توطئه‌های فراروی فلسطین از «نکبت» تا معامله قرن

رژیم صهیونیستی از زمان اعلام موجودیت خود در سرزمین‌های اشغالی تاکنون توطئه‌های متعددی را ضد ملت فلسطین دنبال کرده است.مطالب مرتبط

توطئه‌های فراروی فلسطین از «نکبت» تا معامله قرن

رژیم صهیونیستی از زمان اعلام موجودیت خود در سرزمین‌های اشغالی تاکنون توطئه‌های متعددی را ضد ملت فلسطین دنبال کرده است.

صلاح زواوی: توطئه جدید آمریکایی صهیونیستی محکوم به شکست است/ اسرائیل حتی از یک وجب خاک فلسطین عقب‌نشینی نمی‌کند

سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران در سخنانی به مناسبت هفتاد و یکمین سالروز اشغال فلسطین موسوم به روز نکبت بر شکست توطئه جدید آمریکایی صهیونیستی موسوم به معامله قرن تاکید کرد.

تاکید نمایندگان حماس و جهاد اسلامی بر شکست حتمی «معامله قرن»

نمایندگان جنبش‌های جهاد اسلامی و حماس در هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت(اشغال فلسطین) بر ایستادگی کامل ملت فلسطین در برابر توطئه‌ها از جمله طرح معامله قرن و شکست آن تاکید کردند.

مخالفت قاطع ملت فلسطین با معامله قرن ترامپ؛ «حتی از یک وجب از خاک فلسطین چشم‌پوشی نخواهیم کرد»

قشرهای مختلف فلسطین که مشارکت گسترده‌ای در راهپیمایی بازگشت به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت(اشغال فلسطین) داشتند، بر شکست معامله قرن آمریکا تاکید و اعلام کردند هرگز از حقوق خود از جمله حق بازگشت چشم پوشی نخواهند کرد.

روز نکبت، چشمان منتظر فلسطینیان برای بازگشت

روز نکبت در سال 1948 رخ داد، انگلیس پیش از خارج شدن از فلسطین باندهای صهیونیست را مسلح و فلسطین را به آنها واگذار کرد.

پروژه قدس بزرگ؛ نکبت جدید در فلسطین اشغالی

رژیم صهیونیستی پس از اجرای پروژه نکبت(اشغال فلسطین) در سال 1948 تا امروز به دنبال اجرای یک نکبت بزرگ‌تر دیگر با عنوان پروژه قدس بزرگ در فلسطین اشغالی است.

همایش محکومیت روز نکبت

شرکت کنندگان در همایش طرح موسوم به معامله قرن را نکبت جدید عربی نامیدند و درباره اجرای آن هشدار دادند.

اعتصاب و راهپیمائی گسترده مردم فلسطین در هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت

مردم فلسطین امروز- چهارشنبه- هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت را با انجام فعالیت‌های گسترده در کرانه باختری، ‌نوار غزه و اردوگاه‌های مختلف زنده نگه داشتند.]]>

اخوان المسلمین: معامله قرن "نکبت جدید" است

دبیر کل اخوان المسلمین هدف از تحرکات آمریکا علیه این گروه را سرپوش گذاشتن بر "معامله قرن" عنوان کرده و معامله قرن را "نکبتی جدید" خواند.

مستند «سایه نحس»؛ روایتی از روز نکبت تا معامله قرن

راهپیمایی میلیونی ساکنان غزه و کرانه باختری در روز نکبت

غزه - ایرنا - راهپیمایی میلیونی فلسطینی امروز (چهارشنبه) به مناسبت روز نکبت و هفتاد ویکمین سال اشغال فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه و کرانه باختری برگزار شد.

مقام فلسطینی: غزه با مقاومت خود معامله قرن را شکست می دهد

غزه - ایرنا - معاون شورای قانونگذاری فلسطین اعلام کرد: غزه با قدرت از مقاومت برای شکست دادن طرح موسوم به معامله قرن آمریکا درباره مسأله فلسطین استفاده خواهد کرد.

۹ برابر شدن تعداد فلسطینیان از زمان نکبت ۱۹۴۸

سازمان مرکزی آمار فلسطین به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد نکبت اعلام کرد، تعداد فلسطینیان از سال ۱۹۴۸؛ ۹ برابر شده است.

الوفاق بحرین: معامله فروش قدس و فلسطین خیانتی بزرگ است

جمعیت الوفاق بحرین در واکنش به میزبانی این کشور از نشست بین المللی درباره معامله قرن تأکید کرد که معامله فروش قدس و فلسطین خیانتی بزرگ است.

معترضان به 71 سال اشغال فلسطین، در لندن تظاهرات کردند

لندن - ایرنا - هزاران تن از مسلمانان، طرفداران فلسطین و فعالان گروه‌های مدنی در انگلیس عصر شنبه در آستانه هفتاد و یکمین سالگرد اشغال فلسطین (روز نکبت)، در خیابان‌های لندن راهپیمایی کرده و خواستار آزادی سرزمین‌های اشغالی شدند.

الوفاق: آل‌خلیفه مشروعیت میزبانی «معامله قرن» را ندارد

جریان ملی- اسلامی الوفاق در بحرین با تأکید بر این‌که معامله فروش قدس و فلسطین خیانتی بزرگ است، متذکر شد که تلاش منامه برای میزبانی این معامله، خروج از تمامی آرمان‌های ملی، اسلامی و انسانی تلقی می‌شود.

همبستگی گسترده با فلسطینیان در انگلیس با حضور عهد التمیمی

بنا به فراخوانی که انجمن فلسطین در انگلیس و نهادهای همپیمان با آن داده بودند، هزاران انگلیسی در راهپیمایی به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد روز نکبت که با صحبت درباره قرارداد جدیدی برای حذف مساله فلسطین همراه شده، شرکت کردند.

یک گروه فلسطینی: نشست منامه یکی از حلقه‌های توطئه علیه مسئله فلسطین است

یک گروه مبارز فلسطینی بر مخالفت خود با نشست اقتصادی منامه به سبب آنکه در راستای اجرای توطئه‌های خطرناک علیه مسئله فلسطین است، تاکید کرد.

درخواست سازمان همکاری اسلامی از جهان برای جبران ظلم تاریخی به فلسطینی ها

تهران – ایرنا – سازمان همکاری اسلامی روز چهارشنبه به مناسبت روز نکبت و هفتاد و یکمین سال اشغال فلسطین در بیانیه ای از جامعه جهانی خواست تا ظلم تاریخی به فلسطین را جبران کند.

عضو جهاد اسلامی: فلسطین و مقدساتش با پول معاوضه نمی شود

تهران - ایرنا - «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با محکوم کردن کنفرانس آمریکایی که قرار است با موضوع 'معامله قرن' در بحرین برگزار شود، گفت: فلسطین و مقدساتش با پول، پرکردن شکم ها و جیب ها معاوضه نمی شود.