مصرف روزانه 20.9 میلیون مترمکعب CNG در ایران/ نصف ظرفیت ایجاد شده خالی است

هم‌اکنون ظرفیت عرضه روزانه 40 میلیون مترمکعب سوخت CNG در سراسر کشور وجود دارد اما به طور متوسط روزانه 20 میلیون و 900 هزار مترمکعب CNG‌ در سبد سوخت حمل‌ونقل ایران مصرف می شود.مطالب مرتبط

مصرف روزانه 20.9 میلیون مترمکعب CNG در ایران/ نصف ظرفیت ایجاد شده خالی است

هم‌اکنون ظرفیت عرضه روزانه 40 میلیون مترمکعب سوخت CNG در سراسر کشور وجود دارد اما به طور متوسط روزانه 20 میلیون و 900 هزار مترمکعب CNG‌ در سبد سوخت حمل‌ونقل ایران مصرف می شود.

بوشهر| 10 هزار مترمکعب روزانه به ظرفیت آب آشامیدنی جم افزوده می‌شود

فرماندار جم گفت: از طریق خط انتقال آب سیراف به جم روزانه 10 هزار مترمکعب آب آشامیدنی تا پایان سال به ظرفیت آب شهرستان جم افزوده می‌شود.

ظرفیت خالی برای پذیرش ۲۵۵ هزار دانشجوی مهارتی

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تاکید بر این که سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار ظرفیت برای حضور دانشجو در رشته‌های مهارتی ایجاد شد، گفت‌: تنها ۳۵ هزار نفر از این ظرفیت پر و ما با ۲۵۵ هزار ظرفیت خالی دانشجو مواجه شدیم.

توان ایجاد روزانه 8 هزار شغل با مدیریت مصرف انرژی

تهران-ایرنا- مدیر طرح سی.ان.جی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: با جایگزین کردن سی.ان.جی به جای سوخت های دیگر، می توان روزانه هشت هزار شغل ایجاد کرد.

روزانه بیش از یک میلیون لیتر بنزین در ارومیه مصرف می شود

ارومیه- ایرنا- مدیر ناحیه مرکزی شرکت نفت ارومیه با اعلام اینکه میزان متوسط مصرف روزانه بنزین در ارومیه، یک میلیون و 100 هزار لیتر است، گفت: این میزان از محل انبارهای نفت ارومیه و تبریز تامین می شود.

مصرف روزانه آسپرین به همه افراد توصیه نمی‌شود

پزشکان هشدار دادند که مصرف روزانه قرص آسپرین در افرادی که به بیماری قلبی مبتلا نیستند می‌تواند خطر خونریزی مغزی را افزایش دهد.

ظرفیت خالی دو هزار واحد تولیدی امسال احیا می شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هدف گذاری احیای ظرفیت خالی ۲ هزار واحد تولیدی در سال ۹۸، از ترغیب سرمایه گذاران جدید برای احیای واحدهای راکد، تعطیل و با ظرفیت پایین خبر داد.]]>

ظرفیت خالی ۲۰۰۰ واحد تولیدی امسال احیا می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هدف‌گذاری احیای ظرفیت خالی ۲۰۰۰ واحد تولیدی در سال ۹۸، از ترغیب سرمایه‌گذاران جدید برای احیای واحدهای راکد، تعطیل و با ظرفیت پایین خبر داد.

ظرفیت خالی ۲ هزار واحد تولیدی امسال احیا می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هدف گذاری احیای ظرفیت خالی ۲ هزار واحد تولیدی در سال جاری، از ترغیب سرمایه گذاران جدید برای احیای واحدهای راکد، تعطیل و با ظرفیت پایین خبر داد.

گازرسانی به بندرلنگه در حال پیگیری دریافت مجوز است

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: مصرف میانگین صنایع استان از گاز طبیعی بیش از ۱۹ میلیون مترمکعب در روز است.

کاهش 3.7 درصدی مصرف آب در شهرهای خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی گفت: با مدیریت ویژه در سال گذشته 43 میلیون مترمکعب آب در شهرهای استان مصرف شد که نسبت به سال قبل تر 3.7 درصد کاهش یافته است.

مصرف روزانه نمک در گیلان ۴ برابر استاندارد است

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه طبع مردم استان گیلان شور است، گفت: میانگین مصرف روزانه نمک در گیلان ۱۰ گرم بوده که چهار برابر استاندارد معمولی است.

مخزن سد دز بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب دارد/ برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز 1.5 میلیارد دلار است

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مشکل تجمع لای در پشت سد دز گفت: هم‌اکنون بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب در پشت سد تجمع یافته است.]]>

حجم آب سدهای زنجان 116 میلیون مترمکعب افزایش یافت

زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: حجم آب پشت چهار سد بزرگ استان زنجان در مقایسه با سال آبی گذشته 116 میلیون مترمکعب افزایش داشته است که رقمی چشمگیر به شمار می آید.

بخش صنعت شهرستان سمنان۷۰ میلیون مترمعکب گاز مصرف کرد

سمنان - رئیس اداره گاز سمنان از ۱۴.۶ درصدی مصرف گاز در بخش صنعت این شهرستان در سال ۹۷ خبر داد و گفت: بخش صنعت ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار میلیون مترکعکب گاز مصرف کرده است.

19 میلیون مترمکعب آب به بخش کشاورزی سروآباد تخصیص یافت

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: 19 میلیون مترمکعب آب برای توسعه باغات و کشاورزی سروآباد تخصیص یافته است.

آبگیری تالاب میقان به ۱۱۰ میلیون مترمکعب رسیده است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: آبگیری تالاب میقان اراک به ۱۱۰ میلیون مترمکعب رسید.

۲ میلیارد مترمکعب آب به سمت دریاچه ارومیه رها شد

بنا بر اعلام، حجم آب موجود دریاچه ارومیه به بیش از پنج میلیارد مترمکعب رسیده است؛ بارندگی‌های بسیار مناسب سال آبی جاری موجب شده تا این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو میلیارد و ۹۵۰ میلیون مترمکعب افزایش یابد.

تولید گاز از پارس جنوبی در سال 98 چقدر افزایش می‌یابد؟

طبق آخرین برنامه‌ریزی مجموعه شرکت ملی نفت ایران، در سال جاری شاهد بهره برداری از 5 سکوی جدید در فازهای مختلف پارس جنوبی و افزایش ظرفیت حدود 70 میلیون مترمکعبی تولید روزانه گاز غنی از مخزن این میدان مشترک هستیم.

مصرف دو و نیم برابری برق در هرمزگان نسبت به متوسط مصرف کشور

هرمزگانی‌ها از ابتدای سال تاکنون ۶۶۰ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف کردند.