باید ظرفیت دانشگاه ها را برای رفع مشکلات زندانها بکارگیریم

اصفهان- ایرنا- استاندار و رئیس شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر اصفهان گفت : باید از امکانات و ظرفیت های موجود دانشگاه ها برای رفع مسائل و مشکلات زندانهای استان استفاده کرد.مطالب مرتبط

رشته‌های بدون متقاضی دانشگاه آزاد باید حذف شوند

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه بررسی «طرح آمایش دانشگاه آزاد اسلامی» گفت: جابجایی رشته‌ها حرکت خوبی است و باید ادامه پیدا کند، اما رشته‌هایی که ظرفیت‌شان خالی است و متقاضی ندارند باید حذف شوند.

ظرفیت خالی برای پذیرش ۲۵۵ هزار دانشجوی مهارتی

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تاکید بر این که سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار ظرفیت برای حضور دانشجو در رشته‌های مهارتی ایجاد شد، گفت‌: تنها ۳۵ هزار نفر از این ظرفیت پر و ما با ۲۵۵ هزار ظرفیت خالی دانشجو مواجه شدیم.

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات آب در شهرستان عسلویه

بوشهر - معاون عمرانی استاندار بوشهر بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات آب در شهرستان عسلویه تاکید کرد.

المپیاد ظرفیت خوبی برای انتخاب دستیاران آموزشی و پژوهشی است

اهواز-ایرنا- معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: چند سالی است که دانشگاه تصمیم دارد دستیار آموزشی و پژوهشی را از میان افراد توانمند انتخاب کند که می توان از ظرفیت برگزاری المپیادها برای این انتخاب بهره گرفت.

مسئولان باید شبانه روزی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند

اهواز - ایرنا - امام جمعه اهواز گفت: یک مسئول در نظام‌ جمهوری اسلامی باید شبانه روزی برای برطرف کردن مسایل و مشکلات جامعه کار کند.

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد/ افزایش ۱۲ تا ۱۶ درصدی شهریه

رئیس دانشگاه آزاد گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همانند سال گذشته نزدیک به ۱۰ هزار نفر در ۲ هزار و ۳۰۰ رشته محل است.

جزییاتی از مشکلات شرکت صنعتی دریایی صدرا

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در حل مشکلات شرکت صنعتی دریایی صدرا اظهار کرد: صدرای بوشهر دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در عرصه تولید و اشتغال است که باید تلاش شود با کمک و همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط این واحد صنعتی تولیدی زمین‌گیر نشود.

ضرورت استفاده از ظرفیت استان های معین در بازسازی مناطق سیل زده/ معرفی حدود ۲۸ هزار سیل زده برای دریافت تسهیلات احداثی و تعمیری

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی کشور گفت: باید از ظرفیت استان های معین در بازسازی مناطق سیل زده بهره گرفت آنها آماده کار هستند، اما نمیدانند چه باید بکنند.]]>

ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود

رودسر- پدر گردشگری ایران با اشاره به اینکه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور است، گفت: باید از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود.

لزوم استفاده از ظرفیت روحانیان برای رفع مشکلات جامعه

باید از ظرفیت مردم برای شناسایی و برخورد با محتکرین استفاده شود

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر این‌که استفاده از ظرفیت مردمی راهکار مقابله جدی و سریع با محتکرین است، گفت: با فعال‌سازی ظرفیت‌های مردمی و افراد داوطلب می‌توانیم در جنگ اقتصادی یک حمله همه‌جانبه به محتکرین و سودجویان داشته باشیم.

مشکلات دانشگاه فرهنگیان زنجان بررسی شد

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان گفت: این دانشگاه از نظر فضای فیزیکی آموزشی دچار مشکلات بسیاری است و نیازمند مقاوم‌سازی و ترمیم اساسی است چرا که ساختمان دانشجویان پسر حدود 45 سال و ساختمان دانشجویان دختر حدود 50 سال قدمت دارد.

اهواز| دانشگاه آزاد به دنبال برطرف کردن مشکلات جامعه است + تصویر

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد استان خوزستان گفت: دانشگاه آزاد دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی و به دنبال برطرف کردن مشکلات جامعه  است.

ظرفیت غارها برای ارتقای صنعت گردشگری قزوین به کار گرفته شود

قزوین - ایرنا -معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: غارها یکی از ظرفیت های مهم گردشگری در استان هستند و باید از پتانسیل آنها برای رونق اقتصادی و اشتغالزایی استفاده کرد.

ظرفیت دکترای این دانشگاه کاهش چندانی نداشته است

رئیس دانشگاه آزاد گفت: ظرفیت پذیرش دکترای این دانشگاه کاهش چندانی نداشته است.

لزوم بهره مندی از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید و اشتغال در گیلان

استاندار گیلان گفت: باید از ظرفیت تبصره ۱۸ قانون بودجه سال۹۸ برای رونق تولید و اشتغال در استان بیشتر استفاده کنیم.

ظرفیت های فضای مجازی برای نقد منصفانه جامعه زیاد است

عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشکده اجتماعی دانشگاه تهران گفت: ظرفیت های فضای مجازی برای نقد منصفانه جامعه نسبت به خطای مسئولین، بسیار زیاد است.

استفاده از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار اربعین حسینی

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه برای پایی موکب ها باید از مشارکت های مردمی بیشتر استفاده شود، گفت: در صورت لزوم از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار حسینی استفاده می شود.

با مشکلات جدی در حوزه علوم انسانی و هنر مواجه هستیم

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی با مشکلات جدی در حوزه علوم انسانی و هنر مواجه هستیم و رفع این مشکلات مهم نیازمند همکاری همه مجموعه دانشگاه است.

شبکه ملی اطلاعات باید همه ظرفیت‌ها را مدیریت کند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: شبکه ملی اطلاعات به عنوان شبکه ملی دولت الکترونیکی باید همه ظرفیت‌ها را مدیریت کند