هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.مطالب مرتبط

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

پروانه روزپر آفت نیست

هجوم میلیونها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان اصفهان نگران کننده نیست.

ویدئو / میلیون‌ها میهمان زیبا در تهران و ورامین

از چند روز قبل، میلیون‌ها پروانه روانۀ شهرستان‌های قرچک، پیشوا و ورامین شده‌اند. هجوم پروانه‌ها موجب نگرانی برخی کشاورزان شده اما رئیس اداره حفاظت از محیط زیست ورامین گفته این پروانه‌ها آفت نیستند و نباید بابت حضور آنها نگران بود. دلیل هجوم پروانه‌ها، بار

ورود میلیون ها پروانه به شهرستان نایین

ورودمیلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی شهرستان نایین نگران کننده نیست .

هجوم پروانه ها به مراتع دلیجان+ عکس

هجوم پروانه ها به مراتع مشکلاتی را برای زنبورداران دلیجانی ایجادکرده است.

هجوم پروانه های رنگارنگ به استان سمنان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان : هجوم پروانه های رنگارنگ برخی مناطق این استان بخصوص سمنان، شاهرود و شهمیرزاد به دلیل تغییر اقلیم است. 

هجوم پروانه‌ها در مزارع کشاورزی خراسان شمالی خسارتی نخواهد داشت

بجنورد- مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هجوم پروانه‌ها در اراضی کشاورزی هیچ گونه خسارتی در پی نخواهد داشت.

هجوم زیبای پروانه‌ها به قم

معاون وزیر خارجه کویت: شرایط منطقه نگران کننده است

تهران- ایرنا- معاون وزیر امورخارجه کویت روز جمعه گفت: شرایط متشنج منطقه ای، نگران کننده است و این امر ایجاب می کند که بسیار مراقب باشیم و احتیاط کنیم.

زیبارویان تا کی میهمان خراسان جنوبی هستند؟

مدتی است میهمانان ناخوانده زیبا در سطح مرکز استان به پرواز درآمدند اما مردم و به ویژه کشاورزان از دیدن این همه پروانه هم تعجب کرده و هم کمی نگران هستند که به محصولاتشان آسیبی وارد شود اما حقیقت این است که این پروانه‌ها هیچ گونه آسیبی برای محصولات کشاورزی

بی‌توجهی به هجوم پروانه‌ها به مزارع ‌می‌تواند خسارت زیادی داشته باشد

عضو هیئت‌علمی گروه زیست‌شناسی دانشگاه بوعلی‌سینا در رابطه با ورود میهمانان ناخوانده به همدان گفت: بارش باران و وجود ابرهای باران‌زا می‌تواند یکی از عوامل مهاجرت پروانه‌ها به ایران و به ویژه همدان باشد.

افزایش قاچاق مواد مخدر نگران‌کننده است

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش سه برابر کشفیات مواد مخدر در سال گذشته نسبت به سال 96، گفت: افزایش قاچاق مواد مخدر نگران کننده است.

پروانه رنگی آفت نیست

پروانه های رنگی از شهد گل ها تغذیه کرده و آفت محسوب نمی شود .

پاکستان: تحرکات نظامی آمریکا در خلیج فارس نگران کننده است

اسلام آباد - ایرنا - دولت پاکستان در واکنش به تحولات اخیر مربوط به تهران-واشنگتن و افزایش حضور نظامی آمریکا در خلیج فارس، گفت: تحرکات آمریکا نگران کننده است و موجب افزایش تنش ها در منطقه می شود.

کمیسر سازمان ملل در کرمان: اثر تحریم‌ها بر زندگی پناهندگان در ایران نگران‌کننده است

کمیسر ارشد سازمان ملل متحد در امور پناهندگان با بیان اینکه اثر تحریم‌ها بر زندگی پناهندگان در ایران نگران‌کننده است گفت: برای انتقال پول به کشور ایران با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم و دلیل آن تحریم‌هاست.

حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست

اصفهان - رئیس شورای شهر اصفهان گفت: حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست و در دریافت آن عزم جدی داریم ضمن اینکه با توجه به بارندگی‌های خوب امسال انتظار جریان دائمی آب در زاینده را داریم.

افزایش نگران کننده دزدی در شهرهای انگلیس

مصرف دخانیات در استان نگران کننده است/ طب اسلامی نداریم

میرزاده: وضعیت برخی مدارس غیردولتی نگران‌کننده است