حماسه سوم خرداد برای نسل جوان تبیین شود

زنجان- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر معرفی رشادت های رزمندگان در عملیات بیت المقدس، گفت: با اجرای برنامه های پرمحتوا سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشته و حماسه سازی دلیرمردان به جوانان و نوجوانان، تشریح و تمطالب مرتبط

حماسه سوم خرداد برای نسل جوان تبیین شود

زنجان- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر معرفی رشادت های رزمندگان در عملیات بیت المقدس، گفت: با اجرای برنامه های پرمحتوا سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشته و حماسه سازی دلیرمردان به جوانان و نوجوانان، تشریح و ت

حقایق و واقعیت‌های هشت سال دفاع مقدس باید برای نسل جوان تبیین شود

زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه وحدت و اتحاد باعث خلق حماسه سوم خرداد شد، گفت: باید حقایق و واقعیت‌های هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شود.

حماسه‌سازان سوم خرداد در استان یزد تجلیل می‌شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به برنامه‌های روز سوم خرداد ماه در استان گفت: یادگاران هشت سال دفاع مقدس به ‌ویژه حماسه ‌سازان سوم خرداد در استان یزد تجلیل می‌شوند.

حماسه آفرینی 1100 رزمنده بوشهری در عملیات بیت‌المقدس تبیین شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به اینکه در عملیات فتح خرمشهر یک‌هزار و 100 رزمنده استان بوشهر شرکت داشتند گفت: در آیین سالروز فتح خرمشهر ضمن تبیین حماسه رزمندگان، از 87 شهید عملیات بیت‌المقدس تجلیل می‌شود.

اجرای ۴۳ برنامه به مناسبت سوم خرداد در خرمشهر

خرمشهر- دبیر ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر گفت: برنامه ریزی شده است به مناسبت سوم خرداد ۴۳ برنامه فرهنگی، هنری، معنوی و حماسی در خرمشهر اجرا شود.

ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در پیشوا

فرماندار پیشوا بر ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت ماه رمضان و شب های قدر جهت تبیین چرایی این قیام برای مردم بهره برد.

بیانیه گام دوم انقلاب از سوی شبکه تبلیغی تبیین می شود

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب از سوی شبکه تبلیغی در برنامه‌های خرداد ماه توسط مبلغین تبیین و بیان خواهد شد.

فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

زنجان-جانشین سپاه استان زنجان بر استفاده از بستر فضای مجازی در مورد بیان حقایق روز سوم خرداد تاکید کرد و افزود: فضای مجازی بستر خوبی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.

اجرای 43 ویژه برنامه به مناسبت سوم خرداد در خرمشهر آغاز شد

آبادان - ایرنا - دبیر ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: اجرای 43 ویژه برنامه فرهنگی، هنری و حماسی در آستانه سالروز فتح خرمشهر آغاز شده است.

ادبیات دفاع مقدس با ابزارهای نوین تبیین شود

بیرجند- معاون استاندار خراسان‌جنوبی گفت: تبیین ادبیات دفاع مقدس با ابزارهای نوین به واسطه جوان پسند بودن مخاطب بیشتری به همراه دارد.

شهرکرد| تبیین تفکرات امام (ره) دسیسه‌های دشمن علیه نظام را خنثی می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه سالگرد ارتحال امام راحل مناسب‌ترین زمان برای تبیین ابعاد مختلف شخصیت ایشان است، ادامه داد: برای مصون بودن نظام اسلامی از دسیسه‌های دشمن باید تفکرات امام خمینی تبیین شود.

عرضه بلیت قطارها برای 11 خرداد به بعد تابع نظر راه‌آهن است

شرکت مسافربری قطارهای رجا اعلام کرد: با توجه به تماس‌های مکرر مسافران گرامی برای تهیه بلیت ایام تعطیلات عید سعید فطر به اطلاع می‌رساند: فروش بلیت همه قطارهای مسافری رجا در همه مسیرها تا 11 خرداد ماه سال جاری برقرار بوده و عرضه بلیت‌ها برای دهه دوم خرداد

قیمت بلیت قطار از ۱۲ خرداد تابع نرخ‌های جدید

شرکت رجا اعلام کرد: فروش بلیت کلیه قطارهای مسافری در همه مسیرها تا ۱۱ خرداد ماه سال جاری برقرار بوده و عرضه بلیت‌ها برای دهه دوم خرداد به بعد منوط به نظر شرکت راه‌آهن است.

تشریح برنامه‌های حماسه آزادسازی خرمشهر

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برنامه های حماسه آزادسازی خرمشهر را تشریح کرد.

همایش مردمی «فاتحان نور»؛ یکم خرداد

همایش مردمی «فاتحان نور»، بزرگداشت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و حماسه آفرینان فتح خونین شهر برگزار می‌شود

اعلام برنامه های سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

گلباران قبور شهدا ، تجلیل از حماسه آفرینان فتح خرمشهر و برپایی نمایشگاه از جمله این برنامه ها اعلام شد.

چگونگی فتح خرمشهر در مدارس فاروج روایت می شود

بجنورد- ایرنا- مسئول ستاد گرامیداشت سوم خرداد سپاه پاسداران فاروج گفت: برای تبیین ارزش های فتح خرمشهر، این واقعه در سطح مدارس شهرستان از هفته جاری با حضور روایان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس روایت می شود.

حماسه فتح خرمشهر مرهون مقاومت مردم و از خودگذشتگی رزمندگان است

سنندج - فرماندار شهرستان دیواندره گفت: سوم خرداد سرود مقاومت مردم ایران و تصویری تمام قد از وفاداری به امام و ولایت مداری مردمی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب تا پای جان ایستادند.

روایت تسنیم از سنت نقالی در اصفهان؛ نقالانی که از حماسه‌های فراموش‌شده برای مردم می‌گویند

در گذشته رسم بر این بود که نقالان در میادین شهر با لباس‌های سفید و ریش‌های بلند همراه با چوب‌دستی‌های قهوه‌ای‌رنگ مردم را فرامی‌خواندند و برایشان از آیین‌ها و حماسه‌ها می‌گفتند اما امروز هنر نقالی کمی متفاوت‌تر از قبل به‌نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس حوزه هنری: انقلاب اسلامی حماسه را در متن ادبیات قرار دارد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حماسه را به ادبیات ما بازگرداند، خاطرنشان کرد: هنرمندان ما باید با بهره‌گیری از عنصر حماسه، قهرمانان این سرزمین را معرفی کنند.