آرامش ماه در فضا

خدمه ایستگاه فضایی بین‌المللی اخیراً تصویری از ماه ثبت کرده‌اند که در آن ماه شکوه و جلال خاصی دارد.مطالب مرتبط

برخوردهای سلیقه ای باعث ضربه به آرامش جامعه می شود

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت:آنچه امروز به آن نیاز داریم ضرورت حفظ آرامش است و رفتارهای سلیقه ای ما نباید به گونه ای باشد که به آرامش جامعه ضرر برسد.

رمضان و آرامش اجتماعی

کرج – ایرنا- رمضان ماه رسیدن به امنیت روحی و روانی است زیرا در این ماه پر برکت دل ها به هم نزدیکتر می شود و موج مهربانی در بین مردم شکل می گیرد و آرامش اجتماعی که در این ماه بوجود می آید را همه در جامعه حس می کنند و مشهود است.

عراق خواستار حفظ آرامش در منطقه شد

بغداد – ایرنا – وزارت امور خارجه عراق در واکنش به انفجارات اخیر در بندر «الفجیره» امارات و آتش گرفتن چند نفتکش، خواستار حفظ آرامش در منطقه شد.

طرح تحول کلانتری‌ها در ارتقای امنیت و آرامش تاثیر گذار است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای امنیت و آرامش و توان ارائه خدمات انتظامی تأثیرگذار است.

روابط عمومی ها القاگر آرامش حقیقی به جامعه باشند

ایلام- ایرنا- استاندار ایلام گفت: روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم، رسانه ها و مسئولان نقشی بسیار مهم در ایجاد آرامش، امیدواری و دلگرمی در جامعه دارند.

محله گردی در دیار خانه‌های تاریخی/ اینجا آرامش و رنگ موج می‌زند

بروجرد- زیبایی‌های معماری ایرانی- اسلامی را در خانه‌های تاریخی بروجرد می‌توان به تماشا نشست؛ خانه‌هایی با پنجره‌های رنگی، حیاط دل‌باز، حوض آبی و آسمانی آبی‌تر؛ اینجا آرامش و رنگ موج می‌زند.

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند

ساری-ایرنا- هواداران نساجی قائمشهر پس از اتفاق رخ داده در این تیم لیگ برتری که کناره گیری کادر فنی، قائم مقام و سرپرست تیم را به دنبال داشت، خواهان برگشت آرامش در آخرین دیدار تیم شدند.

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند

ساری-ایرنا- هواداران نساجی قائمشهر پس از اتفاق رخ داده در این تیم لیگ برتری که کناره گیری کادر فنی، قائم مقام و سرپرست تیم را به دنبال داشت، خواهان برگشت آرامش در آخرین دیدار تیم شدند.

انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار قزوین با انتخاب مدیری کارآمد و توانمند به سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری،آرامش را به استان هدیه کرد.

آمریکا به دنبال گرفتن حق حیات و آرامش از ملت ایران است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آمریکا به دنبال گرفتن حق حیات و آرامش از ملت ایران است، گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند بر سر توان دفاعی و علمی ایران مذاکره کرده و ما را وابسته صرف کنند. قطعا هیچ ایرانی این را نمی‌پذیرد

وزیر خارجه انگلیس ایران و آمریکا را به آرامش دعوت کرد

لندن – ایرنا – جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس با اشاره به افزایش تنش ها میان ایران و آمریکا، دو طرف را به آرامش دعوت کرد و افزود: دو طرف بایستی دغدغه های طرف مقابل را درک کنند.

ایجاد آرامش در حوزه سیاسی تنش ها و درگیری ها را می کاهد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدیرانی در حوزه اقتدار و قدرت سیاسی بتوانند آرامش و اطمینان خاطر را در مردم ایجاد کنند تضادهای منجر به درگیری سیاسی کاهش خواهد یافت.

روابط عمومی قلب تپنده ای با طعم شیرین اعتماد و آرامش

پایگاه تحلیلی خبر و هنر به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی یادداشتی را با عنوان «روابط عمومی قلب تپنده ای با طعم شیرین اعتماد و آرامش» منتشر کرد.

مشاور وزیر کشور بر نشاط و آرامش فضای انتخابات تاکید کرد

تهران- ایرنا - مشاور وزیر و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات کشورگفت: اعضای کمیته حراست ضمن رصد فضا، زمینه سازی کنند تا مردم در فضایی با نشاط و آرامش بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

اولین شب در «شهر آرامش» برگزار شد

قدوس: باید آرامش خود را حفظ کنیم/توانایی ماندن در لوشامپیونه را داریم

آرامش شکننده در طرابلس| نیروهای حفتر به دنبال باز کردن یک جبهه جدید

آرامش ماه در فضا

خدمه ایستگاه فضایی بین‌المللی اخیراً تصویری از ماه ثبت کرده‌اند که در آن ماه شکوه و جلال خاصی دارد.

درس مقاومت به صهیونیستها

بیروت - ایرنا - اوضاع در باریکه غزه به دنبال یک هفته آرامش پس از توافق آتش بس میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی، بار دیگر به سوی تنش پیش می رود .

از سرگیری تولید شکر در کارخانه های اصفهان

بازار شکر با ورود محصولات این کارخانه ها در آستانه آرامش است