ترامپ همکاری با هوآوی را ممنوع می‌کند
مطالب مرتبط

ترامپ همکاری با هوآوی را ممنوع می‌کند

گوگل هوآوی را تحریم کرد/ احتمال ایجاد اختلال در گوشی‌های هوآوی

شرکت گوگل همکاری خود با شرکت هوآوی را در حوزه هایی که مستلزم انتقال سخت افزار، نرم افزار و خدمات فنی باشد متوقف کرده است.

پاناسونیک همکاری با هوآوی را متوقف کرد

سخنگوی پاناسونیک اعلام کرد همه معاملات تجاری با هوآوی و 68 شرکت زیرمجموعه آن که مشمول ممنوعیت دولت آمریکا هستند متوقف کرده ایم .

تحریم هوآوی؛ سندی دیگر بر سیاست های تنگ نظرانه ترامپ

تهران- ایرنا- تقابل با شرکت هوآوی به عنوان غول فناوری جهان، سیاست های جنگ طلبانه و تنگ نظرانه دونالد ترامپ را بر همگان مشخص کرد و نشان داد سیاست کاخ سفید در قبال چین به عنوان نزدیک ترین رقیب اقتصادی خود در جهان، اعمال تحریم و حذف است.

هوآوی از اروپا خواست در برابر اقدامات ترامپ سکوت نکند

تهران - ایرنا - نماینده رسمی شرکت چینی هوآوی در اتحادیه اروپا، روز سه شنبه از مقامات این اتحادیه درخواست کرد در برابر تصمیمات و اقدامات یکجانبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا سکوت نکند و واکنش نشان دهد.

ونزوئلا به کمک روسیه و هوآوی فناوری اینترنت نسل چهارم راه‌اندازی می‌کند

پس از به حاشیه رانده شدن هوآوی در بازار ایالات متحده هم اکنون این شرکت تصمیم دارد با دشمن استراتژیک آمریکا برای پیاده‌سازی اینترنت نسل جدید در ونزوئلا همکاری کند.]]>

گوگل برخی فعالیت های هوآوی را محدود کرد

تهران - ایرنا - شرکت گوگل پس از اقدام دولت آمریکا علیه شرکت فناوری هوآوی چین، برخی همکاری های خود با این شرکت را متوقف کرد.

محدودیت های غیر منطقی آمریکا نقض آشکار حقوق هوآوی است

در پی اقدام آمریکا به قرار دادن هوآوی در فهرست سیاه خود، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: محدودیتهای غیرمنطقی آمریکا حقوق قانونی هوآوی را نقض می کند.

آمریکا موقتا محدودیت‌های هوآوی را کاهش داد

ایالات‌متحده موقتا محدودیت‌هایی که اخیرا بر هوآوی چین وضع کرده بود را کاهش داد. این اقدام با هدف به حداقل رساندن اختلالات ایجاد شده برای مشتریان هوآوی بوده است.

ترامپ: شرکت «هوآوی» چین تهدید امنیت ملی برای آمریکاست

رئیس جمهوری آمریکا پس از آن که بار دیگر فعالیت شرکت «هوآوی» را تهدید برای امنیت ملی ایالات متحده عنوان کرد، از امکان حصول توافق برای نحوه فعالیت آن در این کشور در قالب توافق نامه تجاری با چین سخن گفت.

ترامپ دستوری اجرایی را برای منع استفاده از تجهیزات هوآوی امضا کرد

مشکلات کمپانی‌های آمریکایی در پی تصمیم ترامپ برای کاهش فعالیت‌های هوآوی

هوآوی از اتحادیه اروپا خواست در برابر اقدامات اخیر ترامپ سکوت نکند

اسوشیتدپرس:شرکت‌های آمریکایی بیشترین زیان را از تحریم هوآوی می‌بینند

تهران - ایرنا - با توقف مذاکرات و تشدید جنگ تجاری میان آمریکا و چین، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت ؛ از آنجا که بخش عظیمی از ریزتراشه های تولیدات هوآوی ساخت آمریکا است، در نتیجه این شرکت‌های آمریکایی هستند که زیان اصلی تحریم هوآوی را متحمل خواهند شد.

سقوط بورس وال استریت در سایه مجازات هوآوی

معاملات روز گذشته- دوشنبه- در سایه اعمال محدودیت‌های کاخ سفید بر شرکت ارتباطات «هوآوی» چین و تأثیر این اقدام بر بخش تکنولوژی به پایان رسید.]]>

گوشی P30 Pro هوآوی رونمایی شد

نمایندگی شرکت هوآوی در ایران به‌طور رسم از گوشی پرچمدار جدید خود به‌نام Huawei P30 Pro رونمایی کرد.]]>

پیشتازی دلار در برابر یورو و پوند

پس از عقب‌نشینی موقت دولت ترامپ از اعمال محدودیت بر شرکت "هوآوی" ارزش دلار تقویت شد.

هوآوی سیستم عامل خود را طراحی می‌کند

شرکت هوآوی اعلام کرد در صورت تحریم شدن توسط گوگل و مایکروسافت، سیستم عامل خود را طراحی می‌کند.]]>

رونمایی از گوشی جدید هوآوی

شرکت هوآوی تنها چند روز پس از اعلام آمریکا مبنی بر اعمال محدودیت هایی بر محصولات این شرکت ، از گوشی های جدید سری Honor 20 رونمایی کرد.

شرکت هوآوی در فهرست سیاه آمریکا

قرار گرفتن شرکت هوآوی در فهرست سیاه وزارت بازرگانی آمریکا به این معناست که عرضه کنندگان آمریکایی برای فروش محصولات به این شرکت باید مجوز بگیرند.