ایران قادر به تامین نیازهای دفاعی دیگر کشورها است

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیا (ص) ارتش گفت: نه تنها امروز تمامی نیازهای تجهیزاتی خود را تامین می کنیم بلکه قادر به تجهیز نیازهای دفاع هوایی سایر کشورها هم هستیم.مطالب مرتبط

ایران قادر به تامین نیازهای دفاعی دیگر کشورها است

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیا (ص) ارتش گفت: نه تنها امروز تمامی نیازهای تجهیزاتی خود را تامین می کنیم بلکه قادر به تجهیز نیازهای دفاع هوایی سایر کشورها هم هستیم.

تاکید پوتین بر توسعه سامانه دفاعی

پوتین گفت روسیه باید سامانه دفاعی علیه تسلیحات مافوق صوت را پیش از آنکه چنین تسلیحاتی در دیگر کشورها ساخته شود, توسعه دهد.

موزه بهترین راه ارتباط با جهان و دیگر کشورها است

تهران - ایرنا - عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری گفت: وجود هرگونه موزه در این دوران که دوره غفلت از گذشته و فرهنگ عمیق ملل است، بهترین راه ارتباط با میراث ارزشمند دیگر کشورها می شود.

آمریکا نظامیانش را از عراق خارج کند

کریم البلداوی: مقامات آمریکایی با سخنان متناقض خود، شکست بزرگ سیاسی آمریکا در تعامل با دیگر کشورها و ناکامی در احترام به ویژگی های کشورها را نشان دادند.

فقر گلزن در فوتبال ایران/ زنگ خطر برای تیم ملی به صدا درآمد

آقای گلی مشترک دو بازیکن خارجی بالای ۳۰ سال در ایران و مقایسه تعداد گل در لیگ فوتبال ایران با دیگر کشورها زنگ خطر را برای تیم ملی و سرمربی جدیدش به صدار در آورده است.

کشورها تحت فشار تهدید مذاکره نمی کنند

کارشناس مسائل اقتصادی با انتقاد از اقدامات یک جانبه گرایانه دولت امریکا گفت دیگر کشورها تحت فشار تهدید مذاکره نمی کنند.

چهره دیگر ایران در فرانسه رونمایی شد + فیلم

دومین نمایشگاه جاده ابریشم با تمرکز بر کشورهای ایران و ازبکستان در فرانسه برپا شد. مجری نمایشگاه اصلی‌ترین انگیزه برگزاری چنین رویدادی را پیوند فرهنگ‌ها و اصلاح باورهای اشتباه درباره این کشورها دانست.

ویروس آنفلوآنزا چگونه از دیوار دفاعی بدن عبور می‌کند

تهران- ایرنا- یافته‌های جدید محققان دانشگاه واشنگتن در سنت لوییس نشان می‌دهد ویروس آنفلوآنزای A چگونه از سد دفاعی مخاطی مجاری تنفسی عبور کرده و باعث ایجاد عفونت می‌شود. این دستاورد در توسعه روش‌های درمانی جدید برای آنفلوآنزا و بیماری‌های عفونی دیگر موثر ا

قادر به شکست دشمن در جنگ اطلاعاتی هستیم

فرمانده کل سپاه مقیاس عمل اطلاعات سپاه را جغرافیای تهدید علیه ایران دانست و گفت: ما در جنگ اطلاعاتی قادر به شکست دشمن هستیم.

تهدید آمریکا علیه سیاست دفاعی مستقل اروپا؛ جرقه‌ای دیگر در مناسبات واشنگتن-بروکسل

وزارت دفاع آمریکا طی نامه‌ای تهدید آمیز از اتحادیه اروپا خواسته است که طرح مهم خود در زمینه پیشبرد یک سیاست مستقل دفاعی و تسلیحاتی در اتحادیه اروپا را مورد بازنگری قرار دهد.

نشریه آمریکایی: واشنگتن تفسیر درستی از اقدام های دفاعی ایران ندارد

تهران - ایرنا - نشریه وال استریت ژورنال به نقل از چند مقام دولت ترامپ گزارش داد که اطلاعات جدید درباره ایران نشان می دهد که آمریکایی ها در تفسیر تحرکات تهران دچار اشتباه بوده اند و اقداماتی که به عنوان تهدید از سوی این کشور شناسایی شده، ماهیت دفاعی داشته

۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته ایم

وزیر دفاع با بیان اینکه ملت ایران طعم تلخ شکست را به جبهه‌ی آمریکایی_صهیونیستی خواهند چشاند، گفت: در شرایط تحریم توانستیم ۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته باشیم.

معاون وزیر صنعت : تامین نیاز داخلی بر صادرات اولویت دارد

کرمان- ایرنا - معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت (صمت ) گفت : هر چند در شرایط کنونی صادرات عواید و منافع زیادی برای کشور دارد ولی رویکرد دولت اولویت تامین نیازهای داخل بر صدور کالا است .

معاون وزیر صنعت : تامین نیاز داخلی بر صادرات اولویت دارد

کرمان- ایرنا - معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت (صمت )گفت : هر چند در شرایط کنونی صادرات عواید و منافع زیادی برای کشور دارد ولی رویکرد دولت اولویت تامین نیازهای داخل بر صدور کالا است .

حمایت روس ها از اقدام برجامی ایران

مسکو - ایرنا - مقامات روسیه پس از ابتکار عمل ایران در برجام ضمن حمایت همه جانبه از جمهوری اسلامی ایران در تامین حقوق مسلم خود از این توافق هسته ای، بر ضرورت قانع کردن دیگر اعضای برجام برای انجام تعهدات خود تاکید کردند.

پیونگ‌یانگ: آمریکا در امور دیگر کشورها دخالت نکند

پورمحمدی: ایران کشوری نیست عده ای در پنتاگون برایش تصمیم بگیرند

تهران-ایرنا- دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور با تاکید بر توان بازدارندگی دفاعی و منطقه ای کشورمان، تصریح کرد: ایران دیگر آن کشوری نیست که 5 نفر در پنتاگون بنشینند و برایش تصمیم بگیرند.

اعتماد بالای مردم به قدرت بازدارنگی دفاعی کشور

وزیر دفاع: امروز به جهت توانمندی و ارتقاء قدرت بازدارنگی دفاعی، اعتماد مردم نسبت به مجموعه نیرو‌های مسلح و دفاعی از سطح بالایی برخوردار است

مجهزترین کارخانه چاپ و بسته بندی شرق کشور در بیرجند

کارخانه ای که بر پایه صادرات برای صنعت چاپ و بسته بندی در شهرک صنعتی بیرجند فعال است و علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور، نیاز برخی از کشورهای خارجی را در صنعت غذایی و بسته بندی تامین می کند و مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیاست.

کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان مرکزی وجود ندارد

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد و همه نیازهای استان با تدابیرلازم فراهم شده است.