حمایت از پروژه های حامی زنان سرپرست خانوار و کار آفرین

معاون رئیس جمهور درامور زنان در دیدار با سفیر هلند از راه اندازی کمپینی برای زنان کارآفرین و حمایت از پروژه‌های حامی زنان سرپرست خانوار از جمله راه اندازی پنل‌های خورشیدی سخن گفت.مطالب مرتبط

حمایت از پروژه های حامی زنان سرپرست خانوار و کار آفرین

معاون رئیس جمهور درامور زنان در دیدار با سفیر هلند از راه اندازی کمپینی برای زنان کارآفرین و حمایت از پروژه‌های حامی زنان سرپرست خانوار از جمله راه اندازی پنل‌های خورشیدی سخن گفت.

ضرورت هم افزایی و همپوشانی مجموعه البرز در رفع نیاز زنان سرپرست خانوار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تاکید بر ضرورت هم افزایی تمامی دستگاه ها و تجمیع خدمات در خصوص برنامه ریزی برای زنان سرپرست خانوار استان، گفت: در شرایط اقتصادی کنونی باید گزارش کامل و شفافی از وضعیت زنان سرپرست خانوار ارائه شود تا بر اسا

آموزش، حلقه مفقوده اشتغال زنان سرپرست خانوار

قزوین - ایرنا - اشتغال زنان سرپرست خانوار یک موضوع مهم و کلیدی برای توانمندسازی این قشر و خروج آنها از پوشش نهادهای حمایتی است با این وجود عدم آموزش و مهارت این افراد برای ورود به بازار کار یک چالش مهم پیش روی اشتغالزایی برای آنان محسوب می شود.

طرح آماده سازی شغلی زنان سرپرست خانوار در البرز اجرایی شد

کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: با هدف توانمندسازی زنان طرح آماده سازی شغلی بانوان سرپرست خانوار دراین استان به اجرا در آمده است.

تهران| 20 هزار میلیارد ریال وام اشتغال‌زایی به زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست پرداخت می‌شود

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه 98 اعتباری بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال به عنوان وام‌های قرض‌الحسنه و اشتغال‌زایی با اولویت زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست در نظر گرفته شده است.

روایت فعالیت یک کارخانه با 1000 محکوم به اعدام، زن سرپرست خانوار و معتاد

دبیر کل انجمن دارندگان نشان استاندارد کشور گفت: در 2 استان کارخانه دارم؛ طی 16 سال در یکی از استان‌ها 1000 نفر به اشتغال رسیده‌اند که این افراد اعدامی، زنان سرپرست خانوار، معتادین و اراذل و اوباش هستند.

کمک ۹میلیون تومانی برای رهایی زن سرپرست خانوار زندانی از حکم جلب

رئیس کمیته امداد منطقه ۱۹ با پادرمیانی و کمک ۹ میلیون تومانی به بانوی سرپرست خانوار زندانی تحت حمایت این نهاد باعث رهایی وی از حکم جلب شاکی شد.

۱۷ هزار زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند

بیرجند- قائم مقام کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: ۱۷ هزار زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند.

مشکلات زنان سرپرست خانوار زیر ۱۸ سال برای دریافت تسهیلات بانکی

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: دبیرخانه دائمی نکوداشت مفاخر زن ایران از ۲۲ خرداد در استان مرکزی و موزه مفاخر اراک مستقر می‌شود.

اشتغال 60 بانوی سرپرست خانوار

60 بانوی سرپرست خانوار با تلاش و همت کارآفرین اردکانی مشغول به کار شدند و توانستند زندگی خود را سر و سامان دهند.

اعلام تسهیلات در نظرگرفته برای زنان سرپرست خانوار در سال جاری

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم.]]>

طرح توانمندسازی مهارتی بانوان سرپرست خانوار

طرح توانمندسازی مهارتی بانوان سرپرست خانوار در ۱۰ محله شهر کرمانشاه بصورت کاملا رایگان در حال اجرا می‌باشد

9 هزار حامی از ایتام نیازمند ایلام حمایت می کنند

ایلام - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: بیش از 9 هزار حامی از ایتام مددجوی زیر پوشش این نهاد حمایت می کنند.

اجرای ۸۷۰ طرح اشتغالزایی برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

با هدف توانمندسازی خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد، ۸۷۰ فرصت شغلی برای مددجویان زن زیرپوشش این نهاد در خراسان جنوبی ایجاد شد.

واریز سبد کالای نقدی رمضان به حساب بیش از 2 میلیون خانوار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز سبد کالای نقدی به بیش از 2 میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: میانگین رقم واریزی برای خانوارهای مددجویان 200 هزار تومان است.

واریز سبد کالای نقدی رمضان به حساب بیش از ۲ میلیون خانوار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز سبد کالای نقدی به بیش از ۲ میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: میانگین رقم واریزی برای خانوارهای مددجویان ۲۰۰ هزار تومان است.

بیش از ۲ میلیون خانوار امداد سبد کالای نقدی را دریافت کردند

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز سبد کالای نقدی به بیش از ۲ میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: میانگین رقم واریزی برای خانوارهای مددجویان ۲۰۰ هزار تومان است.

مظلومیت آب‌بها در سبد خانوار!

بر اساس آمار سازمان برنامه و بودجه کشور، سهم آب‌بها در سبد خانوار کم‌تر از نیم‌درصد است و درنتیجه، شهروندان برای استفاده از تجهیزات کم‌مصرف ترغیب نمی‌شوند و منابع مالی انجام پروژه‌های مدیریت مصرف آب هم تأمین نخواهد شد.

بانوان سرپرست خانوار از تسهیلات کم بهره برخوردار می شوند

کرج - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: بانوان سرپرست خانوار در صورت فعالیت در بخش صنایع دستی از تسهیلات چهاردرصدی برخوردار می شوند.

515 فرزند تحت حمایت کمیته امداد استان تهران منتظر حامی هستند

تهران- ایرنا-معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه 515 نفر از فرزندان تحت پوشش این نهاد بدون حامی هستند گفت: از بانی شدن افراد برای تحت حمایت گرفتن این فرزندان استقبال میکنیم.