مدرسه‌محوری به تایید شایستگی مدیران نیازمند است

جانشین وزیر آموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه محوری تفویض اختیار به مدیران مدارس و مدرسه محوری را نیازمند تایید شایستگی مدیران مدارس دانست.مطالب مرتبط

مدرسه‌محوری به تایید شایستگی مدیران نیازمند است

جانشین وزیر آموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه محوری تفویض اختیار به مدیران مدارس و مدرسه محوری را نیازمند تایید شایستگی مدیران مدارس دانست.

نظام راهبری مدرسه محوری نیازمند گفتمان مشترک است/ ۹۷۰ نفر در استان متقاضی مدیریت ۱۶۳ مدرسه هستند

شایستگی های مدیران مدارس در قزوین سنجش می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: برنامه سنجش شایستگی های عمومی و حرفه ای مدیران مدارس استان در خرداد و تیرماه امسال اجرا می شود.

تحقق تعالی مدیریت مدرسه با ارزیابی دقیق و شفاف میسر است

ارومیه- ایرنا- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه تحقق تعالی مدیریت مدرسه با وجود ارزیابان دقیق و ارزیابی های شفاف میسر است، گفت: در راستای اجرای سیاست های مدرسه محوری، آموزش ارزیابان طرح تعالی مدیریت مدرسه در استان در دستور کار

30درصد مدارس استان نیازمند تخریب ،بازسازی ومقاوم سازی

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان:از مجموع 1200 مدرسه در استان 400 مدرسه نیازمند تخریب و بازسازی ویا مقاوم سازی است.

وضعیت کنونی نیازمند تلاش شبانه روزی مدیران است

بوشهر-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: وضعیت امروز کشور نیازمند تلاش شبانه روزی مدیران برای عمران و آبادانی است.

پردیسان قم نیازمند احداث 20 مدرسه است

قم- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس قم گفت:درسال تحصیلی جاری جمعیت دانش آموزی پردیسان استان به 22 هزار تن رسید که ادامه این روند، ساخت 20 مدرسه دراین منطقه را ضروری کرده است.

«احمدی» با شایستگی به فینال تکواندوی قهرمانی جهان راه یافت

تهران - ایرنا- تکواندوکار وزن منهای 63 کیلوگرم ایران با شایستگی به فینال رقابت های قهرمانی جهان در انگلیس راه یافت.

افشارزاده نشان ویژه شایستگی OCA را تقدیم موزه ملی ورزش کرد

دبیر کل پیشین کمیته ملی المپیک با حضور در کمیته نشان ویژه شایستگی شورای المپیک آسیا OCA را به موزه ملی ورزش،المپیک، پارالمپیک اهداء کرد.

حکیم در دیدار با عامری: عراق باید در حفظ آرامش منطقه نقش محوری داشته باشد

رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار رئیس ائتلاف الفتح تاکید کرد عراق باید نقشی محوری برای آرام کردن اوضاع و حل بحران جاری بر عهده بگیرد.

تخریب و بازسازی ۱۰ مدرسه سیل‌زده در خوزستان

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد که ۱۰ مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارند.]]>

مدیران با سابقه فعلی هم در دوره جوانی شان موفقتر بودند

تهران – ایرنا – معاون تعاون وزیر نفت گفت: اگر رزومه کاری مدیران نسل گذشته را بررسی کنیم، می بنیم در حالی که ممکن است امروز هم مدیران موفقی باشند، اما اوج فعالیتشان دقیقا در زمانی اتفاق افتاده است که جوان تر بوده اند. این خودش بهترین مقایسه میان مدیران نسل

‌توسعه اقتصادی و گردشگری شهر جهانی یزد با ترویج زندگی شبانه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به ترویج پیاده‌محوری به منظور رونق اقتصادی و گردشگری شهر جهانی یزد، گفت: ایجاد زندگی شبانه در شهر جهانی یزد نیازمند استقبال مردم و همراهی کسبه است.

مدرسه ای در آمریکا به دلیل آلودگی به رادیواکتیو تعطیل شد

تهران - ایرنا - یک مدرسه متوسطه در شهر 'پایکتون'(Piketon) واقع در جنوب ایالت 'اوهایو' آمریکا به دلیل آلودگی به مواد رادیواکیتو از سوی مسوولان این مدرسه تعطیل شد.

50 درصد مدارس اردکان، نیازمند جایگزینی یا بازسازی هستند

یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه 62 مدرسه در این شهرستان دایر است گفت: نیمی از این مدارس از بافت فرسوده برخوردار بوده و استحکام لازم را ندارند .

گام بلند خیران سروستان در ساخت طرح‌های آموزشی

به همت مجمع خیران مدرسه ساز سروستان یک مدرسه خیرساز افتتاح شده و ۱۴ طرح مدرسه سازی در حال ساخت است.

نامه اعتراضی امیر خادم به صالحی امیری و اشاره به نقشی محوری یکی از اعضای کمیته در تخریب‌های انتخاباتی

کاندیدای احراز ریاست فدراسیون کشتی در نامه به رئیس کمیته ملی المپیک به نقش محوری یکی از اعضای این کمیته در فعالیت‌های انتخاباتی یکی از کاندیداها و تخریب باقی نامزدها تاکید کرد.]]>

آلودگی یک مدرسه به مواد رادیواکتیو در اوهایوی آمریکا

در ایالت اوهایوی آمریکا مسئولان یک مدرسه پس از آن که دریافتند این مدرسه به مواد شیمیایی رادیواکتیو آلوده شده، آن را تعطیل کردند.

کمک 150 میلیون تومانی خیران برای ساخت مدرسه

پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان چایپاره برگزار شد .

مسئولان سه مدرسه فوتبال یزد مجوز فعالیت دریافت کردند

یزد - ایرنا - رئیس کمیته جوانان هیات فوتبال یزد گفت: تاکنون 2 مدرسه فوتبال در مرکز استان و یک مدرسه نیز در اشکذر با تکمیل و تحویل مدارک به هیات موفق به کسب مجوز فعالیت شدند.