چالش ها و راهکارهای پیروزی در جنگ اراده ها

تهران- ایرنا - جنگ اراده ها توصیف رهبر معظم انقلاب از شرایط کنونی روابط ایران و آمریکاست. کاخ سفید از یک سو با دستکش مخملین و مسموم مذاکره و از سوی دیگر با مشت آهنین تحریم به جنگ با اراده ایران آمده است و رهبری رمز پیروزی را اعتماد به جوانان و خودکفایی میمطالب مرتبط

چالش ها و راهکارهای پیروزی در جنگ اراده ها

تهران- ایرنا - جنگ اراده ها توصیف رهبر معظم انقلاب از شرایط کنونی روابط ایران و آمریکاست. کاخ سفید از یک سو با دستکش مخملین و مسموم مذاکره و از سوی دیگر با مشت آهنین تحریم به جنگ با اراده ایران آمده است و رهبری رمز پیروزی را اعتماد به جوانان و خودکفایی می

اراده خدا عامل فتح خرمشهر

امام جمعه رشت گفت : حماسه فتح خرمشهر مظهر تجلی اراده الهی برای پیروزی حق بر باطل بود.

درس‌های دفاع مقدس ضامن پیروزی ایران در جنگ اراده‌ها

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای درس‌ها و عبرت‌های دفاع مقدس را ضامن پیروزی ملت ایران در جنگ اراده‌ها با دشمن دانست

دفاع مقدس ضامن پیروزی ملت ایران در جنگ اراده‌ها است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درس‌ها و عبرت‌های دفاع مقدس را ضامن پیروزی ملت ایران در جنگ اراده‌ها بادشمنان دانست.

آزادسازی خرمشهر اوج اقتدار ملی و محصول پیروزی در تقابل اراده‌ها است

اراده‌ی ما قوی‌تر است/ مراقب مغالطه‌های سیاسی باشید!

شماره ۱۸۴ هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «اراده‌ی ما قوی‌تر است» منتشر شد.

المشاط: دشمن به شکستن اراده ملت یمن دل خوش نکند؛ پاسخ هر حمله با حمله داده می‌شود

رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که ائتلاف متجاوز سعودی به شکستن اراده ملت یمن دل نبندد.

در برابر هرگونه طمع‌ورزی دشمن، حماسه‌ای ماندگار همچون فتح خرمشهر می‌آفرینیم

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، ارتش بیانیه‌ای صادر کرد و در آن آزادسازی خرمشهر را اوج اقتدار ملی و محصول مقاومت، همبستگی و پیروزی در تقابل اراده‌ها دانست.]]>

اعلام آخرین مهلت ارسال طرح‌ها به چالش ساخت روانکار یا نانوپوشش مقاوم به حرارت

تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در چالش ساخت روانکار با نانو پوشش مقاوم به حرارت تا ۱۸ خردادماه فرصت دارند تا طرح‌های خود را به دبیرخانه این چالش ارسال کنند.

ساخت گجت‌های پوشیدنی پایش عملکرد قلب در یک چالش فناوری

به منظور کاهش هزینه‌های درمانی، مرکز نانو الکترونیک ایران در نظر دارد بزرگترین چالش ساخت پلتفرم‌های پایش از راه دور بیمار را برگزار کند و در این چالش شرکت‌کنندگان طرح‌های خود را در زمینه ساخت گجت‌های پوشیدنی سنجش عملکرد قلب انسان ارائه خواهند داد.

تولید چشم انتظار راهکارهای اجرایی است

یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: تاکید روز گذشته مقام معظم رهبری بر لزوم توجه جدی به رونق تولید و نامگذاری سال به همین نام از نظر سیاست‌های کلان بسیار راهگشا است و امروز دستگاه‌های اجرایی باید در عرصه عمل راهکارهای لازم را در این رابطه ارائه کنند.

فعالین سیاسی برای پیروزی در جنگ امید چه می گویند

تهران- ایرنا- همزمان با تشدید سیاست های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه در طی روزها و هفته های اخیر، کارشناسان و تحلیلگران سیاسی راهکارهای متفاوتی برای مقابله با این رویکرد خصمانه ارائه کرده اند.

شکست دولت مستکبر آمریکا در جنگ اراده ها

امام جمعه تبریز گفت : به توفیق الهی دولت آمریکا را در جنگ اراده ها شکست خواهیم داد.

دعا، همّت را بلند و اراده را استوار می سازد/ رمضان، ماه دعاست

دعا، همّت را بلند، اراده و تصمیم را استوار، و انسان را در برابر حوادث بزرگ و مصایب جانکاه مجهّز و بیمه می‌سازد.

جنگ ما با امریکایی‌ها جنگ اراده‌هاست و ما در این عرصه از آنها قوی‌تر هستیم

امام جمعه مشهد گفت: وظیفه ما این است که در شرایط فعلی از امریکایی‌ها نترسیم زیرا جنگ ما با امریکاییان جنگ اراده‌هاست و ما در این عرصه از آن‌ها قوی‌تر هستیم.

آموزش و فرهنگ سازی راهکارهای مبارزه با مواد مخدر

استاندار آذربایجان شرقی آموزش و فرهنگ سازی را از مهمترین راهکارهای مقابله با شیوع مواد مخدر در جامعه دانست.

شکست آمریکا برابر اراده مردم ایران

ایت الله فقیه امام جمعه نی ریز با اشاره به کینه توزی‌های اخیر آمریکا علیه ملت ایران، تاکید کرد که آمریکا بار دیگر شکستی سنگین را در برابر اراده مردم تجربه خواهد کرد.

آزادسازی خرمشهر اوج اقتدار ملی و محصول مقاومت و همبستگی است

تهران- ایرنا- روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای به مناسبت سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر را اوج اقتدار ملی و محصول مقاومت، همبستگی و پیروزی در تقابل اراده‌ها دانست.

راهکارهای استفاده هرچه بیشتراز ظرفیت بانکها در توسعه کیش بررسی شد

کیش - ایرنا- زمینه ها و راهکارهای به کارگیری ظرفیت بانکها در توسعه اقتصادی، بارزگانی و بخشهای فرهنگی جزیره کیش در نشست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با روسای بانک ها مورد بررسی قرار گرفت.

چالش بزرگ پیش روی تیم ملی جودو/ نسخه‌ای که می‌تواند راهگشا باشد

رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو در حالی هفته گذشته برگزار شد که عدم استقبال مدعیان حضور در تیم ملی چالش بزرگی را پیش روی کادر فنی این تیم قرار داد.