493 کیلوگرم انواع مواد مخدر در یزد کشف شد

ماموران نیروی انتظامی استان یزد موفق شدند در عملیات های جداگانه ای، 493 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط و قاچاقچیان را دستگیر کنند.مطالب مرتبط

493 کیلوگرم انواع مواد مخدر در یزد کشف شد

ماموران نیروی انتظامی استان یزد موفق شدند در عملیات های جداگانه ای، 493 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط و قاچاقچیان را دستگیر کنند.

۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد

یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

۳۱ کیلوگرم مواد مخدر در مازندران کشف شد

ساری - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۳۱ کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری ۵۹ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان خبر داد.

کشف ۱۵۵ کیلوگرم مواد مخدر در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۱۵۵ کیلو انواع مواد مخدر,, خبر داد.]]>

کشف ۱۵۵ کیلوگرم مواد مخدر در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۱۵۵ کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.

13 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در یک هفته اخیر کشف شد

تهران-ایرنا- معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 13 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در کل کشور در یک هفته اخیر خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با هفته قبل که 16 هزار و 219 کیلوگرم بود،20 درصد کاهش دارد.

720 کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از کشف 720 کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این استان خبر داد.

انهدام 11 باند قاچاق مواد مخدر کرمان؛ 2400 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد

دادستان کرمان از انهدام 11 باند قاچاق مواد مخدر کرمان خبر داد و گفت: از این باندها بیش از دو هزار و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

882 کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان کشف شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موفق شدند در24 ساعت گذشته 882 کیلو و 821 گرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.

کشف ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون

ازابتدای امسال تاکنون ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه وبویراحمد کشف و ضبط شد.

کشف ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون

ازابتدای امسال تاکنون ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه وبویراحمد کشف و ضبط شد.

105 کیلوگرم مواد مخدر در آذربایجان غربی کشف شد

ارومیه- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی گفت: 105 کیلو گرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد.

کشفیات مواد مخدر در زنجان رشد دارد

زنجان-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: طی ۲ ماهه نخست سال جاری بیش از ۳۶۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف‌شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد رشد دارد.

۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

شهرکرد- فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری کشف شد.

1.5 تن انواع مواد مخدر در زاهدان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 551 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.

کشفیات انواع مواد مخدر در استان مرکزی 35 درصد رشد داشته است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: در 2 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، با کشف 937 کیلو انواع مواد مخدر رشد 35  درصدی افزایش کشفیات در حوزه انوع مواد مخدر در استان داشته‌ایم.

155 کیلو انواع مواد مخدر در پایتخت کشف شد

تهران- یرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری سه قاچاقچی خبر داد و گفت: 155 کیلو انواع مواد مخدر از جمله تریاک و شیشه از این قاچاقچیان کشف شد.

پایان اجرای طرح ظفر در کاشان/۱۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد

کاشان - فرمانده انتظامی کاشان از پایان اجرای طرح ظفر در کاشان خبر داد و گفت: ۱۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

۴۸۶ کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

یزد- فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ۴۸۶ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۳۴۱ کیلوگرم تریاک و ۱۴۵ کیلوگرم حشیش در این استان کشف شد.

67 کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان و هندیجان کشف شد

اهواز - ایرنا - ماموران انتظامی موفق شدند 66 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در بهبهان، و یک کیلوگرم هرویین در هندیجان از سودگران مرگ کشف و ضبط کنند.