عضو عصائب اهل الحق: دولت نباید حمایت‌های ایران از عراق را فراموش کند

یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به اینکه در جنگ با داعش تنها ایران در کنار ما ایستاد گفت: دولت عراق نباید موضع دولت و ملت ایران را فراموش کند.مطالب مرتبط

عضو عصائب اهل الحق: دولت نباید حمایت‌های ایران از عراق را فراموش کند

یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به اینکه در جنگ با داعش تنها ایران در کنار ما ایستاد گفت: دولت عراق نباید موضع دولت و ملت ایران را فراموش کند.

واکنش عصائب اهل الحق به اقدام تجاوزکارانه آمریکا علیه پلیس عراق

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق در عراق به حمله آمریکا به نیروهای پلیس فدرال عراق واکنش نشان داد.

واکنش عصائب اهل الحق عراق به عذرخواهی آمریکا

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در واکنش به عذرخواهی آمریکا در پی کشتن یکی از نیروهای پلیس فدرال عراق عنوان کرد: عذرخواهی آمریکا به دلیل قتل یکی از عناصر پلیس فدرال عراق، جنایتکار را از مسؤولیت این اقدام معاف نمی‌کند.

معاون دبیرکل نجباء: زمانی که آمریکا پشت ما را خالی کرد دولت و ملت ایران در کنار ما ایستاد

معاون دبیر کل جنبش نجباء با اشاره به اینکه موضع رسمی دولت عراق در رابطه با تنش میان آمریکا و ایران نامعلوم است افزود: دولت عراق نباید مواضع دولت و ملت ایران در جنگ با داعش را فراموش کند.

سید عمار حکیم: عراق میان ایران و آمریکا میانجی‌گری کند

رهبر جریان حکمت ملی عراق در مراسم سالروز رحلت سید عبدالعزیز حکیم با تاکید بر حمایت از دولت عادل عبدالمهدی، اظهار کرد : هرچند ما در دولت حضور نداریم، اما عملکرد آن را زیر نظر گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تعلل و تاخیر در اجرای برنامه دولت، آن را گوشزد می‌ک

اتهام‌زنی مجدد مقامات آل‌خلیفه به ایران و عراق

یکی از مقامات آل خلیفه ضمن نادیده گرفتن حمایت های رژیم متبوعش در حمایت از تروریسم، از شناسایی یک گروهِ مخل امنیت ملی در بحرین خبر داده و آن را مرتبط با ایران و عراق دانسته است!

آمریکا نباید عراق را حیاط خلوت خود بداند

النوری: آمریکاییها باید واقع بین باشند و نباید عراق را بخشی از آمریکا یا حیاط خلوت آن بدانند و به دنبال تسویه حساب با دیگر کشورها در میدان عراق باشند.

یک کارشناس آلمانی: برگ برنده دست ایران است

یک کارشناس آلمانی مسائل امنیتی با اشاره به مواضع آمریکا در قبال تصمیم جدید ایران در خصوص کاهش سطح تعهدات به توافق هسته ای اظهار داشت که نباید فراموش کنیم که برگ برنده در دست ایران است.

کارشناس آلمانی: برگ برنده دست ایران است

کارشناس آلمانی مسائل امنیتی با اشاره به مواضع آمریکا در قبال تصمیم جدید ایران در خصوص کاهش سطح تعهدات به توافق هسته ای اظهار داشت که نباید فراموش کنیم که برگ برنده در دست ایران است.

برهم صالح: در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد

رییس‌جمهور عراق اظهار کرد: همان‌طور که جمهوری اسلامی ایران در سختی‌ها کنار دولت و ملت عراق بود ما نیز در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد.

کارشناسان سی ان ان: آمریکا نباید ایران را دست کم بگیرد

تهران – ایرنا – صاحبنظران سیاسی در گفت و گو با برنامه جی پی اس شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا، هدف دولت ترامپ را تسلیم ایران دانسته و با این حال تاکید کردند که واشنگتن نباید تهران را دست کم بگیرد.

اتفاقات کربلا را فراموش کردیم/ قصد تغییرات در تیم را نداریم

اهواز ـ مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اتفاقات بازی با الزورای عراق در کربلا را فراموش کرده‌ایم و آماده بازی با النصر در این شهر هستیم.

چرا نباید روزه را با آب سرد افطار کرد؟

یک متخصص تغذیه ضمن اشاره به برخی عادات تغذیه‌ای نامناسب در ماه رمضان که نهایتا منجر به چاقی یا لاغری در برخی روزه‌داران می‌شود، در عین حال تاکید کرد که ورزش و تحرک در ماه رمضان نباید فراموش شود.

رسیدگی به سیل‌زده‌ها را فراموش نکنیم/ اقدام شورای عالی امنیت ملی مدبرانه بود

ائمه جمعه سراسر کشور امروز در اولین جمعه ماه مبارک رمضان با برشمردن فضایل روزه‌داری در این ماه، و ضرورت توجه بیشتر همگان به نیازمندان به موضوع اقدام جدید دولت در تعیین ضرب‌الاجل برای اروپا در مواجهه با برجام، این حرکت دولت را مورد حمایت قرار داده و اعلام

امام جمعه نجف: دولت و ملت عراق در هر شرایطی کنار ایران است

نجف - ایرنا - امام جمعه نجف اشرف تاکید کرد که دولت و ملت عراق در هر شرایطی و در برابر هر گونه تجاوزی در کنار ایران خواهد بود.

تهدیدی از سوی ایران در سوریه و عراق وجود ندارد

افسر ارشد بریتانیا مستقر در عراق گفت که تهدیدی از سوی گروه‌های تحت حمایت ایران در عراق و سوریه وجود ندارد.]]>

دولت عراق موضع خود در رابطه با تنش میان واشنگتن و تهران را مشخص کند

نماینده ائتلاف اصلاح و سازندگی در پارلمان عراق با اشاره به اینکه موضع پارلمان عراق در رابطه با تنش میان ایران و آمریکا واضح و شفاف است گفت: دولت نیز موضع خود در این رابطه را شفاف کند.

حکیم: عراق بین آمریکا و ایران میانجیگری کند؛ اگر منافعمان به خطر افتد بیکار نمی‌نشینیم

رئیس ائتلاف "الاصلاح و الاعمار" عراق خواستار میانجیگری دولت این کشور بین آمریکا و جمهوری اسلامی ایران شد.

ممنوعیت واردات برخی کالاها از سوی عراق موضوع عجیبی نیست

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق معتقد است آنچه در رابطه با ممنوع شدن واردات برخی کالاهای ایرانی به عراق مطرح شده، یک مساله‌ در چارچوب سیاست‌گذاری‌های کلان دولت عراق است که صادرکنندگان ایرانی می‌توانند با وجود آن، اهداف خود در این بازار را دنبال کنند

محمد علی الحکیم: دیدگاه دولت عراق بر پایه تداوم همکاری میان شرکاء است

وزیر خارجه عراق در جریان دیدار با همتای انگلیسی‌ خود تاکید کرد که دیدگاه دولت عراق این است که باید تشریک مساعی برای دوری از تشدید تنش‌ها در منطقه صورت بگیرد.