روزنامه هندی:آمریکا مانع رشد اقتصادی هند شده است

تهران- ایرنا-یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت:آمریکا با اقدامات خود در سازمان تجارت جهانی مانع رشد اقتصادی این کشور شده است.مطالب مرتبط

روزنامه هندی:آمریکا مانع رشد اقتصادی هند شده است

تهران- ایرنا-یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت:آمریکا با اقدامات خود در سازمان تجارت جهانی مانع رشد اقتصادی این کشور شده است.

روزنامه هندی خواستار ایستادگی دهلی در مقابل فشارهای آمریکا شد

تهران- ایرنا-یک روزنامه هندی روز دوشنبه نوشت که دهلی نو باید برای حفظ روابط خود با کشورهای منطقه درمقابل فشارهای آمریکا مرتبط با تحریم‌های کاخ سفید علیه ایران ایستادگی کند.

روزنامه هندی: هند امیدوار به تداوم واردات نفت از ایران است

تهران - ایرنا - در پی سفر وزیر خارجه ایران به دهلی نو، یک روزنامه هندی در شماره روز سه شنبه خود نوشت، هند همچنان برای دریافت معافیت از تحریم های یک جانبه آمریکا به منظور تداوم واردات نفت خام از ایران امیدوار است.

تلاش آمریکا برای انصراف هند از خرید موشک‌های اس 400

تهران- ایرنا- یک روزنامه هندی درمطلبی نوشت،آمریکا در صورت انصراف هند از خرید موشک‌های اس 400 روسیه به این کشور،سیستم دفاعی «تاد» می فروشد.

چرا هند باید کنار ایران بایستد؟

یک روزنامه هندی با اشاره به این که سیاست استقلال استراتژیک هند در پی تحریم های آمریکا دچار چالش شده است نوشت: هند باید واردات انرژی از ایران را افزایش دهد تا اطمینان این کشور را حفظ کند.

رسانه هندی: دهلی نو نباید تسلیم فشارهای آمریکا شود

دهلی نو-ایرنا- تارنمای هندی ' نیوز کلیک' در مطلبی با عنوان دهلی نو نباید تسلیم فشارهای آمریکا شود، نوشت: روابط راهبردی هند با کشورهایی چون ایران، روسیه و چین به دلیل فشارهای آمریکا تحت تاثیر قرار گرفته است؛ آیا سیاست مداران حاکم هند کاملا تسلیم خواسته های

گلوبال‌تایمز: آمریکا در درک منافع مشترک با چین گرفتار کج‌فهمی است

یک روزنامه دولتی چین با اشاره به مناقشه تجاری با آمریکا تاکید کرد، پکن بر سر مسائل اصولی امتیاز نمی‌دهد و آمریکا به اشتباه باور دارد که روابط تجاری و اقتصادی دوجانبه تنها به نفع پکن است و استقامت چین را دست‌کم گرفته است.

مشتری هندی نفت ایران 2 میلیون بشکه نفت از عربستان خرید

یک مشتری هندی نفت ایران پیشنهاد عربستان را برای نفت اضافی به منظور جبران بشکه های از دست رفته نفت ایران به خاطر تحریم های آمریکا قبول کرده است.

مدیران برای اجرای طرح های اقتصادی مانع تراشی نکنند

بوشهر-ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: مدیران دستگاه های اجرایی برای اجرای طرح های اقتصادی و تولیدی مانع تراشی نکنند.

جنگ تجاری واشنگتن با پکن و اختلاف میان جمهوری خواهان آمریکا

تهران - ایرنا - روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی نوشت، تشدید تنش های تجاری آمریکا و چین باعث بروز شکاف و اختلاف میان حزب جمهوری خواه و دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا به دلیل نگرانی از افزایش هزینه های اقتصادی در پی اعمال تعرفه های دو جانبه، شده اس

روزنامه پاکستانی: جهان جلوی ماجراجویی های آمریکا را بگیرد

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی «بیزینس رکوردر» سیاست های تحریک آمیز دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا را خطرناک خواند و از جامعه جهانی خواست تا جلوی ماجراجویی های جدید آمریکا در منطقه را بگیرد.

مانع‌تراشی آمریکا در کمک به سیل‌زدگان؛ زوایای گوناگون سیل توسط هلال‌احمر بررسی شود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به سکوت جوامع بین‌المللی نسبت به مانع‌تراشی آمریکا برای کمک‌های بشردوستانه به سیل‌زدگان گفت: هلال‌احمر زوایای گونان سیل اخیر را مورد بررسی قرار دهد.

یک نفر این جمله را ترجمه کند؛ روزنامه کاغذ می‌خواهد!

مدیر مسوول روزنامه شرق می‌گوید: ویژگی روزنامه این است که باید کاغذ باشد تا منتشر شود؛ کاغذ برای روزنامه مثل نفس است برای انسان. روزنامه بدون کاغذ موضوعیت ندارد مگر اینکه بخواهیم روزنامه دیجیتالی منتشر کنیم.

تحلیل روزنامه فرانکفورتر آلمان از تنش میان ایران و آمریکا

روزنامه آلمانی فرانکفورتر در گزارشی با بررسی افزایش تنش در روابط تهران و واشنگتن نوشت: اگرچه جهان از تشدید تنش‌ها میان ایران و آمریکا نگران و عصبانی شده‌اند اما این، به معنی حتمی بودن درگیری نیست.

روزنامه چینی: تحریم های آمریکا ملت ایران را متحد کرده است

پکن- ایرنا- یک روزنامه چینی نوشت فشارها و تحریم های روز افزون آمریکا علیه تهران، ملت ایران را در مقابل واشنگتن متحدتر کرده است.

آسمان پاکستان روی هواپیما‌های هندی مسدود ماند

پاکستان ممنوعیت پرواز هواپیماهای هندی در آسمان خود را تمدید کرد.]]>

نطرسنجی موسسه هندی: مودی با قدرت پیشتاز انتخابات خواهد شد

نتابج یک نظرسنجی توسط یک موسسه هندی قبل از شمارش آرای انتخاباتی هند (لوک سبها) پیشتازی حزب حاکم به رهبری مودی را نشان می‌دهد.

مشکلات اقتصادی مانع اجرای طرح حفظ شبانه‌روزی قرآن

کشته شدن دو نوجوان کشمیری در حمله نظامیان هندی

نظامیان هندی ضمن ادامه عملیات موسوم به تفتیش در منطقه پلواما، با حمله به مردم کشمیر دو نوجوان را به شهادت رساندند.

بی‌ثباتی قیمت‌ها اصلی‌ترین مانع بهبود فضای کسب‌وکار در کشور است

خرم‌آباد- نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بی‌ثباتی و غیرقابل پیش‌بینی بودن قیمت‌ها، اصلی‌ترین مانع بهبود فضای کسب‌وکار از سوی فعالان اقتصادی در سال ۹۷ عنوان شده است.