شرکت گاز ساوه بیش از 362 میلیارد ریال از مشترکان طلبکار است

ساوه - ایرنا - رئیس اداره گاز شهرستان ساوه گفت: این شرکت در بخش‌های مختلف خانگی و عمومی در مجموع 362 میلیارد و 941 میلیون ریال مطالبات معوقه دارد.مطالب مرتبط

شرکت گاز ساوه بیش از 362 میلیارد ریال از مشترکان طلبکار است

ساوه - ایرنا - رئیس اداره گاز شهرستان ساوه گفت: این شرکت در بخش‌های مختلف خانگی و عمومی در مجموع 362 میلیارد و 941 میلیون ریال مطالبات معوقه دارد.

مطالبات شرکت گاز کردستان بیش از 669 میلیارد ریال است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: این شرکت از مشترکان خود در بخش های مختلف 669 میلیارد و 44 میلیون و 658 هزار و 40 ریال طلب دارد.

مشترکان تلفن ثابت خراسان شمالی 70 میلیارد ریال بدهکارند

بجنورد- ایرنا- مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: مشترکان تلفن ثابت در این استان بابت قبوض خود به این شرکت، 70 میلیارد ریال بدهی انباشته دارند.

چین بزرگترین طلبکار آمریکا است

پکن- ایرنا- تازه ترین آمارها نشان می دهد اوراق قرضه دلاری چین به یک هزار و 121 میلیارد دلار رسیده است که با این حساب آمریکا بزرگترین بدهکار و چین بزرگترین طلبکار این کشور است.

بازسازی واحد های مسکونی در ساوه

بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده از سیلاب در ساوه بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

حادثه رانندگی در ساوه هشت مصدوم داشت

ساوه - ایرنا - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه گفت: برخورد یک دستگاه خودروی پراید با گاردیل اتوبان ساوه به همدان در روز جمعه هشت مصدوم به جا گذاشت.

محکومیت قطعی 4 شرکت لبنی گرانفروش به بیش از 66 میلیارد ریال جریمه نقدی

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از قطعی شدن بیش از 66 میلیارد ریالی 4 شرکت لبنی به جرم گرانفروشی خبر داد

متهم فراری در باغی اطراف ساوه دستگیر شد

ساوه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: یک متهم که حکم جلب وی از قبل صادر شده بود، بعد از مدتی اختفا در باغی واقع در روستاهای اطراف ساوه، خبر داد.

شرکت های می ماس، پاژن، چوپان ومیهن 66 میلیارد ریال جریمه شدند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ضمن اعلام اسامی شرکتهای لبنیات می ماس، پاژن، چوپان و میهن از قطعی شدن حکم 66 میلیارد ریالی این شرکت ها به اتهام گرانفروشی خبر داد.

سرمایه گذاری در صنعت برق از 453 میلیارد ریال فراتر رفت

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: 453 میلیارد و 677 میلیون ریال در زمینه توسعه زیرساخت ها، شبکه ها و تاسیسات برق این استان در سال 97 سرمایه گذاری شد.

افزایش بهای برق مشترکان پرمصرف

شرکت توزیع نیروی برق گیلان اعلام کرد: بهای برق مشترکان پرمصرف افزایش می‌یابد.

۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب تهران

مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از 423 میلیارد ریال اعتبار طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.]]>

4 هزار میلیارد ریال برای دفع فاضلاب روستاهای کردستان نیاز است

سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان گفت: برای دفع بهداشتی فاضلاب 430 روستای حاشیه سدهای استان حدود چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

آبرسانی از سد قوچم و تالوار به همدان نیازمند یک هزار میلیارد ریال اعتبار است

همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: اجرای طرح آبرسانی از سد قو‌چم و تالوار به شهر همدان سالانه حدود یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

کشف لوازم و تجهیزات الکترونیکی قاچاق در ساوه

در عملیات پلیس شهرستان ساوه 620 میلیون ریال لوازم و تجهیزات الکترونیکی قاچاق کشف و ضبط شد.

پروانه ها؛ مهمان ناخوانده ساوه

ساوه - ایرنا - پروانه در ادبیات کهن و باستانی ایرانی همواره نماد عشق، محبت و دلدادگی است؛‌ موجوداتی زیبا که این روزها رقص بالهایشان در جای جای شهر ساوه جلوه ای زیبا ایجاد کرده است.

کشف ارز به ارزش 1.5 میلیارد ریال در مرز بازرگان

سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی از کشف یک میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال ارز قاچاق در هنگ مرزی ماکو خبر داد.

24750 خدمت امدادی به مشترکان گاز تبریز ارایه شد

تبریز- ایرنا- رییس اداره بهره برداری گاز تبریز با تاکید بر لزوم تسریع در خدمات رسانی به مشترکان گفت: سال گذشته 24 هزار و 750 خدمت امدادی به مشترکان گاز این شهرستان ارایه شده است.

۱۷ هزار میلیارد ریال سهام و املاک ایران‌خودرو واگذار شد

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: این گروه از سال ۹۲ تا پایان سال ۹۷ سهام شرکت‌های زیان ده و کم بازده خود را به ارزش ۱۰ هزار و ۹۴۲ میلیارد ریال به فروش رسانده و واگذاری سهام سایر شرکتهای زیان‌ده و کم بازده؛ طبق دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سال جاری نی

اعتبار فرهنگی ستاد احیا دریاچه ارومیه به 362 میلیارد ریال رسید

ارومیه- ایرنا- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه اعتبار فرهنگی مصوب این ستاد از بدو تاسیس/1393/ تاکنون به 362 میلیارد ریال رسیده، گفت: 131 میلیارد ریال از این اعتبار تخصیص یافته است.