نیلی احمدآبادی: با اقدامات ضربتی نمی توان مسائل را حل کرد

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه تهران با تاکید بر این مسئله که مدیریت دانشگاه سعی کرد با کمترین هزینه تجمع اخیر را خاتمه بدهد. اظهار کرد: با اقدامات ضربتی نمی توان مسائل را حل کرد ، بررسی اتفاقات روز دوشنبه بدون بررسی جوانب دیگر امر بررسی ناقصی است .مطالب مرتبط

نیلی احمدآبادی: با اقدامات ضربتی نمی توان مسائل را حل کرد

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه تهران با تاکید بر این مسئله که مدیریت دانشگاه سعی کرد با کمترین هزینه تجمع اخیر را خاتمه بدهد. اظهار کرد: با اقدامات ضربتی نمی توان مسائل را حل کرد ، بررسی اتفاقات روز دوشنبه بدون بررسی جوانب دیگر امر بررسی ناقصی است .

اجرای طرح ضربتی نجات شمشادهای شمال کشور

مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد شمشادزارهای کشور آسیب جدی دیده است، گفت: برخی نگران انقراض شمشادها در جنگل‌های هیرکانی هستند اما سازمان جنگل‌ها از سال گذشته اقدامات ضربتی برای نجات شمشادزارها آغاز کرده است

توان اروپا بیش از چیزی که تاکنون دیدیم، نیست

کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه حداکثر انتظار از اروپا عملیاتی کردن اینستکس است، گفت: توان آنها بیش از چیزی که در این مدت دیدیم نیست، یعنی توان مقابله با آمریکا را ندارند.

طرح ضربتی گازرسانی در زاهدان اجرا می‌شود

زاهدان - سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: اجرای طرح ضربتی گازرسانی و توجه به مناطق حاشیه شهر اولویت‌های دولت در سال ۹۸ در زاهدان است.

واکنش مطهری به تجمع دانشگاه تهران: نمی‌توان به بهانه معیشت، مسائل فرهنگی را تعطیل کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تجمع دانشگاه تهران و بی‌احترامی برخی به حجاب، گفت: نمی‌توان به بهانه معیشت، مسائل فرهنگی را تعطیل کرد.

آغاز طرح ضربتی نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‎های زنجیره‌ای

مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف خبر داد.

طرح ضربتی نظارت بر توزیع شکر برای جلوگیری از احتکار در اردبیل اجرا شد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد و گفت: این مهم برای جلوگیری از ذخیره و انبار غیرقانونی این کالا انجام می‌شود.

نیلی: اجرای قوانین جزء وظایف دانشگاه است/ شرایط پوشش در دانشگاه تهران باید یابد

نیلی: اجرای قوانین جزو وظایف دانشگاه است/ شرایط پوشش در دانشگاه تهران باید بهبود پیدا کند

عسکری: به مردم ایران قول می دهیم تا سرحد توان مبارزه کنیم

سرمربی تیم تکواندو ایران گفت: ماه ها برای حضوری قدرتمند در رقابتهای جهانی تلاش کرده‌ایم و این مسائل نمی تواند مانعی برای موفقیت ما باشد.

قدرت نظامی، اقتصادی، فرهنگی و انسجام داخلی؛عوامل بازدارنده در برابر اقدامات خصمانه آمریکا

یک کارشناس مسائل سیاست خارجی، گفت: قدرت نظامی، اقتصادی، فرهنگی و انسجام داخلی کشور عوامل بازدارنده در برابر اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران هستند؛ چرا که در برابر آمریکا حرف و منطق جواب نمی‌دهد.

نباید مسائل دینی را به بهانه مشکلات معیشتی تعطیل کنیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی ایجاد شده در دانشگاه تهران و بی حرمتی به مسائل دینی گفت: نباید به بهانه مشکلات معیشتی و اقتصادی، مسائل دینی و فرهنگی را تعطیل کنیم.

کشورها تحت فشار تهدید مذاکره نمی کنند

کارشناس مسائل اقتصادی با انتقاد از اقدامات یک جانبه گرایانه دولت امریکا گفت دیگر کشورها تحت فشار تهدید مذاکره نمی کنند.

سپاه توان اجرای مأموریت در عرصه‌های مختلف را دارد

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر توانمندی این نهاد در اجرای مأموریت در عرصه‌های مختلف گفت: می‌توانیم بیش از اقدامات عملی که هم‌اکنون انجام می‌دهیم را عملیاتی کنیم.

توصیه‌های امام جمعه کرمان به رسانه‌ها؛ در انتقال مشکلات ‌از حد اعتدال خارج نشوید

امام جمعه کرمان با بیان اینکه امروز دشمن تمام توان خود را برای جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما گذاشته است گفت: مراقب باشیم که در انتقال مشکلات و بیان مسائل از حد اعتدال خارج نشویم‌.

زیباحالت نبود، بابک زنجانی نمی توانست به اقدامات مجرمانه خود برسد

قاضی صلواتی خطاب به متهم علی‌رضا زیبا حالت منفرد گفت: شما می‌خواهید اقدامات خود را کمرنگ کنید این درحالی است که اگر شما نبودید بابک زنجانی نمی توانست به اقدامات مجرمانه خود برسد.

نیلی: مسئولان تنها چاره کاغذ را واردات می‌‌دانند/ افزایش قیمت‌های بازار کتاب در راه است

مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه تولید، راهبرد اصلی حل مشکل کاغذ است، می‌گوید: گرانی کاغذ امروز بعد از یک‌سال از جهش ارزی خودش را در کتاب‌های چاپ 98 نشان داده است و از این پس خرید کتاب برای مردم سخت‌تر هم خواهد شد.

تشدید نظارت بر توزیع شکر

مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد

رئیس پارک فنآوری گیلان: دانش کشور را نمی توان تحریم کرد

رشت - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با اشاره به تحریم های یک جانبه علیه ایران اسلامی گفت: کالا را می توان تحریم کرد اما دانش یک کشور را در هیچ زمانی نمی توان تحریم کرد.

امام جمعه رشت: جوانان در مسائل معنوی اوج بگیرند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت خواستار اوج گیری جوانان در مسائل معنوی شد و گفت: انسان به اوج در معنویات نیاز دارد ضمن اینکه اوج نباید فاسدانه باشد.