نگاه ویژه‌ شرکت ایران کیش به کسب و کارهای نوین

مدیرعامل شرکت ایران کیش معتقد است که این شرکت نگاه ویژه‌ای به کسب و کارهای نوین داشته و خدمات ویژه و خاصی را برای آنها درنظر خواهد گرفت.مطالب مرتبط

نگاه ویژه‌ شرکت ایران کیش به کسب و کارهای نوین

مدیرعامل شرکت ایران کیش معتقد است که این شرکت نگاه ویژه‌ای به کسب و کارهای نوین داشته و خدمات ویژه و خاصی را برای آنها درنظر خواهد گرفت.

توسعه کسب و کارهای نوین جایگزین مناسبی برای اشتغال دولتی است

ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: کسب و کارهای نوین و دانش بنیان که مولد و پایدار باشد می تواند جایگزین مناسبی برای اشتغال دولتی افراد جویای کار باشد.

فعالیت قابل توجه شرکت‌های بیوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد دانشگاه آزاد

سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از شرکت‌های فعال در حوزه‌های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد این دانشگاه فعالیت می‌کنند.

مسئولان نگاه ویژه به اقتصاد دانش بنیان داشته باشند

یزد - ایرنا - استاندار یزد از اقتصاد دانش بنیان برای تولید و اشتغال به عنوان یک ضرورت یاد کرد و گفت : باید مسئولان دستگاه های اجرایی برای تحقق آن نگاه ویژه ای داشته باشند.

کرمانشاه از استان های پیشرو در رشد شرکت های دانش بنیان است

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه این استان را از موفقترین استان‌های کشور در زمینه رشد شرکت‌های دانش بنیان دانست و گفت: به همین منظور نگاه ویژه و مثبتی به این مقوله داریم و حمایت‌های زیادی هم در این زمینه انجام داده ایم.

توانمندسازی زنان کهگیلویه نیازمند نگاه نو و توجه ویژه مسئولان است

یاسوج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توانمندسازی زنان کهگیلویه نیازمند نگاه نو و توجه ویژه مسئولان است.

فعالیت تعداد قابل توجهی از شرکت‌های حوزه‌ بیوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد دانشگاه آزاد

سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از شرکت‌های فعال در حوزه‌های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد این دانشگاه فعالیت می‌کنند.

مهاجرت استارتاپ‌ها

تهران-ایرنا- مدیر واحد کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی تهران گفت: در شرایطی که عرصه فعالیت بر استارت‌آپ‌ها تنگ می‌شود، خیلی از آن‌ها به فکر مهاجرت و گرفتن ویزا مهاجرت هستند؛ حتی ویزای تعدادی از آن‌ها که استارتاپ‌های شناخته‌ای هم هستند، صادر شده است.

ویژه برنامه های سیمای نور در ماه میهمانی خدا

سیمای مرکز قم در ماه مبارک رمضان همچون سال های گذشته با ویژه برنامه های متنوع میهمان نگاه های شما مردم شده است.

کسب و کارهای خرد سهم بیشتری در اشتغال کشور دارند

‌معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش کسب و کارهای خرد در اشتغال کشور، گفت: کسب و کارهای خرد بیشتر رشد می‌کنند و از بازدهی بیشتر و انحراف کمتری برخوردار بوده و سهم بیشتری را در اشتغال کشور به خود اختصاص داده است.

فعالیت شرکت‌های بیوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد دانشگاه آزاد

در آزمایشگاه رباتیک "فیسبوک" چه می‌گذرد؟

معمولاً ما "فیسبوک"(Facebook) را به عنوان یک شرکت رباتیک نمی‌شناسیم. ولی این شرکت اخیراً در حال انجام کارهای جدیدی در آزمایشگاه "هوش مصنوعی" خود است.

لزوم نگاه ویژه به روابط عمومی‌ها به‌عنوان یک علم و هنر

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: نگاه حاضر به روابط عمومی و جایگاه آن در کشور با اجرایی شدن این توجهات می‌تواند گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی در کشور بردارد و این حرفه و فن تخصصی را در جایگاه و مرتبه و منزلت واقع

پسماندهای ویژه و صنعتی شرکت گاز گیلان امحاء می شود

رشت- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، از آغاز عملیات جمع آوری، حمل و امحای پسماندهای ویژه و صنعتی در سطح شرکت گاز استان خبر داد.

ناظم الشریعه: امیدوارم ویلموتس نگاه ویژه‌ای به تیم های پایه داشته باشد

دشمن جرات نگاه گستاخانه به مرزهای ایران را ندارد

بندرعباس - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا زمانی که غیور مردان نیروی دریایی ارتش از این مرز و بوم دفاع می کنند دشمن حتی جرات نگاه گستاخانه نمی تواند داشته باشد.

دانشگاهها از نگاه فوق برنامه به مسائل فرهنگی عبور کنند

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت:دانشگاه‌ها باید از نگاه فوق برنامه به مسائل فرهنگی عبور کنند داشتن متولی ویژه فرهنگی پاسخگوی نیاز دانشگاه ها نیست.

جوانان با نگاه انقلابی مانع ویژه خواران هستند

تبریز – نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی جوانان انقلابی و جهادی را مانع ویژه خواران دانست و آنها را دارای گام بلندی برای مقابله با سبک زندگی غربی عنوان کرد.

ترس مدیران ارشد از کارهای بزرگ باعث ایجاد مشکل می شود

زنجان-امام جمعه ابهر گفت: مدیران نباید ترسو باشند و باید کارهای بزرگ را زلال و شفاف انجام دهند.

فرابورس آماده تامین مالی ایران ایر و سایر شرکت‌های صنعت هوایی

تهران- ایرنا- مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه این شرکت از آمادگی لازم برای عرضه بلوکی و یا پذیرش سهام شرکت ایران‌ایر برای عرضه عمومی برخوردار است، افزود: در ابتدا باید این موضوع را در نظر گرفت که آیا شرکت ایران‌ایر از شرایط و معیارهای لازم برای پذیرش