شناسایی ظرفیت دستگاه‌ها برای ارتقای روابط قزوین با روسیه

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان قزوین گفت: با توجه به برگزاری نشست کمیسیون دائمی همکاری‌های ایران و روسیه در ۲۷ خردادماه باید ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین برای ارتقای سطح روابط با این کشور شناسایی شود.مطالب مرتبط

شناسایی ظرفیت دستگاه‌ها برای ارتقای روابط قزوین با روسیه

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان قزوین گفت: با توجه به برگزاری نشست کمیسیون دائمی همکاری‌های ایران و روسیه در ۲۷ خردادماه باید ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین برای ارتقای سطح روابط با این کشور شناسایی شود.

ظرفیت های صادراتی قزوین برای توسعه روابط با روسیه شناسایی شود

قزوین- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: برای توسعه مناسبات تجاری و بازرگانی بین ایران و روسیه باید ظرفیت های صادراتی قزوین شناسایی و در بازارهای هدف معرفی شود.

ظرفیت غارها برای ارتقای صنعت گردشگری قزوین به کار گرفته شود

قزوین - ایرنا -معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: غارها یکی از ظرفیت های مهم گردشگری در استان هستند و باید از پتانسیل آنها برای رونق اقتصادی و اشتغالزایی استفاده کرد.

بررسی چالش‌های پیش روی روابط عمومی‌ها در میزگرد ایسنا یزد

مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های استان یزد بدون تأیید شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها رسمیت نخواهند داشت، تصمیمی که هیأت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آن را تنها به لحاظ نگاه کارشناسی و ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها می‌داند.

روابط عمومی ها در سازمان‌ها هنوز جایگاه واقعی خود را ندارند

قزوین- استاندار قزوین گفت: روابط عمومی در سازمان‌ها هنوز جایگاه واقعی خود را ندارند و بسیاری از مدیران از این ظرفیت مشورتی برای اطلاع رسانی مناسب بخوبی استفاده نمی کنند.

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

قزوین - ایرنا - سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

شناسایی ۸۲۰ انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای استان قزوین

قزوین- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین از شناسایی ۸۲۰ انشعاب غیرمجاز آب آشامیدنی در مناطق روستایی استان در سال گذشته خبر داد.

رونمایی از سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین

سند ارتقای وضعیت زنان قزوین با حضور جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

روابط عمومی به افزایش اعتماد عمومی و بالا‌بردن سطح سرمایه‌های اجتماعی در کشور کمک می‌کند

محمد شریعتمداری طی یادداشتی، ضمن تبریک روز روابط عمومی به دست‌اندرکاران روابط عمومی، خبرنگاران و اصحاب رسانه، نوشت:‎ ‎تعامل بین درون دستگاه با بیرون دستگاه از مأموریت‌های اساسی روابط عمومی‌ها است که باید آن را با قوت انجام دهند و اگر احیانا در این زمینه

تاکید بر تحکیم روابط ایران و روسیه

سفیر روسیه ، در رشت گفت : روسیه یک کشور مستقل است و ما برای ارتباط و تعامل با ایران از آمریکا مجوز نمی ‌گیریم.

ابراز تمایل روسیه به عادی سازی روابط با آمریکا

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با همتای آمریکایی خود ابراز امیدواری کرد که دو کشور درمسیر عادی سازی روابط قدم بردارند چرا که روسیه آماده تحقق این شرایط است.

پوتین: ترامپ می خواهد روابط با روسیه را بازسازی کند

رئیس جمهور روسیه در دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا ابراز عقیده کرد که به نظر می رسد ترامپ قصد بازپروری روابط واشنگتن با مسکو را دارد.

گیلان پیشگام در توسعه روابط ایران و روسیه

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تأکید رؤسای جمهور دو کشور بر گسترش مناسبات و روابط تجاری، گفت: پیشگامی استان گیلان در توسعه روابط ایران با روسیه، در راستای اراده سران دو کشور است.

باید از ظرفیت مردم برای شناسایی و برخورد با محتکرین استفاده شود

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر این‌که استفاده از ظرفیت مردمی راهکار مقابله جدی و سریع با محتکرین است، گفت: با فعال‌سازی ظرفیت‌های مردمی و افراد داوطلب می‌توانیم در جنگ اقتصادی یک حمله همه‌جانبه به محتکرین و سودجویان داشته باشیم.

مدیران دستگاه ها روابط عمومی را به جایگاه واقعی خود ارتقا دهند

بندرعباس - سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی به جایگاه روابط عمومی و اثر گذاری آن در جامعه برای تحقق اهداف مورد نظر باور و ایمان داشته باشند.

بیش از 150 کودک بازمانده از تحصیل در قزوین شناسایی شد

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: با توجه بررسی های صورت گرفته، تعداد کودکان بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان قزوین، 155 نفر می باشد که از این تعداد 58 درصد پسر و 42 درصد دختر بوده و 79 درصد از کودکان مذکور در شهر و 21 درصد در روستا ساکن میبا

فرماندار رشت: دستگاه ها فرصت های کارآفرینی را شناسایی کنند

رشت - ایرنا - فرماندار رشت با تاکید بر ضرورت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان بایستی فرصت ها و زمینه های مناسب سرمایه گذاری و کارآفرینی را شناسایی کنند.

امیدواریم روابط اروپا و روسیه عادی‌ شود

رهبر حزب اجتماع ملی فرانسه گفت که اروپا دلیلی برای دشمنی با روسیه ندارد.]]>

لاوروف: بادادن هرامتیازی درتقابل با منافع ملی روسیه مخالفیم

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که تمایل کشورش به بهبود روابط با آمریکا به معنای دادن امتیازی متضاد با منافع ملی فدراسیون روسیه به واشنگتن نیست چرا که روسیه مخالف چنین روندی است.

روسیه: عراق حق دارد خود برای توسعه روابط عادی با همسایگانش، تصمیم بگیرد

معاون نماینده روسیه در شورای امنیت برخی تلاش‌ها برای کشاندن عراق به اوضاع بوجود آمده پیرامون ایران در خلیج فارس را غیرسازنده و غیرقابل قبول دانسته و تأکید کرد عراق حق دارد خود درباره توسعه روابط عادی با همسایگانش تصمیم بگیرد.