نوبخت: اعتبار ۶۵ هزار میلیاردی برای ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری
مطالب مرتبط

ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار

تفاهم نامه ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان روستایی سرپرست خانوار در مشهد امضا شد.

­ایجاد ۸۴ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم کشور

در تفاهم‌نامه بنیاد برکت و بانک پارسیان، ۸۴ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در مناطق محروم و سیل‌زده‌ی کشور ایجاد می‌شود.

ایجاد ۸۴ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم کشور

با انعقاد تفاهم‌نامه ای، ۸۴ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در مناطق محروم و سیل‌زده‌ی کشور ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.

۶۰۰ هزار فرصت شغلی با ۱۰۰ معدن فراوری

۴۰۰ هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی ۱۰۰ معدن فراوری می‌توان ۶۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد

ایجاد 140 هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار

تفاهم نامه ایجاد 140هزار فرصت شغلی برای زنان روستایی سرپرست خانوار در مشهد امضا شد.

محقق نشدن فرصت های شغلی بیانگر ضعف مدیریتی است

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های امروز نماز گفت: نتایج تحقیق‌های علمی نشان می‌دهد که در همین اوضاع اقتصادی با ظرفیت‌های موجود استان می‌توان بیش از ۳۰ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرد و محقق نشدن این میزان فرصت شغلی بیانگر ضعف مدیریتی است.

پیش بینی ایجاد 7500 فرصت شغلی با اجرای طرحهای اشتغال پایدار

پیش بینی می شود با اجرای کامل طرح هایی که تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری دریافت کردند، 7 هزار و 500 فرصت شغلی در خراسان جنوبی ایجاد شود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه سمنان: 1500 فرصت شغلی ایجاد می شود

سمنان- ایرنا- رئیس بسیج سازندگی سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: امسال برای یک هزار و 500 نفر در استان با اعطای 600 میلیارد ریال تسهیلات فرصت شغلی ایجاد می شود.

ایجاد ۳۰۰۰ فرصت شغلی در سال گذشته برای مددجویان کمیته امداد مرکزی

اراک- مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: سه هزار فرصت شغلی سال گذشته توسط کمیته امداد استان مرکزی برای مددجویان این نهاد با اعطای تسهیلات اشتغال ایجاد شده است.

140 هزار فرصت شغلی برای زنان در مشهد ایجاد می شود

مشهد- ایرنا- رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: براساس تفاهم نامه امضا شده در استانداری خراسان رضوی 140 هزار زن سرپرست خانوار در شهرستان مشهد توانمند سازی و مشغول کار خواهند شد.

5 هزار میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در سفر نوبخت در بحث صنایع و فرآوری محصولات کشاورزی و غیره 200 میلیون دلار در نظر گرفته شد گفت: در مجموع بیش از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار در دو سال به خراسان جنوبی تزریق خواهد شد.

ارسال 30 هزار بسته لوازم خانگی رایگان به مناطق سیل‌زده / 10 هزار دام سبک رایگان بین خانوار توزیع شد

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه 30 هزار بسته لوازم خانگی رایگان بین خانوارهای سیل‌زده در حال توزیع است گفت: 550 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد در مناطق سیل‌زده ایجاد شده است.]]>

۶۰۰ هزار فرصت شغلی با ۱۰۰ معدن فراوری/ ۲۱ درصد صادرات غیر نفتی از مواد معدنی

300 میلیارد ریال برای تولید و اشتغال در حوزه دانش‌بنیان استان مرکزی در نظر گرفته شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گفت: 300 میلیارد ریال تسهیلات به منظور طرح‌های دانش‌بنیان با کمک بلاعوض 37 میلیارد ریال درنظر گرفته شده که ایجاد یک‌هزار و 158 فرصت شغلی به دنبال آن پیش‌بینی می‌شود.

هزار فرصت شغلی بر بستر تلفن همراه

بیش از ده هزار نفر از نیروهای جوان، متخصص و نخبه کشور در شرکت‌های حوزه خدمات ارزش افزوده به طور مستقیم در حال فعالیت هستند. این آمار علاوه بر آنکه خود به تنهایی در شرایط کنونی کشور بسیار مهم تلقی می‌شود، به عنوان محرک رشد فضای کسب و کار دیجیتال کشور نیز

کرمانشاه در هفته ای که گذشت (21 تا 27 اردیبهشت)

کرمانشاه- ایرنا- وقوع زمین لرزه 5.1 ریشتری در ازگله، معرفی اعضای ستاد انتخابات استان، معرفی فرماندار جدید صحنه، اعزام سه کاراته کا کرمانشاهی به لیگ جهانی و اعلام 46 هزار فرصت شغلی در سال جاری مهمترین رویدادهای خبری کرمانشاه در هفته گذشته (21 تا 27 اردیبهش

بیش از 900 شغل در روستاهای سبزوار ایجاد شد

از تیر پارسال تاکنون 906 فرصت شغلی در مناطق روستایی شهرستان سبزوار ایجاد شده است.

تمام بافندگان کشور بیمه می‌شوند

رئیس مرکز ملی فرش ایران از اختصاص مبلغ ۱۹ هزار میلیاردی برای تحت پوشش قرار دادن بافندگان فرش دستبافت در کشور خبر داد و گفت: این اعتبار از محل یارانه‌ها تأمین شده است و با اعتبار مذکور ۱۰۰ درصد افرادی که در حوزه فرش در حال فعالیت هستند، تحت پوشش بیمه تأمین

سند کار شایسته تصویب شد

ایجاد و توسعه فرصت های اشتغال مولد،افزایش امنیت شغلی مبتنی بر از دست ندادن شغل و یا تغییرات محیط شغلی،برخورداری از حمایت های اجتماعی،تضمین حقوق بنیادین کار و تقویت گفت وگو های اجتماعی موارد اصلی محورهای اصلی کار شایسته است.

تعهد جهاد کشاورزی کرمانشاه امسال ایجاد چهار هزار شغل است

کرمانشاه- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تعهد امسال این سازمان در زمینه اشتغال را ایجاد چهار هزار و 10 شغل اعلام کرد و گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری تاکنون 384 شغل ایجاد شده است.