سازمان ملل: روهینجاها در شرف مرگ هستند

یک مقام سازمان ملل از دولت میانمار خواست که به امدادرسانان اجازه دسترسی به ایالت راخین بدهند تا به این شکل کمک‌ها به این ایالت ارسال شود.مطالب مرتبط

سازمان ملل: روهینجاها در شرف مرگ هستند

یک مقام سازمان ملل از دولت میانمار خواست که به امدادرسانان اجازه دسترسی به ایالت راخین بدهند تا به این شکل کمک‌ها به این ایالت ارسال شود.

سازمان ملل: 600 هزار کودک افغان با خطر مرگ روبرو هستند

سازمان ملل اعلام کرد که حدود 600 هزار نفر از کودکان افغان از شدیدترین نوع سوء تغذیه رنج می‌برند با خطر مرگ روبرو هستند و بر خواستار ارسال کمک‌های فوری به این کودکان شد.

روابط عمومی ها بیانگر وضعیت سازمان ها هستند

شهرکرد - ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه روابط عمومی ها نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی سازمانی دارند ، تاکید کرد :روابط عمومی ها بهترین بیانگر وضعیت سازمان ها هستند.

حزب‌الله: آمریکا و اسرائیل مسئول تنش در منطقه هستند

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با دیپلمات ارشد سازمان ملل متحد تأکید کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی هر دو مسئول تنش و بحران در منطقه خاورمیانه هستند که از زبان تهدید و جنگ استفاده می‌کنند.

۵۶درصد خانواده زندانیان فاقد شغل هستند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت:۵۶درصد خانواده زندانیان فاقد شغل بوده و نیازمند توانمند سازی هستند.

روابط عمومی‌ها‌ چشم بینا، زبان گویا و گوش شنوای ادارات هستند

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: روابط عمومی‌ها باید چشم سازمان برای بهتر دیدن، گوش سازمان برای بهتر شنیدن و زبان سازمان برای بهتر گفتن باشند.]]>

حزب‌الله لبنان: آمریکا و اسرائیل مسؤول تنش خاورمیانه هستند

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با نماینده شخصی دبیرکل سازمان ملل در این کشور اظهار کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی هر دو مسؤول تنش و بحران در منطقه هستند و زبانی که این جبهه به کار می‌برد زبان تهدید و جنگ است.

سازمان ملل: پناهندگان طرابلسی با کمبود غذا و دارو روبرو هستند

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با اشاره به بمباران و گلوله باران طرابلس توسط نیروهای وابسته به ژنرال خلیفه حفتر اعلام کرد: نیاز شهروندان طرابلسی به کمک های بشردوستانه رو به افزایش است.

گونه‌های زیستی در کردستان در معرض خطر نابودی هستند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: در سال تعداد زیادی از گونه‌های زیستی در معرض خطر نابودی هستند.

۵۶ درصد کودکان کار اتباع غیر ایرانی هستند

کرمان - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: ۵۶ درصد کودکان کار در کشور، اتباع غیر ایرانی هستند.

موزه‌ها محل تعامل و مرکز آموزش فرهنگ هستند

تهران-ایرنا- رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روز جهانی موزه و مراسم انتخاب موزه‌های برتر کشور گفت: موزه‌ها برای کاوش در فرهنگ ملت‌ها به کار می‌آیند و یکی از مهمترین مراکز آموزش فرهنگی در جهان هستند و به محل تعامل و تبادل فرهنگی تبدیل می‌

73هزار کارمند در اداره های دولتی هرمزگان شاغل هستند

بندرعباس - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان گفت: هم اکنون 73هزار کارمند در 128 اداره دولتی استان شاغل هستند.

سفیر ایران در سازمان ملل موانع گفت وگو با آمریکا را تشریح کرد

‌ نیویورک - ایرنا - نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد با انتشار یادداشتی در روزنامه واشنگتن پست، ضمن تشریح موانع گفت وگو با آمریکا، گفت: اظهارات ترامپ نشان داد که برای آسیب رساندن به ملت ایران مصمم هستند.

تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا 6 ماه آینده

رئیس دیوان محاسبات از تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا 6 ماه آینده خبر داد و گفت: مردم و رسانه‌ها خبرهای مربوط به پرونده این سازمان را رصد می‌کنند و خواهان تعیین تکلیف آن هستند.

فروش بلیت هواپیما از سوی اپلیکیشن های بانکی غیر قانونی است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فروش بلیت هواپیما از سوی اپلیکیشن های موبایلی که ویژه تراکنش های مالی و بانکی هستند، غیر قانونی است و باید از این سازمان مجوز دریافت کنند.

اجرای طرح ضربتی نجات شمشادهای شمال کشور

مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد شمشادزارهای کشور آسیب جدی دیده است، گفت: برخی نگران انقراض شمشادها در جنگل‌های هیرکانی هستند اما سازمان جنگل‌ها از سال گذشته اقدامات ضربتی برای نجات شمشادزارها آغاز کرده است

بیش از ۶۲ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی استان هستند

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: ۶۲ هزار و ۷۳۲ خانوار تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه هستند که خدمات لازم را از این سازمان دریافت می‌کنند.

نگهداری ۱۶ هزار کودک بهزیستی در خانواده های جایگزین

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ۲۶ هزار کودک تحت پوشش سازمان هستند گفت: از این تعداد حدود ۱۰ هزارنفر در مراکز شبه خانواده و ۱۶ هزار نفر هم در خانواده‌های جایگزین نگهداری می شوند.

سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در کما؛ گرایش به مصرف ماری و قرص روانگردان در مدارس روبه افزایش است

دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد به فکر تامین ماری و قرص روانگردان هستند ولی سازمان دانش آموزی این استان دل خوش به برگزاری اردو برای 300 دانش آموز دختر و پسر است.

عضویت ۲۲ هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی

۲۲ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی عضو سازمان دانش آموزی هستند.