رئیس سازمان بسیج: حیات بسیج در خدمت به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حیات بسیج در خدمت به مردم است و یکی از بهترین عرصه‌ها، روی‌آوری و اقبال به گروه‌های جهادی است.مطالب مرتبط

رئیس سازمان بسیج: حیات بسیج در خدمت به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حیات بسیج در خدمت به مردم است و یکی از بهترین عرصه‌ها، روی‌آوری و اقبال به گروه‌های جهادی است.

بسیج مسکن ۲۰ هزار سیل زده را می سازد/ تا آخر کنار مردم هستیم

سیمرغ - رئیس سازمان بسیج مستضعفین با ابراز رضایت از روند مرمت مناطق سیل زده در مازندران گفت: در مجموع بسیج ۲۰ هزار مسکن ویژه سیل زدگان را در کشور احداث خواهد کرد.

آمادگی بسیج برای همکاری با قوه قضائیه جهت مقابله با آسیب های اجتماعی

رئیس سازمان بسیج مستضعین گفت: بسیج ظرفیت این را دارد که در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی به دستگاه های قضائی کمک کند.

سازمان بسیج مداحان کشور به دنبال پرورش کادر تراز انقلاب است

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان بسیج مداحان شناسایی، جذب، پرورش، به‌کارگیری و ارتقای کمی و کیفی کادری در تراز انقلاب است.

تداوم خدمت رسانی سپاه و بسیج در مناطق سیل زده گلستان

گرگان - ایرنا - سازندگی و تلاش برای رفع آلام مردم مناطق سیل زده گلستان همچنان ادامه دارد و یکی از ارگان های فعال در این مناطق، سپاه و بسیج است.

رئیس بسیج: امسال 27 هزار گروه جهادی ایجاد می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: تعداد گروه های جهادی بسیج امسال از 11 هزار به 38 هزار گروه افزایش خواهیم داد.

تعمیر و ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی

رئیس سازمان بسیج سازندگی: تعامل بین نهاد‌های انقلابی، بسیج و دولت موجب امضای تفاهمنامه ۲۰هزار واحد تعمیری و ساخت با بنیاد مسکن شد

آئین تکریم و معارفه ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور برگزار شد

آئین تکریم و معارفه ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور صبح امروز با حضور جانشین رئیس سازمان بسیج کشور برگزار شد.

سامانه جامع اطلس جهادی رونمایی شد

سامانه جامع اطلس جهادی با حضور سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه و سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در سالن رضویه سازمان بسیج رونمایی شد.

سازمان بسیج: از ورزشکاران حامی ملت فلسطین تقدیر می شود

تهران - ایرنا - مسئول سازمان بسیج ورزشکاران گفت: هشتم خردادماه از ورزشکاران پهلوانی که در رقابت های ورزشی بین المللی از مصاف با نمایندگان رژیم صهیونیستی اجتناب کردند، تجلیل می شود.

برنامه‌های متنوع بسیج رسانه ‌زنجان برای خبرنگاران؛ از اردوهای رسانه‌ای مشهد تا برگزاری دوره حرفه‌ای خبرنگاری

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از پیش‌بینی برنامه‌های متنوع بسیج رسانه استان زنجان برای خبرنگاران خبرد داد.

معاون وزیر صنعت: نظارت بر بازار با همکاری بسیج اصناف آغاز شد

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: نظارت بر بازاربا همکاری بسیج اصناف در سطح کشور آغاز شد و همزمان، تمام توان در حوزه بازرسی و سایر بخش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت به این مجموعه افزوده می‌شود.

عملکرد بسیج عشایری استان

بمناسبت روز روستا و عشایر و همچنین سالروز تشکیل بسیج عشایری کشور , قویدل همکارمان در اصلاندوزگزارشی از اقدامات بسیج عشایری استان تهیه کرده که می شنویم.

اصفهان| محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان با اشاره به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج گفت: 14 گروه جهادی شناسنامه‌دار از این شهرستان به کمک نیازمندان در استان اصفهان و سایر استان‌ها شتافتند.

ابراهیم متولیان رئیس بسیج جامعه پزشکی شد

مراسم تکریم و معارفه رییس جدید بسیج جامعه پزشکی برگزار شد؛ ابراهیم متولیان رئیس بسیج جامعه پزشکی شد

استاندار یزد حضور مردم در طرح بسیج کنترل فشارخون را خواستار شد

یزد - ایرنا - استاندار یزد با حضور در یکی از مراکز درمانی مجری طرح « بسیج ملی کنترل فشار خون بالا» از مردم برای توجه به پایش وضعیت سلامت خود و حضور در این طرح دعوت کرد.

اعلام آمادگی برای اجرای بسیج ملی فشار خون

جلسه مشترک معاون بهداشت وزارت بهداشت با نمایندگان نیروهای مسلح اعم از ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین نمایندگان جمعیت هلال احمر، بسیج جامعه پزشکی و سازمان نظام پزشکی در راستای مشارکت جویی برای برگزاری بهتر بسیج ملی کنترل فشار خون برگزار شد.

عیادت معاون اجتماعی سازمان بسیج از جوان مضروب ناهی از منکر

سردار مهدی کلیشادی معاون اجتماعی سازمان بسیج عصر سه شنبه از جوان دانشجو که بخاطر اعتراض به سگ‌گردانی در پارکی در حوالی ستارخان تهران، مورد حمله سگ‌باز قرار گرفته بود، عیادت کرد.

طرح ملی مشارکت بسیج در توسعه ورزش زورخانه‌ای

نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و سازمان ورزش بسیج کشور برگزار شد

انتصاب جانشین بسیج سازندگی کشور

با حکم جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ، حمیدرضا الله بداشتی به عنوان جانشین بسیج سازندگی کشور منصوب گردید.