لزوم سرمایه‌گذاری تبلیغی و گردشگری در برج میلاد
مطالب مرتبط

لزوم سرمایه‌گذاری تبلیغی و گردشگری در برج میلاد

اجرای ۲۲۰۰ پروژه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری کشور

نیشابور- معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ پروژه سرمایه گذاری حوزه گردشگری در شهرهای مختلف اجرا می شود.

جذابیت های لازم برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فراهم شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان تاکید کرد: باید جذابیت های لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری را فراهم کنیم.

50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری اختصاص یافت

مشهد- ایرنا- معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: امسال 50 میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی به متقاضیان و سرمایه گذاران در این استان اختصاص یافته است.

بهره برداری از دو طرح سرمایه گذاری در حوزه‌های دام و گردشگری

دو طرح سرمایه گذاری در حوزه‌های دام و گردشگری با ۳۶۵میلیارد ریال هزینه بهره برداری شد.

مجریان طرح های گردشگری استان اردبیل حمایت می شود

اردبیل - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و طرح های میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با تاکید بر حمایت از مجریان طرح های گردشگری استان گفت: در این میان حساب افرادی که تنها با هدف دریافت زمین و تسهیلات مالی اقدام می کنند از سرمایه گذاران واقعی جد

250 میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند حجم سرمایه گذاری داخلی در فروردین ماه امسال در این منطقه را 250 میلیارد ریال بیان کرد و گفت:این میزان سرمایه گذاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

طرح عملیاتی واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران گردشگری تهیه می‌شود

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی گفت: تا هفته دیگر طرح عملیاتی و جزئیات واگذاری زمین رایگان به سرمایه گذاران گردشگری تهیه می‌شود البته رایگان بودن لزوما به معنی عدم دریافت هزینه نیست.

معدن حوزه مطمئن سرمایه گذاری/سود ۳۰ درصدی سرمایه گذاری معدنی

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: سود سرمایه گذاری در بخش معدن به طور متوسط بالای ۳۰ درصد است.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات به سرمایه گذاران گردشگری خراسان رضوی

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در سال جاری ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی به متقاضیان و سرمایه گذاران در این استان اختصاص یافته است.]]>

حفظ طبیعت در پروژه های گردشگری ضروری است

مشهد - ایرنا - معاون سرمایه گذاری، حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حفط محیط زیست طبیعی و جانوری در پروژه های گردشگری طبیعی ضروری است.

حفظ طبیعت در پروژه های گردشگری ضروری است

مشهد- ایرنا- معاون سرمایه گذاری، حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حفط محیط زیست طبیعی و جانوری در پروژه های گردشگری طبیعی ضروری است.

55 پروژه گردشگری با اعتبار 2700 میلیارد تومان در گلستان اجرا می‌شود

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: در حال حاضر در استان ‌55 طرح گردشگری با اعتبار 2 هزار و 700 میلیارد تومان در حوزه بوم‌گردی در حال اجراست.

پیشنهاد سرمایه‌گذاری بزرگ کویت در پاکستان

سازمان سرمایه گذاری کویت از سرمایه‌گذاری بزرگ این کشور در ایالت سند پاکستان خبر داد.

سرمایه گذاری 250 میلیارد ریالی در منطقه آزاد اروند

سرمایه گذاران داخلی فروردین امسال 30 درصد بیشتر در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری کردند.      

سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری مالک چلسی در سینما

رومن آبرامویچ میلیارد روسی قصد دارد 100 میلیون دلار برای تولید یک فیلم شخصی سرمایه‌گذاری کند.

روش تبلیغی پیامبر (ص) درس بزرگی برای دانشگاه ها است

تهران- ایرنا- آیت الله بشیر نجفی (از مراجع عظام تقلید) در دیدار با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی در عراق گفت: روش تبلیغی پیامبر اکرم(ص) می تواند درس بزرگی برای همه مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی و تبلیغی باشد.

کاهش سرمایه گذاری‌ها در صنعت برق

نائب رئیس هیئت مدیره سندیکای برق: اقتصاد نامتناسب برق سبب بروز مشکلات مالی در این صنعت و کاهش سرمایه گذاری در این بخش شده است

رصد عملکرد بانکها در سرمایه گذاری ها

استاندار کرمانشاه ضمن تاکید بر رصد عملکرد بانکها در سرمایه گذاری ها گفت: اجازه نمی‌دهیم سپرده‌های بانکی کرمانشاهی‌ها صرف برج‌سازی در تهران شود

در حمایت از رونق تولید دست سرمایه گذاران را می‌بوسیم

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حمایت از سرمایه گذاری و رونق تولید دست هر سرمایه گذاری را می بوسیم.