اجرای حکم تخریب 3 طبقه از هتل آرینا در شمیرانات

حکم تخریب 3 طبقه از هتل آرینا در منطقه شمیرانات با دستور مقام قضایی ­اجرا شد .]]>مطالب مرتبط

اجرای حکم تخریب 3 طبقه از هتل آرینا در شمیرانات

حکم تخریب 3 طبقه از هتل آرینا در منطقه شمیرانات با دستور مقام قضایی ­اجرا شد .]]>

اجرای حکم تخریب 3 طبقه هتل آرینا درشمیرانات

حکم تخریب 3 طبقه هتل آرینا درشمیرانات با دستور مقام قضایی ­اجرای شد .

تخریب طبقات غیرمجاز هتل فشم آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون عمرانی فرماندار شمیرانات اعلام کرد: حکم تخریب سه طبقه غیرمجاز هتل آرینا در منطقه امین آباد فشم از روز گذشته (سه شنبه) با دستور مقام قضایی به مرحله اجرا رسید.

۳ طبقه غیر مجاز هتلی در فشم تخریب شد

شمیرانات- معاون عمرانی فرماندار شمیرانات از تخریب ۳ طبقه غیر مجاز هتلی در فشم با دستور مقام قضایی خبر داد.

تخریب 17 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در شمیرانات

با اجرای احکام قضایی 7 هکتار از اراضی کشاورزی در شهرستان شمیرانات به چرخه تولید بازگشت.

17 ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات تخریب شد

تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات گفت: روز گذشته (یکشنبه) 17 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستاهای راحت آباد و امامه از توابع بخش لواسانات و رودبارقصران شهرستان تخریب شد.

تخریب یک برج21طبقه + تصویر

یک برج بیست و یک طبقه در ایالت پنسیلوانیا در آمریکا با روش انفجار کنترل شده، تخریب شد.

بازیگر اصلی جامعه ایرانی طبقه متوسط است/ از فهم طبقه متوسط غافلیم

تقی آزادارمکی در نشست «نشست طبقه متوسط؛ فروپاشی یا بازسازی» گفت: بازیگر اصلی جامعه ایرانی طبقه متوسط است و طبقات پایین و بالا هیچ وقت در جامعه نقش تأثیرگذاری نداشته اند.

اجرای طرح طائفه گرایانه آل سعود در لوای توسعه شهری

آل سعود با اجرای طرح به اصطلاح نوسازی در استان القطیف و تخریب خانه ها در پی کوچاندن اجباری شیعیان و تغییر بافت جمعیتی این شهر است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات تغییر کرد

تهران- ایرنا- «بهمن جلیلیان » با حکمی از سوی استاندار تهران به عنوان سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات منصوب شد.

فرماندار آستارا: منابع ملی در اجرای طرح های عمرانی حفظ شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا با اعلام استقبال و حمایت از اجرای طرح های عمرانی و گردشگری در این شهرستان، بر جلوگیری از برداشت غیرمجاز مصالح و تخریب اراضی ملی به بهانه عملیات ساخت و ساز تاکید کرد.

نشست «طبقه متوسط: فروپاشی یا بازسازی؟» برگزار می شود

نشست «طبقه متوسط: فروپاشی یا بازسازی؟» در موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران با سخنرانی تقی آزاد ارمکی برگزار می شود.

کارآفرینان خراسان رضوی طبقه بندی می شوند

مشهد- ایرنا- رئیس دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: به منظور توسعه فرهنگ کارآفرینی و اشتغال در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان 'رونق تولید' نامگذاری شده است کارآفرینان استان طبقه بندی می شوند.

تهران| هشدار فرماندار شمیرانات بر جلوگیری از آلودگی آب سد لتیان

فرماندار شمیرانات با بیان اینکه سد لتیان 30 درصد آب شرب تهران را تأمین می‌کند گفت: برای جلوگیری از آلودگی آب سد لتیان باید تمهیدات وسیع‌‌تری اندیشیده شود.

جوان سازی درختان گردو شمیرانات آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: عملیات جوان سازی و اصلاح درختان گردو از لحاظ کیفی، کمی و مقاوم سازی در برابر سرمازدگی از دیروز (یکشنبه) به صورت کارگاه آموزشی در شهرستان آغاز شد.

مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند استان بوشهر حل شود

بوشهر - استاندار بوشهر خواستار همکاری دستگاه‌ها در ساخت واحدهای مسکن خیرساز شد و گفت: مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند جامعه حل شود.

آتش در کمین عرصه‌های جنگلی و مرتعی شمیرانات/ آماده‌باش به نیروهای یگان حفاظت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات ضمن هشدار در کمین بودن آتش برای عرصه های جنگلی و مرتعی این شهرستان گفت: با توجه به گرم شدن هوا و پوشش گیاهی‌مناسب بر اثر بارش‌های متناوب امسال، خطر آتش‌سوزی اراضی جنگلی و مرتعی را تهدید می‌کند.]]>

پارکینگ طبقاتی خیابان جمهوری با حداقل ظرفیت کار می کند

بیرجند - ایرنا - معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهردار بیرجند گفت: پارکینگ طبقاتی (هفت طبقه) خیابان جمهوری در بیشتر ساعات روز با حداقل ظرفیت بوده و چهار طبقه آن خالی است.

تخریب کامل دانشکده پرستاری پلدختر در سیل؛ 14 خانه بهداشت آسیب دیدند

رئیس شبکه بهداشت‌ودرمان پلدختر با بیان اینکه دانشکده پرستاری این شهرستان در جریان سیلاب اخیر به‌طور صددرصد تخریب شده و شرایط استفاده به‌عنوان دانشکده را ندارد، گفت: هم‌چنین 19خانه بهداشت در سیل تخریب و یا دچار خسارت شدند.

پیدا شدن جسد کوهنورد گمشده در شمیرانات