برگزاری نمایشگاهی از آثار تقوایی، احصایی، درم‌بخش و ...

نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس هنرمندان ایرانی با آثاری از محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش، ایرج شافعی و ... روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در آرت تایم گالری افتتاح می‌شود و تا یکم خرداد نیز ادامه دارد.مطالب مرتبط

برگزاری نمایشگاهی از آثار تقوایی، احصایی، درم‌بخش و ...

نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس هنرمندان ایرانی با آثاری از محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش، ایرج شافعی و ... روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در آرت تایم گالری افتتاح می‌شود و تا یکم خرداد نیز ادامه دارد.

نمایش آثاری از تقوایی و هانیبال الخاص/خرمشهر+۳۰ به فرمانفرما رسید

جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه، نمایشگاهی گروهی آثار تجسمی هنرمندان برجسته در گالری آرت تایم و نمایشگاه گروهی عکس «خرمشهر +۳۰» در گالری فرمانفرما افتتاح می‌شوند.

برگزاری نمایشگاهی از خودروهای کلاسیک در همدان

به مناسبت روزجهانی موزه و میراث فرهنگی، نمایشگاهی از خودروهای کلاسیک در پیاده راه اکباتان همدان برگزار شد.

آثار موزه ملی ایران به چین رفت

مدیرکل امور موزه های کشور گفت: تعدادی از آثار تاریخی موزه ملی ایران که متعلق به دوره هخامنشی تا صفوی بوده است به موزه ملی چین برای برپایی نمایشگاهی به نام تمدن های آسیایی منتقل شد.

فرصت تماشای عکس‌های ناصر تقوایی و طرح‌های کامبیز درم‌بخش

گزارش موبایلی از باکو؛ معرفی فرهنگ ملل به نوجوانان

نمایشگاهی با هدف تقویت صلح و دوستی بین نوجوانان و جوانان و همچنین معرفی آثار تاریخی، طبیعی، فرهنگ و سنن مختلف ۱۴ کشور در مدرسه الیکای باکو برگزار شد

گزارش یک گالری از فروش آثار هنری به نفع سیل‌زدگان

گالری «مژده» که چندی پیش با برگزاری نمایشگاه «تنها نیستیم» اعلام کرده بود عواید حاصل از فروش آثار ارائه شده را به مناطق سیل‌زده اهدا خواهد کرد، درباره چگونگی این اقدام خود توضیح داده است.

نمایشگاهی از نسخ خطی قرآن کریم؛ از احمد نیریزی تا دختر فتحعلی‌شاه

کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی نمایشگاهی از نسخ خطی قرآن کریم موجود در بخش خطی کتابخانه را برپا کرده است. در این نمایشگاه نسخه خطی قرآن به خط دختر فتحعلیشاه نیز ارائه شده است.

سلطانی‌فر: پیشنهاد برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی تولید ایران در باکو را دادیم

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به زمینه های جدید همکاری بین دو کشور ایران و آذربایجان در عرصه ورزش و جوانان گفت: پیشنهاد کردیم زمینه برگزاری نمایشگاهی از وسایل و تجهیزات ورزشی محصول تولیدی های ایران در باکو برگزار شود و همچنین زمینه حضور پیمانکاران اماکن ورز

همدان| آثار علمی آیت الله تألهی به جامعه معرفی شود

نمانیده ولی فقیه در استان گفت: آثار قلمی و علمی آیت الله تألهی در زمان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ایشان به جامعه معرفی شود.

برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت»؛ ۲۶ اردیبهشت

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» در روز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت خبر داد

تهاتر فضای نمایشگاهی با شرکت‌های خارجی در نمایشگاه الکامپ

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی از امکان تهاتر فضای نمایشگاهی ایران با کشور‌های خارجی شرکت کننده در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ خبر داد

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد»/ پایان خرداد آخرین‌ مهلت ارسال آثار

آثار استادان خوشنویسی مشهد در نمایشگاه قرآن به نمایش درآمد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی گفت: منتخب آثار قرآنی استادان خوشنویسی مشهد در طول روزهای برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد در قالب هشت نمایشگاه در غرفه این موسسه به نمایش در آمده است.

جدایی از آثار باشکوه‌ گذشته

حسن اصغری می‌گوید نویسندگان نسل جدید از آثار باشکوه گذشته کنده شده‌ و فقط به آثار ترجمه چسبیده‌اند.

برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه(س)

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) خبر داد.

آثار فرهنگی و هنری فاخر در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تولید شود

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر گفت: این کنگره امسال با شکوه هرچه تمامتر برگزار می‌شود که تولید آثار و برنامه هنری، فرهنگی از جمله فیلم سینمایی باید مورد توجه قرار بگیرد.

نمایشگاهی از تصویرگری‌های کودکان کار

خرید نمایشگاهی تا یک ماه دیگر به مدارس می‌رسد

نمایشگاهی که برای ۱۰ روز پاتوق مردم ایران شد

]]>