روابط عمومی ها برای موفقیت باید از الگوهای جدید پیروی کنند

کاشان - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به لزوم پیروی روابط عمومی ها از الگوهای جدید برای ارتباطات گفت: دو سویه همسنگ از جمله الگوی پیشنهادی به روابط عمومی ها است که در آن مردم و سازمان ها در یک سطح قرار گرفته و تفاهممطالب مرتبط

روابط عمومی ها برای موفقیت باید از الگوهای جدید پیروی کنند

کاشان - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به لزوم پیروی روابط عمومی ها از الگوهای جدید برای ارتباطات گفت: دو سویه همسنگ از جمله الگوی پیشنهادی به روابط عمومی ها است که در آن مردم و سازمان ها در یک سطح قرار گرفته و تفاهم

روابط عمومی ها پاسخگوی افکار عمومی باشند

قم – ایرنا – استاندار قم گفت: روابط عمومی ها باید سیاست ها و تصمیم های سازمان خود را برای افکار عمومی از طریق رسانه ها تبیین کنند.

معاون فرماندار پردیس: روابط عمومی یکی از مشاغل پر استرس دنیا است

تهران-ایرنا- معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پردیس گفت: امروز موفقیت یک سازمان و رضایت مندی مخاطبان در گرو موفقیت روابط عمومی است و روابط عمومی را می‌توان یکی از 6 شغل پر استرس دنیا دانست.

روابط عمومی به افزایش اعتماد عمومی و بالا‌بردن سطح سرمایه‌های اجتماعی در کشور کمک می‌کند

محمد شریعتمداری طی یادداشتی، ضمن تبریک روز روابط عمومی به دست‌اندرکاران روابط عمومی، خبرنگاران و اصحاب رسانه، نوشت:‎ ‎تعامل بین درون دستگاه با بیرون دستگاه از مأموریت‌های اساسی روابط عمومی‌ها است که باید آن را با قوت انجام دهند و اگر احیانا در این زمینه

زیست بوم جدید ارتباطی برای روابط عمومی ها فرصت ساز است

کرمان - ایرنا - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: با گره خوردن فضای فیزیکی به مجازی و تحول بنیادین در مفهوم زمان و مکان با زیست بوم جدید ارتباطی مواجه هستیم که این مهم برای روابط عمومی فرصت ساز است.

روابط عمومی‌ها از فریب افکار عمومی اجتناب کنند

تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی با اشاره به اهمیت فعالیت در روابط عمومی گفت: روابط عمومی‌ها نباید و نمی‌توانند افکار عمومی را فریب دهند.

رسانه‌ها با اقدامات پیش‌دستانه از اهداف شوم دشمن جلوگیری کنند

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان گفت: روابط عمومی‌ها باید عملیات پیش‌دستانه‌ای‌ در مقابل فشار‌ها و استراتژیک دشمنان نظام انجام دهند تا بدخواهان مردم نتوانند عملیات نقشه‌های شوم خود را عملی کنند.

روابط عمومی ها در گسترش و بسط سواد رسانه ای نقش مهمی دارند

اصفهان- ایرنا- رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان این که روابط عمومی ها در گسترش و بسط سواد رسانه ای نقش مهمی دارند، گفت: تحولات روابط عمومی در عصر دیجیتالی شدن متوقف شده که این مشکل فعلی ماست از این رو باید گفت روابط عمومی ها باید به سمت ماشینی شدن پیش برو

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را بر عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راستای اعتلای نظام ارتباطی کشور نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی موجب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شود که البته نقش آفرینی این عنصر ارتباطی در وه

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راه اعتلای نظام ارتباطی نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی سبب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شوند که البته نقش آفرینی آنها در وهله نخست مستلزم بازنگری

میزگرد تسنیم| بسیاری از روابط عمومی‌های قم فاصله زیادی در استفاده از رسانه‌های نوین دارند

کارشناس ارتباطات با بیان اینکه به‌روز نبودن روابط عمومی‌ها در استفاده از رسانه‌های نوین سبب فاصله گرفتن آنها از ماهیت اصلی شده است، گفت: امروزه رسانه به تلفن‌های همراه منتقل‌شده است و باید مسئولان روابط عمومی از این ابزار استفاده بهینه کنند.

روابط عمومی باید اعتماد مردم را به عملکرد دستگاه جلب کند

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: روابط عمومی ها باید با ارائه اطلاعات درست، منطقی و به موقع در چارچوب منافع و مصالح ملی موجبات اعتماد و اطمینان مردم را به عملکرد سازمان، نهاد و دستگاه مربوطه جلب کنند و البته در بیان مطالب اغراق نکنند.

مدیران اجرایی به روابط عمومی اعتماد و باور داشته باشند

سنندج - ایرنا - سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان گفت: مدیران ارشد باید به دیدگاه روابط عمومی باور و اعتماد داشته باشند چون که کارهای سخت و دشوار بدست روابط عمومی حل و آسان خواهد شد.

"جلب اعتماد" گام نخست مدیران روابط عمومی

یک فعال رسانه‌ای گفت: مدیران روابط عمومی باید در گام اول اعتمادها را جلب کنند و مدیران بالادستی را به این باور برسانند که نمی‌خواهیم تو را تغییر بدهیم، تو دارای ویژگیهای مثبت و منفی هستی ...

پوست اندازی روابط عمومی ها در دنیای مدرن

بندرعباس- ایرنا- دردنیای امروز که انتقال اطلاعات لحظه ای شده و رسانه های رسمی جای خود را به رسانه های غیر رسمی و شبکه های اجتماعی داده اند روابط عمومی با وجود قدمت طولانی هنوز نتوانسته با فن آوری های جدید همراه کنند.

پوست اندازی روابط عمومی ها در دنیای مدرن

بندرعباس- ایرنا- دردنیای امروز که انتقال اطلاعات لحظه ای شده و رسانه های رسمی جای خود را به رسانه های غیر رسمی و شبکه های اجتماعی داده اند روابط عمومی با وجود قدمت طولانی هنوز نتوانسته با فن آوری های جدید همراه کنند.

آموزش روابط عمومی ها باید جدی گرفته شود

قم- ایرنا- شهردار قم با بیان این که باید بتوانیم از ظرفیت های درون سازمانی خود استفاده کنیم، گفت: مساله هماهنگی و آموزش در امر روابط عمومی یک امر مهم و ضروری است که باید جدی گرفته شود.

مدیران از الگوهای موفق توسعه استفاده کنند

ایلام - استاندار ایلام با اشاره به اینکه مدیران از الگوهای موفق توسعه استفاده کنند، گفت: اگر خواستار رشد استان هستیم باید افق دید مدیران بازتر شود.

بررسی چالش‌های پیش روی روابط عمومی‌ها در میزگرد ایسنا یزد

مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های استان یزد بدون تأیید شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها رسمیت نخواهند داشت، تصمیمی که هیأت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آن را تنها به لحاظ نگاه کارشناسی و ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها می‌داند.

روابط عمومی ها در رفع مشکلات نهادها و جامعه نقش دارند

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباط بین مردم و مسئولان است، گفت: روابط عمومی ها باید جهت دهنده این پل باشند تا مشکلات یک موسسه، نهاد و جامعه برطرف شود.