کشف 68 تن کالا به ظن قاچاق در کرج

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف حدود 68 تن کالا به ارزش تقریبی 50 میلیارد ریال به ظن قاچاق در شهرستان کرج طی هفته جاری خبر داد.]]>مطالب مرتبط

فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا با حمایت از تولیدات داخلی در کردستان ترویج شود

دبیر کمیسیون هماهنگی شورای نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: بایدفرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا در استان دنبال و اولویت متولیان قرار گیرد.

اولین کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اولین کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با محوریت فرهنگ سازی و تبلیغ برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و حمایت از کالای ایرانی در سالن جلسات صداوسیما مرکز کردستان برگزار شد.

کشف 68 تن کالا به ظن قاچاق در کرج

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف حدود 68 تن کالا به ارزش تقریبی 50 میلیارد ریال به ظن قاچاق در شهرستان کرج طی هفته جاری خبر داد.]]>

لزوم ملموس بودن مبارزه با قاچاق کالا برای مردم

استاندار آذربایجان شرقی گفت : برخورد با قاچاق کالا و احتکار اقلام مصرفی باید برای مردم ملموس باشد.

توضیحات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره گفتگوی مهر

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص گفتگوی مهر در مورد لزوم تشکیل جلسات ستاد با ریاست رئیس جمهور توضیحاتی را ارائه کرد.

15مرکز زیرزمینی سوخت قاچاق در زاهدان کشف شد

زاهدان - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 15مرکز و انبار زیرزمینی موادسوختی قاچاق صبح چهارشنبه در چند عملیات همزمان در حومه شهر زاهدان شناسایی و از آنها مقادیر زیادی سوخت قاچاق کشف شد که امکان افزایش این تعداد

68 تن کالای قاچاق در کرج کشف شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف بالغ بر 68 تن کالا به ارزش تقریبی 50 میلیارد ریال به ظن قاچاق در شهرستان کرج در هفته جاری خبر داد.

اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا در کردستان

بیش از ۱۱ میلیارد ریال کالای قاچاق در کردستان کشف و ضبط شد.

قاچاق سوخت به افغانستان معضل جدی سیستان و بلوچستان است

رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل گفت: اکثر پرونده‌های تشکیل شده در حوزه قاچاق کالا و ارز در حوزه سیستان مربوط به قاچاق سوخت به کشور افغانستان است.

38 میلیاردتومان کالای قاچاق در استان گلستان کشف و ضبط شد

دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گفت: ماموران انتظامی 38 میلیاردتومان کالای قاچاق کشف و ضبط کردند که در مقایسه با سال پیش از آن 102 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

دستگیری ۱۶ قاچاقچی کالا

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۶ قاچاقچی کالا و کشف هزاران قلم کالای قاچاق در ۷۲ ساعت اخیر خبر داد

15 مرکز نگهداری سوخت قاچاق در حومه زاهدان کشف شد

زاهدان- ایرنا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز در عملیات های همزمان بیش از 15 مرکز زیرزمینی در حومه شهر زاهدان شناسایی و از آنها مقادیر زیادی سوخت قاچاق کشف شد که امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.

کشف بیش از ۱۳ میلیارد کالای قاچاق از ۱۸ انبار در تهران

رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با ۱۸ مرکز دپوی قاچاق کالا در تهران خبر داد.

توقیف محموله های مرغ زنده قاچاق در دهلران

در اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل بازار و مبارزه با قاچاق کالا در دومرحله 35 تن مرغ زنده هنگام خروج از شهرستان دهلران کشف و ضبط شد.

شبکه بزرگ قاچاق سوخت در زاهدان متلاشی شد

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان از کشف ۱۵ مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت در حومه زاهدان و متلاشی شدن شبکه بزرگ قاچاق سوخت خبر داد.

لزوم نظات مجلس بر روند کنترل قاچاق

نماینده رشت در خانه ملت: نظارت مجلس بر روند کنترل قاچاق کالا کمرنگ است.

بار کج به مقصد نرسید

وانت نیسان حامل کالا‌های قاچاق در آباده توقیف شد .

شبکه بزرگ قاچاق سوخت در زاهدان متلاشی شد؛ کشف 15 مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان از کشف 15 مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت در حومه زاهدان و متلاشی شدن شبکه بزرگ قاچاق سوخت خبر داد.

آخرین وضعیت ترخیص کالا‌های اساسی از گمرک

از زمانی که بخش خصوصی با ارز نیمایی کالا وارد می‌کند وضعیت کالا‌ها همانند گوشت در بازار عادی شده و دیگر مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد

ضبط ۲۰ هزار قلم لوازم آرایشی در بیجار

مأموران انتظامی بیجار در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا یک دستگاه کامیون را در یکی از محور‌های این شهرستان متوقف کردند.