مردم باززیگران در اصلی آزادی خرمشهر هستند

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: حماسه فتح خرمشهر مرهون مقاومت مردم و ایستادگی و از خودگذشتگی رزمندگان است و آنان بازیگران اصلی این رویداد تاریخی هستند.مطالب مرتبط

مردم باززیگران در اصلی آزادی خرمشهر هستند

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: حماسه فتح خرمشهر مرهون مقاومت مردم و ایستادگی و از خودگذشتگی رزمندگان است و آنان بازیگران اصلی این رویداد تاریخی هستند.

20برنامه به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در آذربایجان غربی اجرا می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: 20 عنوان برنامه به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در این استان اجرا می شود.

اعجاز خداوند در آزادی خرمشهر به دست رزمندگان اتفاق افتاد

اعضای ستاد بزرگداشت سوم خرداد ، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار کردند.

دعوت از مردم برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کردستان

320 زندانی جرائم غیرعمد استان کردستان در انتظار آزادی و پیوستن به آغوش گرم خانواده‌های خود هستند، بنابراین از مردم و خیران دعوت می‌شود هر کس به اندازه سهم خود کمک کند.

استاندار یزد: خیران برای آزادی زندانیان همکاری کنند

یزد - ایرنا - استاندار یزد با اشاره به اینکه مردم استان همواره در امور خیر پیشگام بوده و هستند بر همکاری آنها در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تاکید کرد و گفت: همکاری در جشن گلریزان و کمک برای آزادی مددجویان زندانی از لحاظ اجتماعی و خانوادگی موضوعی مهم و نی

مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند/برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس

سنندج - معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حضور حداکثری مردم شکل گرفت و به نوعی این مردم سرمایه های ماندگار امام راحل و انقلاب هستند.

برگزاری ۵۰۰ برنامه به مناسبت آزادسازی خرمشهر

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر از برگزاری ۵۰۰ برنامه اصلی به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در سراسر کشور با همکاری دستگاه‌های دولتی به ویژه نیرو‌های مسلح خبر داد

۷۲ هزار خرمشهری جامعه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون هستند

خرمشهر- رئیس مرکز بهداشت خرمشهر گفت: حدود ۷۲ هزار نفر از افراد بالای ۳۰ سال می توانند در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در خرمشهر مشارکت کنند.

700برنامه بزرگداشت آزادی خرمشهر در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری از اجرای 700 برنامه فرهنگی ، هنری، مذهبی و ورزشی به مناسبت سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح استان خبر داد.

ویژه برنامه های سالروز آزادی خرمشهر        

۴۳ ویژه برنامه، امسال در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اجرا می شود.            

اجرای 37 برنامه در آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گفت: در گرامیداشت 37 امین سالروز آزاد سازی خرمشهر 37 عنوان برنامه در آذربایجان شرقی در 4 روز اجرا می شود.

اتحاد و همدلی رمز آزادسازی خرمشهر بود

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: اتحاد و همدلی رمز اصلی پیروزی در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر بود.

8650 زندانی غیر عمد کشور در انتظار آزادی هستند

اراک -ایرنا - معاون امور استان های ستاد دیه کشور گفت: هشت هزار و 650 نفر زندانی غیر عمد در ندامتگاه های کشور در انتظار کمک خیران برای آزادی هستند.

8650 زندانی غیر عمد کشور در انتظار آزادی هستند

اراک -ایرنا - معاون امور استان های ستاد دیه کشور گفت: هشت هزار و 650 نفر زندانی غیر عمد در ندامتگاه های کشور در انتظار کمک خیران برای آزادی هستند.

شهادت طلبی و ایثار عملی مردم و رزمندگان خرمشهر را آزاد کرد

سنندج- مدیرکل بنیاد حفظ آثار کردستان افزود: رزمندگان اسلام و اقشار مختلف مردم در دوران دفاع مقدس توانستند در برابر دشمن مقاومت کرده و با ایثار خرمشهر را آزاد کنند.

نگاهی به موزه جدید مجسمه «‌آزادی» نیویورک

موزه جدید مجسمه «آزادی»‌ نیویورک روز شانزدهم ماه «مه»‌ درحالی درهایش را به روی علاقه‌مندان گشود، که از این پس خانه جدید مشعل اصلی مجسمه «آزادی» نیز خواهد بود.

معاون دادگستری اردبیل: ۵۷۰ زندانی محکوم مالی در انتظار آزادی هستند

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 570 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در اردبیل چشم‌انتظار یاری خیران و آزادی از حبس هستند.

امام‌ جمعه خرمشهر معارفه شد

خرمشهر- طی مراسمی در مسجد جامع خرمشهر از خدمات ۱۰ ساله امام‌جمعه پیشین خرمشهر تقدیر و امام‌جمعه جدید خرمشهر معارفه شد.

پاپ: آزادی مطبوعات و بیان، نشانه سلامت یک کشورند

پاپ فرانسیس با ادای احترام به خبرنگاران کشته شده به هنگام انجام وظیفه اعلام کرد آزادی مطبوعات اصلی‌ترین نشانه سلامتی یک کشور است.

اختری: مستکبران از آزادی مردم ایران ناراحتند

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین اختری در سخنانی در نشست «قرآن و رهنمودهای جهانی»، حیات و زندگی را یکی از پیام‌های اصلی قرآن کریم دانست.