مدیران مدارس موظف به حضور در برنامه سنجش صلاحیت حرفه‌ای هستند
مطالب مرتبط

شایستگی های مدیران مدارس در قزوین سنجش می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: برنامه سنجش شایستگی های عمومی و حرفه ای مدیران مدارس استان در خرداد و تیرماه امسال اجرا می شود.

لزوم تقویت امید به آینده ایرانیان

معاون اول رئیس جمهور: تمام مسئولان و مدیران موظف هستند برنامه ها را برای بالارفتن امید به آینده اجرا کنند.

تمام مؤسسات برگزارکننده کلاس‌های آمادگی سنجش هوش غیرقانونی هستند

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان گفت: آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان صرفاً سنجش هوش است و هرگونه برگزاری کلاس غیرقانونی است.

حذف تدریس مدیران مدارس/ ورود 18 هزار معلم جدید به مدارس از مهر

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به حذف تدریس مدیران مدارس و تلاش برای حذف ساعت تدریس معاونان گفت: مهر 98 حدود 18 هزار معلم جدید به مدارس وارد می‌شوند.

داورزنی: منتظر تایید صلاحیت نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که انتخابات فدراسیون کشتی پس از تایید صلاحیت نامزدها برگزار می‌شود.

فعالیت موسسات آمادگی سنجش هوش مدارس سمپاد غیرقانونی است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان، تبلیغات و فعالیت برخی موسسات برای برگزاری کلاس‌های آمادگی سنجش هوش آزمون پایه هفتم مدارس سمپاد را غیرقانونی اعلام کرد.

حاشیه‌هایی که بازیگران برای تلویزیون رقم زدند

به نظر می‌رسد که حضور گسترده بازیگران در مقام مجریان برنامه‌های مختلف تلویزیون برای مدیران صداوسیما گران تمام شده است و حال در فکر پیدا کردن راهی برای محدود کردن حضور آنها هستند.

لزوم جلوگیری از اخذ وجوه اضافی در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش و پرورش درباره رسیدگی به شکایات مردمی در مدارس غیر دولتی گفت: موسسان و مدیران مدارس غیردولتی با شرایط فعلی مردم همراهی کنند.]]>

منابع آزمون انتخاب مدیران مدارس درکهگیلویه وبویراحمداعلام شد

یاسوج- ایرنا- معاون آموزش متوسطه دوم اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: منابع آزمون انتخاب مدیران مدارس در این استان اعلام شد.

داورزنی:منتظر نتیجه بررسی صلاحیت نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره زمان برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی، گفت: منتظر نتیجه بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست فدراسیون کشتی هستیم.

معادن زنجان تنها به افراد دارای صلاحیت فنی واگذار می‌شود

استاندار زنجان گفت: معادن باید تنها به صاحبان اصلی آنها که اشخاص دارای اهلیت و صلاحیت فنی لازم هستند واگذار شود.

کاهش حضور روحانیون در مدارس

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی گفت: چندین سال است که حضور روحانیون در مدارس کاهش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده است که آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در مدارس ایجاد شود.

مهلت ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس سمپاد تمدید شد

18000نوآموز زنجانی تحت پوشش طرح سنجش سلامت قرار می گیرند

زنجان - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان زنجان گفت: امسال 18 هزارو 500 نوآموز دختر و پسر در این استان قبل از ورود به مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی تحت پوشش طرح ملی سنجش سلامت قرار می گیرند.

برنامه امتحانات مدارس پس از لیالی قدر+عکس

برنامه امتحانات مدارس کهگیلویه وبویراحمد در روزهای پس از شبهای قدر تغییر کرد.

بانک‌ها موظف به پذیرش تضمین‌های زنجیره‌ای از سیل‌زدگان هستند

بانک‌ها موظف به پذیرش تضمین های زنجیره ای از سیل زدگان هستند

مخالفت سازمان سنجش با تعویق کنکور

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان سنجش در جلسه امروز این کمیسیون گفت: خدایی تاکید کرد زمان برگزاری کنکور تغییر نخواهد یافت.

فرماندار اهر: امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نشود

تبریز- ایرنا- فرماندار اهر با تاکید بر اینکه مدیران مدارس، معلمان و مدیران آموزش و پرورش اهر فعالیت‌های احتمالی انتخاباتی را در مدارس به دقت رصد کنند، گفت: نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کرد.

حضور روحانیون در مدارس کم رنگ است

قم- ایرنا- مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی قم گفت: وجود برخی معضلات فرهنگی موجود در مدارس به دلیل حضور کم رنگ روحانیون و معلمان اخلاق در مراکز آموزشی است.