سیلاب از 90 درصد اراضی کشاورزی تخلیه شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: در حال حاضر، آب بالغ بر 90 درصد اراضی کشاورزی متاثر از سیلاب تخلیه شده است.مطالب مرتبط

سیلاب از 90 درصد اراضی کشاورزی تخلیه شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: در حال حاضر، آب بالغ بر 90 درصد اراضی کشاورزی متاثر از سیلاب تخلیه شده است.

سیلابِ ۹۰ درصد اراضی کشاورزی تخلیه شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: در حال حاضر، آب بالغ بر ۹۰ درصد اراضی کشاورزی متاثر از سیلاب تخلیه شده است.

سیلاب ۹۰ درصد اراضی کشاورزی تخلیه شد

51هزار هکتار از اراضی سیل زده خوزستان از آب تخلیه شد

اهواز - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تاکنون 51هزار هکتار از اراضی کشاورزی که در جریان سیلاب فروردین ماه دچار آبگرفتگی شده بود با کمک بهره برداران محلی و دستگاه های اجرایی از آب تخلیه شد.

51هزار هکتار از اراضی سیل زده خوزستان از آب تخلیه شد

اهواز - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تاکنون 51هزار هکتار از اراضی کشاورزی که در جریان سیلاب فروردین ماه دچار آبگرفتگی شده بود با کمک بهره برداران محلی و دستگاه های اجرایی از آب تخلیه شد.

تخلیه یک چهارم مزارع کشاورزی خوزستان از سیلاب

51هزار هکتار از مزارع کشاورزی خوزستان ،از سیلاب فرودین ماه سالجاری تخلیه شدند.

مهمان ناخوانده اراضی کشاورزی

در پایان فصول برداشت محصولات کشاورزی با عبور از کنار اراضی کشاورزی گاه چهره نازیبایی مشاهده می‌شود و آن هم وجود کیسه‌های پلاستیکی است که در سطح این اراضی رهاشده‌اند.

‌دلیل تلفات ماهیان هرز در کانال‌ها و اراضی‌ کشاورزی‌ خوزستان در اثر سیلاب چیست؟

معاون آبزی پروری شیلات خوزستان با اشاره به  وقوع سیل در حوزه رودخانه‌ها در فروردین ماه امسال  گفت: این رویداد باعث  افزایش سطح آب و به تبع آن ایجاد سیلاب در اراضی حاشیه رودخانه شده است.

86 سردهنه آبیاری اراضی کشاورزی تالش بازسازی اولیه شد

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: 90 سردهنه آبیاری اراضی کشاورزی در سال گذشته بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه ها تخریب شده بود که بازسازی اولیه 86 مورد آنها پایان یافت.

3 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی کهریزک آزادسازی شد

شهرری- ایرنا- رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری از آزاد سازی سه هزار متر مربع از اراضی کشاورزی بخش کهریزک خبر داد که از سوی افراد محلی جهت تغییر کاربری تصرف شده بود.

15 هکتار از اراضی کشاورزی خنداب زیرکشت کینوا رفت

اراک - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی خنداب گفت: 15 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به صورت آزمایشی در سال زراعی جاری زیر کشت گیاه کینوا که به «خاویار گیاهی» شهرت دارد، رفته است.

7500 هکتار از اراضی کشاورزی قزوین زیر کشت کلزا رفت

قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: هفت هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی استان در سال زراعی جاری زیر کشت کلزا رفته است.

1000هکتار از اراضی کشاورزی ری به آبیاری تحت فشار تجهیز شد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: یکهزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان از ابتدای سال گذشته تاکنون به سیستم آبیاری تحت فشار تجهیز شد.

صدور سند اراضی کشاورزی قرچک/ اجرای طرح کاداستر در 2500 هکتار از اراضی کشاورزی قرچک

90 درصد اراضی شمال غرب کرج در تصرف شهرداری است

شهردار کرج با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اراضی شمال غرب کرج، گفت: 90 درصد این اراضی در تصرف شهرداری است. ]]>

3000هکتار از اراضی کشاورزی بروجرد تحت پوشش آبیاری نوین است

بروجرد - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: سه هزارهکتار از 35 هزارهکتار اراضی آبی کشاورزی این شهرستان تحت پوشش سیستم آبیاری قطره ای و بارانی است.

دو بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان البرز قلع و قمع شد

قزوین- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز از تخریب و قلع و قمع دو بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

46 درصد دانه‌های روغنی کشور در گلستان تولید می‌شود

رئیس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهاد کشاورزی گلستان با بیان اینکه 46 درصد دانه‌های روغنی کشور در استان تولید می‌شود گفت: امسال 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زیرکشت پنبه می‌رود.

رفع تصرف بیش از 2 میلیون متر مربع از اراضی کشاورزی حریم مشهد

با آغاز فعالیت کمیته صیانت از اراضی حریم کلانشهر مشهد از سال گذشته تاکنون 2 میلیون و 234 هزار و 500 مترمربع از اراضی کشاورزی حریم کلانشهر مشهد رفع تصرف شد.

کشت کتان در اراضی کشاورزی استان قزوین

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از کشت کتان در یک هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.