واردات اتوبوس‌های دست دوم در شرایط فعلی، اقتصادی نیست
مطالب مرتبط

واردات اتوبوس‌های دست دوم در شرایط فعلی، اقتصادی نیست

واردات اتوبوس دست دوم در شرایط فعلی اقتصادی نیست

ماندن در برجام با شرایط فعلی به مصلحت نظام نیست

نیشابور- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ماندن در برجام با شرایط فعلی به مصلحت نظام و کشور نیست.

وجود تکثر قوانین و مقررات ابلاغی اقتصاد را با مشکلاتی مواجه کرده/ وجود 90 واحد تولیدی مشکل‌دار در فارس

معاون اقتصادی وزیر کشور با اشاره به اینکه در شرایط فعلی نیاز است تا قانون‌گذاری در بخش اقتصادی با روند کند و کاهشی انجام شود، گفت: در جهت اصلاح قوانین نیاز است تا در یک دوره قانون گذاری در کشور متوقف شود چرا که این مهم در شرایط فعلی به مراتب بهتر از تصوی

خلیل زاده: امیدوارم مجبور نباشیم کف اتوبوس دراز بکشیم

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: آخرین بازی که به اصفهان رفتیم اتوبوس‌مان شیشه نداشت و مجبور بودیم کف اتوبوس بخوابیم. انشالله این‌بار شرایط اینگونه نباشد و مجبور نباشیم کف اتوبوس بخوابیم.]]>

همتی: نرخ های فعلی ارز پایدار نیست

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی گفت: نرخ‌های فعلی ارز پایدار نیست و هر لحظه ممکن است تغییر کند؛ بنابر این بهتر است مردم عادی در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند.

مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی یک نوع فریب است

تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ونزوئلا گفت: مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی یک نوع فریب و برای تحمیل یکجانبه خواست های آمریکاست.

متعادل کردن قیمت نفت در شرایط فعلی سخت شده است

وزیر انرژی روسیه گفت تنش‌های ژئوپلیتیکی فعلی شرایط را برای تولیدکنندگان نفت سخت‌تر می‌کند تا نتوانند تصمیمی برای کمک به متعادل کردن قیمت نفت خام بگیرند.

شرایط امروز کشور،شرایط جنگ اقتصادی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: شرایط امروز کشور شرایط جنگ اقتصادی است و همه مسئولان باید این مهم را درک کنند.]]>

بانک ها در شرایط فعلی واحدهای تولیدی فعال را حمایت کنند

خرم آباد - ایرنا - رئیس کل دادگستری لرستان گفت: همه دستگاه ها و بانک ها باید در شرایط فعلی واحدهای تولیدی فعال و اشتغالزا را حمایت کنند و عجله ای برای وصول مطالبات خود نداشته باشند.

دلارهایی که برای پوره و گربه می‌رود!

علیرغم اینکه در شرایط فعلی اقتصاد، چگونگی دخل و خرج ارزی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد، آمارها چیز دیگری می‌گوید؛ چراکه در مواردی ارز آن هم از نوع دولتی برای واردات محصولات لوکس و غیر ضرور از جمله غذای سگ و گربه و پوره میوه از جیب کشور رفته و در ازا

حکیمی‌پور: دانشگاه‌ها نباید در شرایط فعلی تحریک شوند

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: دانشگاه‌ها نباید در شرایط فعلی تحریک شوند. محیط دانشگاه‌ها یک محیط جوان است که دانشجویان برای تحصیل و پژوهش در آن مشغول هستند و همین روحیه جوانی آنان می‌تواند در برابر تحریک‌هایی که انجام می‌شود واکنش‌های تندی نشان دهد.

لایحه سرمایه‌گذاری بین ایران و لوکزامبورگ به ساماندهی اقتصادی کشور در شرایط تحریم می‌انجامد

نماینده مردم تهران امروز در صحن علنی مجلس در موافقت با لایحه سرمایه گذاری بین ایران و لوکزامبورگ گفت: این که لوکزامبورگ را به بهانه این که کشور بزرگی نیست و حکم قضایی در دادگاه دارد به موافقت نامه اقتصادی تسری دهیم درست نیست.]]>

وزیر محیط زیست پاکستان: دلیل اوضاع اقتصادی کنونی غارتگری حکومت‌های قبلی است

وزیر محیط زیست پاکستان با اعلام اینکه شرایط فعلی اقتصاد کشور دچار بی ثباتی شده است، چپاولگری حکومت‌های قبل را عامل اصلی اوضاع به وجود آمده اقتصادی کنونی در کشورش خواند.

یک بام و دو هوای مدال آوران جاکارتا؛ از دور افتخار با پرچم تا اعتراض در شرایط سخت اقتصادی

یعنی حالا که همه می‌دانند حال اقتصادی خوب نیست و همه از هم انتظار قناعت دارند آن‌وقت برای اینکه به خاطر یک مدال، به جای سکه کمی کمتر ولی ریال می‌گیریم باید داد و فریاد کنیم و آسمان را به زمین بدوزیم؟]]>

واکنش یک کارشناس به طرح ساماندهی بازار خودرو

یک عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت معتقد است که طرح ساماندهی بازار خودرو که روز گذشته در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، با واقعیت‌ها و شرایط فعلی کشور منتاسب نیست.

مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌ دوم هستیم/ لزوم حرکت به سمت استفاده از اتوبوس‌های برقی

رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر مخالف ورود اتوبوس‌های دست‌ دوم هستم ضمن اینکه بسیاری از شرکت‌ها آمادگی دارند که در زمینه "اتوبوس‌های برقی" اقدامات لازم را انجام دهند.

نرخ های فعلی ارز پایدار نیست

مخالف تفکیک صمت و احیای وزارت بازرگانی هستم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی کشور، تمرکز در حوزه تولید و تجارت منطقی است؛ ولی تفکیک وزارت صمت و احیای وزارت بازرگانی، ضعف‌های زیادی ایجاد می‌کند و مشکلات دوباره زیاد می‌شود.

دولت ژاپن از وخیم شدن شرایط اقتصادی این کشور خبر داد

دولت ژاپن از بدتر شدن شرایط اقتصادی که تحت تاثیر کاهش تقاضای خارجی و مناقشه تجاری بین آمریکا و چین قرار گرفته است، خبر داد.