شهردار: اصفهان آماده همکاری با شهرهای عضو سازمان شانگهای است

پکن- ایرنا- شهردار اصفهان با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های این شهر اعلام کرد اصفهان آمادگی دارد در زمینه های مختلف اقتصادی و گردشگری با شهرهای عضو سازمان همکاری شانگهای، تعامل و همکاری داشته باشد.مطالب مرتبط

شهردار: اصفهان آماده همکاری با شهرهای عضو سازمان شانگهای است

پکن- ایرنا- شهردار اصفهان با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های این شهر اعلام کرد اصفهان آمادگی دارد در زمینه های مختلف اقتصادی و گردشگری با شهرهای عضو سازمان همکاری شانگهای، تعامل و همکاری داشته باشد.

احیای مأموریت‌های تاریخی کشورها و شهرهای در امتداد جاده ابریشم

شهردار اصفهان گفت: شهر اصفهان آمادگی همکاری با تمام شهرهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای در زمینه های مختلف اقتصادی و مدیریت شهری را دارد.

نماینده پوتین: عضویت ایران در دستور کار شانگهای قرار دارد

مسکو - ایرنا - نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد: پیوستن و عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای در دستور کار این سازمان قرار دارد.

مقام روس: عضویت کامل ایران در سازمان شانگهای در دستورکار قرار دارد

نماینده ویژه رئیس‌جمهوری روسیه در امور سازمان همکاری‌های شانگهای تأکید کرد که مسئله عضویت کامل ایران در این سازمان که از سوی مسکو پیشنهاد شده، در دستورکار قرار داشته و در مجموع مخالفتی با آن وجود ندارد.

مذاکره با یک شرکت بین‌المللی در خصوص راه‌اندازی تراموای اصفهان

اصفهان - شهردار اصفهان گفت: در حاشیه اجلاس شانگهای، با یک شرکت بین‌المللی در خصوص تراموای اصفهان مذاکره شد و قرار است مسئولان این شرکت برای ادامه مذاکرات به اصفهان بیایند.

مقام روس: داعش اصلی‌ترین تهدید برای سازمان شانگهای است

دبیر شورای امنیت روسیه، افزایش فعالیت گروه‌های افراطی، به‌خصوص گروه تروریستی داعش در افغانستان را منشاء اصلی تهدیدات امنیتی برای کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای و منطقه آسیای مرکزی ارزیابی کرد.

تحولات رسانه، محور نشست شورای همکاری شانگهای

تهران - ایرنا - با توجه به نقش رسانه و تأثیر آن بر تحولات جهانی، نشست شورای همکاری شانگهای از امروز چهارشنبه در شهر بیشکک پایتخت قرقیزستان با محوریت بررسی تحولات و توسعه رسانه‌های کشورهای عضو و تاثیر منطقه ای آن آغاز شد.

گسترش مساله افغانستان به آسیای مرکزی

در نشست اعضای سازمان همکاری شانگهای در بیشکک به مساله تهدید تروریسم از جانب گروه‌های افراطی مستقر در افغانستان، به کشورهای اعضای سازمان در آسیای مرکزی و یافتن راهکاری برای مقابله با گسترش آن پرداخته شد.

نماینده شاهین‌شهر: چرا اصرار دارید شهرهای استان اصفهان را دو تکه کنید؟

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: چرا اصرار دارید شهرهای استان اصفهان را دو تکه کنید؟ بدانید که مردم اجازه چنین کاری را نمی‌دهند.

درخواست استاندار اصفهان از قوه قضاییه؛ وضعیت زندان اصفهان بهبود یابد

استاندار اصفهان گفت: متاسفانه وضعیت زندان اصفهان چندان مطلوب نیست، استانداری در ارتباط با این موضوع عزم جدی دارد تا زندان اصفهان به استاندارد لازم برسد و تمنا داریم تا قوه قضاییه همکاری لازم را داشته باشند.

سقوط ساختمان در "شانگهای" و گرفتار شدن ۲۰ نفر زیر آوار

در پی فرو ریختن یک ساختمان در "شانگهای" دست‌کم ۲۰ نفر در آن گرفتار شدند.

اصفهان| نصف جهان مهیای هم‌نوایی مؤمنان در لیالی قدر می‌شود

مردم اصفهان خود را برای برگزاری و شرکت در مراسم پرفیض شب‌های قدر آماده کرده‌اند.

همکاری جهاد دانشگاهی و سازمان اقتصادی کوثر

تفاهم نامه همکاری علمی - پژوهشی بین جهاد دانشگاهی و سازمان اقتصادی کوثر با هدف همکاری در اجرای طرح‌های ملی و ارتقای امنیت غذایی منعقد شد

موزه، نگاه به آینده از طریق سنت+فیلم

امروز روز موزه و موزه‌داری است، اما سوال اساسی این است که واقعا چرا باید شهرهای دنیا به خصوص شهرهای تاریخی و فرهنگی مثل اصفهان باید دارای موزه باشند؟ علت کاملا روشن است هر جامعه‌ای که می‌خواهد مسیر توسعه و پیشرفت را بپیماید باید بر روی آموزش فرهنگ به مردم

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد و اتاق بازرگانی اصفهان

تفاهم‌نامه همکاری پژوهش و فناوری بین دانشگاه آزاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان امضا شد.

سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی خواهان همکاری با ناتو است

در نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی پیش‌نویس یک سند همکاری با ناتو به منظور تقویت اعتماد متقابل و توسعه همکاری‌ها در زمینه امنیت و ثبات بین‌المللی به تصویب رسید.

افشاگری رئیس اسبق موساد درباره همکاری خوب با سازمان اطلاعات عربستان

رئیس اسبق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) از همکاری و انسجام خوب با مزدوران سازمان اطلاعات حکومت سعودی پرده برداشت.

امضاءتفاهمنامه بین دبیرکل کمیسیون یونسکو و شهردار لاهیجان

لاهیجان-ایرنا- دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران تفاهمنامه مشترک همکاری با شهردار لاهیجان امضا کرد.

مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- مردم 40 هزار نسخه خطی در اختیار سازمان اسناد قرار دادند، یک نفر در استخر کشاورزی زیار اصفهان غرق شد و استفاده از فناوری های داخلی، اثر تحریم ها را خنثی می کند از مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته گذشته بود.

جزئیات فعالیت مراکز انتقال خون اصفهان در شب‌های قدر؛ ساعات خدمت‌رسانی افزایش یافت

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: مرکز جامع اهدای خون میدان خواجو در شب‌های قدر از ساعت 21 لغایت 2 بامداد آماده خون‌گیری از اهداکنندگان است.