خیلی با اروپا مدارا کردیم/ قرارگاه جنگ اقتصادی تشکیل نشد

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه در وضعیت کنونی مذاکره به هیچ وجه صحیح نیست، گفت: باید قرارگاه جنگی در حوزه اقتصاد تشکیل می‌شد ولی فقط حرف آن زده شد.مطالب مرتبط

خیلی با اروپا مدارا کردیم/ قرارگاه جنگ اقتصادی تشکیل نشد

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه در وضعیت کنونی مذاکره به هیچ وجه صحیح نیست، گفت: باید قرارگاه جنگی در حوزه اقتصاد تشکیل می‌شد ولی فقط حرف آن زده شد.

ستاد عملیاتی ویژه بخش اقتصادی در کردستان تشکیل شود

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در شرایط اقتصادی موجود می طلبد ستاد عملیاتی قدرتمندی در حوزه اقتصادی این استان با حضور فعالان اقتصادی موفق و توانمند تشکیل شود.

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود

گیلان| سپاه با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در تامین 6 کالای اساسی کشور خودکفا شد

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: پیرو دستور رهبر معظم انقلاب، سپاه با کمک دولت و با تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در تامین 6 کالای اساسی کشور به خودکفایی رسید.

تشکیل پایگاه اطلاعات مجرمان را پیگیری خواهیم کرد

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه تشکیل دادگاه‌های تخصصی اقتصادی با حضور مشاوران متخصص در کنار قضات را پیگیری می‌کنیم، گفت:هیچ بنگاه اقتصادی به دلیل اتهام مدیرعامل یا هیئت مدیره نباید تعطیل شود.

«مدارا» یا «تساهل» با بدحجاب

سال خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم/ با پدیده هفته آینده تمدید می کنم

تبریز- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ۳ امتیاز بازی امشب را به هواداران تقدیم می کنم و از کسب این نتیجه خیلی خوشحال هستم چراکه امسال خیلی مشکلات داشتیم و توانستیم از پس آنها بر بیاییم.

سال خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم/ هفته آینده با پدیده تمدید می کنم

تبریز- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ۳ امتیاز بازی امشب را به هواداران تقدیم می کنم و از کسب این نتیجه خیلی خوشحال هستم چراکه امسال خیلی مشکلات داشتیم و توانستیم از پس آنها بر بیاییم.

تاکید اردن بر اهمیت نقش اتحادیه اروپا برای حل نزاع فلسطین و اسرائیل

وزیر خارجه اردن بر اهمیت نقش اروپا در حل درگیری میان فلسطنیان و اسرائیلی‌ها بر اساس راهکار تشکیل دوکشوری تاکید کرد.

هدف از تشکیل  معین های اقتصادی ، ایجاد  اشتغال پایدار  در روستاها

استاندار خراسان رضوی  گفت: هدف از تشکیل  معین های اقتصادی  ایجاد  اشتغال پایدار  در روستاها است.

قرارگاه خدمت‌رسانی خراسان جنوبی برای رسیدگی به ‌‌سیل‌زدگان ‌لرستان ‌‌فعال شد‌

مدیر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی از تشکیل قرارگاه خدمت‌رسانی خراسان جنوبی برای رسیدگی به ‌‌سیل‌زدگان ‌لرستان خبر داد و گفت: درحال حاضر 264 طلبه استان در مناطق سیل‌زده لرستان حضور دارند.

حماسه خرمشهر الگویی برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

مراغه- ایرنا - مسئول سابق قرارگاه عاشورا با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) که خرمشهر را خدا آزادکرد، گفت: امروز در مقابل جنگ تبلیغاتی و اقتصادی دشمنان باید از حماسه فتح خرمشهر درس و عبرت گرفت.

اما و اگرهای طرح ساماندهی صنعت خودرو از زبان ملکی

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت با اشاره به احتمالات مطرح شده پیرامون اجرا نشدن ماده یا موادی از طرح ساماندهی صنعت خودرو پس از تصویب نهایی در شورای نگهبان، گفت: قرار داشتن کشور در وضعیت جنگ اقتصادی شرایطی را به وجود آورده که خیلی نمی‌توان قوانین اقتصادی را ک

هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه تشکیل دادگاه‌های تخصصی اقتصادی با حضور مشاوران متخصص در کنار قضات را پیگیری می‌کنیم، گفت: هیچ بنگاه اقتصادی به دلیل تخلف مدیرعامل یا هیئت مدیره نباید تعطیل شود.

دشمن سهم اندک در مشکلات اقتصادی کشور دارد

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن به ما فشار اقتصادی وارد کرده اما سهم آن در مشکلات خیلی اندک است و اشکال عمده این وضعیت مربوط به خودماست، مشکلاتی در کشور داریم که مربوط به منافقین و کسانی است که در دلشان ایمان قطعی وجود ندارد.

خرداد؛ تشکیل بازار متشکل ارزی‎

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت :تا پایان خرداد بر مبنای توافق با بانک مرکزی بازار متشکل ارزی کشور تشکیل می شود.

کرمان| شرایط اقتصادی و مشکلات معیشتی عده‌ای را در زندان‌ها گرفتار کرده است

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه خیلی از زندانیان به دلیل مشکلات بیکاری و معیشتی سرقت کرده و به زندان راه پیدا کردند گفت: بعضی‌ها نیز تحت شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه به ناچار مرتکب جرم می‌شوند.

مرکل: درقبال ایران وحدت نظر داریم اما ضعیف عمل کردیم

صدراعظم آلمان در اظهارنظری قابل تامل ابراز خرسندی کرد که برخلاف جنگ عراق، این بار اروپا در قبال ایران موضعی متحد و مخالف با آمریکا اتخاذ کرده است.

مالک پدیده شهر خودرو:برای حفظ گل محمدی با تاج صحبت کردیم

تهران-ایرنا- مالک باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: با فدراسیون فوتبال و 'مهدی تاج' صحبت کردیم و شرایط تیم خودمان و هواداران و 'یحیی گل محمدی' را توضیح دادیم و در نهایت نیز با 'گل محمدی' قرار داد خودمان را امضا کردیم.

ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی دشمن مقاومت می کند

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز فشار اقتصادی دشمن زندگی و معیشت مردم ایران را با سختی مواجه کرده اما ملت ما همچون امت پیامبر (ص) ، در برابر توطئه های دشمن مقاومت می کند و اجازه نفوذ به دشمن را نخواهد داد.