سازمان ملل خواستار قطع رابطه جامعه جهانی با ارتش میانمار شد

هیأت حقیقت‌یاب سازمان ملل با انتشار گزارشی، از جامعه جهانی خواست تا هرگونه حمایت و همکاری با ارتش میانمار را متوقف کند.مطالب مرتبط

سازمان ملل خواستار قطع رابطه جامعه جهانی با ارتش میانمار شد

هیأت حقیقت‌یاب سازمان ملل با انتشار گزارشی، از جامعه جهانی خواست تا هرگونه حمایت و همکاری با ارتش میانمار را متوقف کند.

کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل: جهان حمایت مالی از ارتش میانمار را متوقف کند

کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل اعلام کرده که جهان باید کمک‌ها و حمایت‌های مالی از نیروهای مسلح میانمار را متوقف کند.

سازمان ملل مانع ازکمک رسانی جامعه جهانی به یمن می شود

تهران – ایرنا – «محمدعبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن روز شنبه در توئیتی سازمان ملل متحد را متهم کرد که مانع از کمک رسانی جامعه جهانی به زخمی ها و بیماران یمنی می شود.

واشنگتن: جامعه جهانی خواهان ازسرگیری مذاکرات در سودان است

یک مسئول آمریکایی در پایان نشستی در واشنگتن اعلام کرد: جامعه جهانی ازسرگیری فوری مذاکرات میان شورای نظامی سودان و تظاهر کنندگان این کشور را برای رسیدن به مرحله گذار سیاسی با هدایت غیر نظامیان را خواستار است.

ارتش میانمار روستایی را در ایالت راخین محاصره کرده است

لزوم عکس العمل جامعه جهانی به اعمال تحریم‌های یکجانبه

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی باعث بروز اثرات منفی بر پاسخگویی مناسب به بلایای طبیعی داشته و لازم است جامعه جهانی بدان عکس العمل نشان دهد.

«خدیجه چنگیز» مجازات عربستان سعودی را خواستار شد

نامزد جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی سکوت جامعه جهانی در قبال جنایات عربستان را محکوم کرد و خواستار مجازات عربستان سعودی به خاطر قتل خاشقجی شد.

معاونت پرستاری خط قرمز سازمان نظام پرستاری است

رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: معاونت پرستاری خط قرمز جامعه پرستاری و سازمان نظام پرستاری است و نه تنها خواستار حفظ این جایگاه هستیم بلکه خواستار توسعه معاونت پرستاری در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی هستیم.

سازمان ملل: روهینجاها در شرف مرگ هستند

یک مقام سازمان ملل از دولت میانمار خواست که به امدادرسانان اجازه دسترسی به ایالت راخین بدهند تا به این شکل کمک‌ها به این ایالت ارسال شود.

یک هواپیمای مسافری میانمار بدون چرخ جلو سلامت به زمین نشست

تهران - ایرنا - با باز نشدن چرخ جلوی، یک فروند هواپیمای امبرائر 190 خطوط هوایی میانمار با 89 مسافر، این هواپیما در باند فرودگاه مندلی این کشور به زمین نشست.

ارتش می‌تواند برای جامعه الگو باشد/ خالصانه در سیل خدمت کردیم

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش در سطوح مختلف برای خدمات رسانی به سیل زدگان خالصانه تلاش کرد و ارزش های اسلامی را به نمایش گذاشت.

نامزد ریاست کمیسیون آینده خواستار تشکیل ارتش اروپایی شد

نامزد محافظه کاران برای عهده داری ریاست کمیسیون آینده اروپایی خواستار تشکیل ارتش اروپایی شد.

حجتی: در زمینه آموزش کنترل خشم در جامعه به شدت ضعیف عمل کرده ایم

یک وکیل دادگستری در رابطه با علت وقوع نزاع‌عا و دعاوی منجر به تشکیل پرونده‌های کثیر قضایی با بیان اینکه آستانه تحمل مردم، این روزها بنا به دلایل متعدد به شدّت پایین آمده است، گفت: همین امر به گسترش و افزایش میزان خشونت در جامعه ایرانی دامن زده است.

سازمان ملل آزادی کارمند خود در تونس را خواستار شد

سازمان ملل متحد آزادی یکی از مقام‌های این سازمان در تونس را خواستار شد.]]>

آسم و آلرژی؛ مشکلی از جنس زندگی صنعتی

روز جهانی آسم یک رویداد سالانه است که از سال 1998 به پیشنهاد دفتر برنامه جهانی و با همکاری سازمان بهداشت جهانی، اولین سه‌شنبه ماه می به نام روز جهانی آسم نام‌گذاری شده است، به همین مناسبت همه ساله مراسمی در کشورهای مختلف به منظور بهبود سطح آگاهی درباره بی

درخواست نماینده عراقی از عبدالمهدی برای برگزاری نشستی در رابطه با تنش واشنگتن - تهران

نماینده ائتلاف اصلاح و سازندگی عراق از نخست‌وزیر این کشور خواست تا یک نشست"امنیتی - ملی" با حضور سازمان‌های عراقی برگزار و در رابطه با تنش میان تهران و واشنگتن موضع واحد اتخاذ کنند.

روسیه:آینده برجام به اقدام جامعه جهانی مقابل آمریکا بستگی دارد

مسکو - ایرنا - مدیرکل اداره کنترل تسلیحات و منع گسترش تسلیحات (کشتار جمعی) وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: اجرای برجام به تمایل جامعه جهانی برای پاسخگویی مشترک به اقدامات آمریکا بستگی دارد.

دریافت پیشنهاد جامعه دانشگاهی برای اصلاح نظام بانکی

وزیر امور اقتصادی و دارایی، به منظور رفع معضلات نظام بانکی، خواستار ارائه طرح‌های عملیاتی، اختصاصی و گام به گام جامعه دانشگاهی در این حوزه مهم شد.

درخواست سازمان همکاری اسلامی از جهان برای جبران ظلم تاریخی به فلسطینی ها

تهران – ایرنا – سازمان همکاری اسلامی روز چهارشنبه به مناسبت روز نکبت و هفتاد و یکمین سال اشغال فلسطین در بیانیه ای از جامعه جهانی خواست تا ظلم تاریخی به فلسطین را جبران کند.

سازمان همکاری اسلامی خواستار خروج صهیونیست ها از جولان شد

تهران - ایرنا - سازمان همکاری اسلامی درنامه ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل با ابراز نگرانی از وضعیت حقوق بشر ساکنان جولان اشغالی و شناسایی حاکمیت رژیم صهیونیستی بر این منطقه از سوی آمریکا، خواستار خروج صهیونیست ها از همه سرزمین های اشغالی از جمله جو