عضو خبرگان رهبری:روحانیان مطالبه گر مشکلات مردم از مسئولان باشند

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیان نسبت به مشکلات و آسیب های اجتماعی مناطق خود از مسئولان مطالبه گر باشند و با دعوت از آنان به مساجد، ضمن برقراری ارتباط با مردم، حل مشکلات را پیگیری کنند.مطالب مرتبط

عضو خبرگان رهبری:روحانیان مطالبه گر مشکلات مردم از مسئولان باشند

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیان نسبت به مشکلات و آسیب های اجتماعی مناطق خود از مسئولان مطالبه گر باشند و با دعوت از آنان به مساجد، ضمن برقراری ارتباط با مردم، حل مشکلات را پیگیری کنند.

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از نبود کارخانجات در کردستان؛ مسئولان تدبیری بیندیشد

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: هیچ کارخانجات مهمی در کردستان وجود ندارد تا طبقه محروم در آن کار کنند.

ویدئو / گزیده بیانات رهبری در دیدار مسئولان نظام

جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، عصر سه‌شنبه (۲۴ اردیبهشت) با مقام معظم رهبری دیدار کردند. رهبر انقلاب در این دیدار ضمن تأکید بر لزوم اهتمام بیشتر مسئولان به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به موضوع فشارهای آمریکا بر جمهوری اسلامی ایران در ماه‌های اخیر

تاکید عضو مجلس خبرگان رهبری بر برنامه ریزی مسئولان برای ترویج حجاب و عفاف

عضو مجلس خبرگان رهبری بر برنامه ریزی جدی مسئولان برای ترویج حجاب و عفاف از دوران کودکی تأکید کرد.

مسئولان بر بازار و عرضه کالا در کردستان نظارت داشته باشند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به مردم فشار می‌آورد، تاکید کرد: باید مسئولان جدی‌تر از گذشته بر بازار و عرضه کالا نظارت داشته باشند و نباید در این حوزه به مردم اجحاف شود.

روایت حجت‌الاسلام‌ ‌حسینی‌قمی از قیمت محصولات و اقلام خوراکی؛ نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات جامعه و گرانی گفت: مسئولان باید شبانه‌روز بیدار باشند و تلاش و خدمت کرده و در راستای رفع مشکلات جامعه اهتمام داشته باشند و مردم هم باید به داد یکدیگر برسند.

عضو خبرگان رهبری: ایران اسلامی به‌واسطه استقلال‌طلبی بزرگ‌ شده است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان "باید قدردان نعمت‌های بزرگی که خدا به ما داده، باشیم" گفت: ملت‌های مسلمان تا زمانی که وابسته استکبار باشند بزرگ نمی‌شوند ولی اگر مستقل شوند به بزرگی می‌رسند، ایران اسلامی به‌واسطه استقلال‌طلبی بزرگ‌ شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری: ایجاد امید در جامعه یکی از راهبردهای مهم در شرایط سخت اقتصادی است

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه یکی از خصوصیات حضرت یوسف(ع) امید دادن به جامعه بود،گفت: یکی از مهم‌ترین راهبردها در شرایط بحرانی اقتصاد امید به مردم است و می‌توان به این وسیله چرخ اقتصادی را به حرکت درآورد.

رضایت مردم از مسئولان تیر خلاص بر توطئه‌های مستکبران است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نقطه اتکای مسئولان باید مردم باشند، تاکید کرد: رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان تیر خلاص بر همه توطئه‌هاست.

مسئولان پاسخگوی نیازهای مردم باشند

بوشهر- ایرنا- فرماندار بوشهر گفت: مسئولان باید پاسخگوی نیازهای مردمی که پای نظام و انقلاب ایستاده اند و با دوراندیشی مشکلات آنها را حل کنند.

عضو خبرگان رهبری: غرب به بهانه حمایت از زنان در حق آنها جنایت و خیانت می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دنیای غرب به بهانه حمایت از زن در حق زنان جنایت و خیانت می‌کند گفت: فروکاستن مقام مادری جنایت به بشریت است در عبارتی مقام معظم رهبری فرمود اسلام به مقام واقعی زن را تکریم کرده است.

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از تعیین مهریه‌های سنگین

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تعیین مهریه‌های سنگین در بین خانواده‌ها و برخی چشم در چشمی‌ها زمینه افزایش آمار طلاق و زندانیان در کشوربوده و باید فرهنگ سازی های لازم برای کاهش مهریه‌ها انجام شود.

روابط عمومی ها در رفع مشکلات نهادها و جامعه نقش دارند

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباط بین مردم و مسئولان است، گفت: روابط عمومی ها باید جهت دهنده این پل باشند تا مشکلات یک موسسه، نهاد و جامعه برطرف شود.

مطالبه اصلی مردم عدم مماشات با فساد و دروغ نگفتن مسئولان است

حجت اسلام دکتر جلیل محبی گفت : توجه به نظارت عمومی بر مسئولان و همچنین مسئولیت اجتماعی موجب پیشرفت جامعه ایرانی اسلامی خواهد شد.

مسئولان پیگیر مطالبات مردم سیل زده پلدختر باشند

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مسئولان استان به جد پیگیر مطالبات مردم سیل زده پلدختر باشند.

برگزاری تجمع دانشجویان علامه با مطالبه برخورد با هنجارشکنان و حل مشکلات مردم

پژمان‌فر: آموزش و آگاهی مردم درباره نحوه مطالبه و نقد مسئولان لازم است

رضایت مندی مردم وظیفه وهدف مهم مسئولان است

بوشهر- ایرنا- سرپرست فرمانداری دشتستان استان بوشهر گفت: رضایت مندی مردم و جلب نظر ارباب رجوع در خدمت رسانی از وظایف و اهداف مهم مسئولان است و دراین زمینه باید مردم در راس امور باشند و خودمان را موظف به خدمت به مردم بدانیم.

مشکلات معیشتی مردم رفع شود/ انتقاد از کم لطفی مسئولان به بردخون

بوشهر - تاکید بر لزوم رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و انتقاد از کم لطفی مسئولان به بردخون از مسائل مهم مطرح شده در نماز جمعه اهرم و بردخون بود.

انتخابات مجلس خبرگان رهبری در 5 استان برگزار می‌شود

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در 5 استان کشور در کنار برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، برای انتخاب 6 نفر از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری انتخابات برگزار خواهیم کرد.