لزوم عکس العمل جامعه جهانی به اعمال تحریم‌های یکجانبه

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی باعث بروز اثرات منفی بر پاسخگویی مناسب به بلایای طبیعی داشته و لازم است جامعه جهانی بدان عکس العمل نشان دهد.مطالب مرتبط

لزوم عکس العمل جامعه جهانی به اعمال تحریم‌های یکجانبه

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی باعث بروز اثرات منفی بر پاسخگویی مناسب به بلایای طبیعی داشته و لازم است جامعه جهانی بدان عکس العمل نشان دهد.

چین مخالف تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران است

وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: چین مخالف تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران است و محدودیت صادرات نفت ایران فقط نوسان بازارهای جهانی انرژی را تشدید می‌کند.

چین: تحریم نفت ایران بی ثباتی بازار جهانی انرژی را بدتر می‌کند

وزارت بازرگانی چین اعلام کرد این کشور مخالف تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران است و تحریم نفت ایران تنها بی ثباتی بازارهای جهانی انرژی را بدتر می‌کند.

تحریم فلزات ایران در بازارهای جهانی تاثیرگذار است

تهران- ایرنا- به گفته تحلیلگران اقتصادی، اعمال مجدد تحریم های آمریکا علیه بخش فلزات ایران، در بازارهای جهانی تاثیرگذار است و موجب کمبود بحران در بازارهای جهانی می شود.

چین: مخالف تحریم‌های یکجانبه علیه ایران هستیم/ پکن و تهران شرکای مهم تجاری هستند

دولت چین بر مخالف خود با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.

چین اعلام کرد با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف است

وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: با تحریم های یکجانبه آمریکا ضد ایران مخالفیم.

پکن با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف است

وزارت بازرگانی چین اعلام کرد که پکن با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف است.

درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی، کارآمد یا بی فایده؟

با انتشار دستور‌العمل درجه‌بندی سنی فیلم‌ها، ابهامات بسیاری درباره این دستور‌العمل به وجود آمد. عده‌ای معتقدند این دستور‌العمل نباید اجباری شود، برخی هم درجه‌بندی سنی را دلیل کنجکاوی بیشتر مخاطب برای تماشا فیلم و فروش بیشتر این نوع فیلم‌ها می‌دانند.

انگلیس: تحریم‌ها علیه کره‌شمالی باید حفظ و اعمال شود

لندن – ایرنا – سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس با ابراز تأسف از دومین آزمایش موشکی کره‌شمالی طی یک هفته گذشته، گفت: مادامی‌که این کشور برنامه هسته‌ای و موشکی خود را مطابق با قطعنامه شورای امنیت متوقف نکند، تحریم‌ها باید حفظ و به‌طور کامل اعمال شود.

تاکید نمایندگان پارلمان آلمان بر حفظ برجام/ مخالفت با یکجانبه گرایی آمریکا

تهران -ایرنا- نمایندگان پارلمان آلمان در سخنرانی های خود در بوندستاگ بر لزوم حفظ برجام و مقابله با سیاست های یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.

دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی استقلال سیاسی را هدف قرارداده است

تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی استقلال سیاسی را هدف قرارداده است.

رسانه چینی: جلوگیری از فروش اورانیوم پاسخ ایران به تحریم است

پکن- ایرنا- روزنامه اس سی هنگ کنگ نوشت که جلوگیری از تبادل و فروش اورانیوم از سوی ایران پاسخی به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه تهران است.

چابهار معاف از تحریم، یک فرصت برای ایران

تهران- ایرنا- با توجه به معافیت بندر چابهار از تحریم های اعمال شده آمریکا علیه کشورمان یک کارشناس مسائل بین الملل می گوید این موضوع در راستای سیاست آمریکا در قبال مهار کردن قدرت چین شکل گرفته و ایران می تواند از این ظرفیت برای کاهش تحریم ها استفاده کند.

سازمان ملل مانع ازکمک رسانی جامعه جهانی به یمن می شود

تهران – ایرنا – «محمدعبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن روز شنبه در توئیتی سازمان ملل متحد را متهم کرد که مانع از کمک رسانی جامعه جهانی به زخمی ها و بیماران یمنی می شود.

سازمان ملل خواستار قطع رابطه جامعه جهانی با ارتش میانمار شد

هیأت حقیقت‌یاب سازمان ملل با انتشار گزارشی، از جامعه جهانی خواست تا هرگونه حمایت و همکاری با ارتش میانمار را متوقف کند.

ایران ازتأثیر تحریم های آمریکا براعضاء یونیدو انتقاد کرد

لندن – ایرنا – سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین، از تاثیر تحریم های غیرقانونی و غیرمشروع یکجانبه آمریکا علیه برخی کشورهای درحال توسعه عضو سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) انتقاد کرد.

رویترز؛ اتاق جنگ روانی تحریم

تهران- ایرنا- اگر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را مهم‌ترین شخصیت در تصمیم خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌ علیه ایران در نظر بگیریم، خبرگزاری انگلیسی رویترز، در این پازل اصلی‌ترین بازیگر در القای اثرپذیری تحریم‌های آمریکا علیه ایران بوده است.

آمریکا تحریم جدیدی علیه ونزوئلا اعمال کرد

نیویورک- ایرنا- دفتر کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا اعلام کرد دو شرکت نفتی و دو کشتی حامل نفت از ونزوئلا به کوبا را تحت تحریم قرار داده است.

وزارت بازرگانی چین: مخالف تحریم های آمریکا علیه ایران هستیم

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت بازرگانی چین تاکید کرد که پکن مخالف اعمال تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران است و معتقد است تحریم ها باعث بی ثباتی در منطقه می شود.

چین: آمریکا آینده سازمان تجارت جهانی را تهدید می کند

پکن- ایرنا- چین با انتقاد شدید از تعرفه های فزاینده آمریکا و سیاست های حمایتی یکجانبه این کشور تاکید کرد که واشنگتن آینده سازمان تجارت جهانی را به خطر انداخته است.