ترامپ افشای حقایق جنگ افغانستان را به آمریکایی‌ها بدهکار است

"دولت دونالد ترامپ نه تنها تا کنون اوضاع جنگ بی‌پایان آمریکا در افغانستان را شفاف نکرده، بلکه عملاً با شفاف سازی درباره جنگ افغانستان همچون کمک به دشمن برخورد کرده است."مطالب مرتبط

ترامپ افشای حقایق جنگ افغانستان را به آمریکایی‌ها بدهکار است

"دولت دونالد ترامپ نه تنها تا کنون اوضاع جنگ بی‌پایان آمریکا در افغانستان را شفاف نکرده، بلکه عملاً با شفاف سازی درباره جنگ افغانستان همچون کمک به دشمن برخورد کرده است."

دولت ترامپ مردم آمریکا را از حقایق جنگ افغانستان آگاه کند

تهران - ایرنا - روزنامه 'نیویورک تایمز' در سرمقاله خود نوشت: دولت ترامپ بهتر است مردم آمریکا را از حقیقت جلا نخورده جنگ افغانستان مطلع کند.

تأمین امنیت رژیم صهیونیستی؛ تأکید بر ادامه حضور نظامیان آمریکایی در افغانستان

مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ اعلام کرد که در صورت خروج نیروهای خارجی از افغانستان و افزایش احتمال رشد گروه‌های افراطی در این کشور ممکن است امنیت آمریکا، اروپا، کشورهای عربی و حتی اسرائیل نیز با تهدید روبه‌رو شود.

افشای دیدار خلیفه حفتر با مقامات آمریکایی در مصر

افزایش حمایت آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ

بر اساس نتایج نظرسنجی اخیر، تعداد آمریکایی‌هایی که خواهان استیضاح دونالد ترامپ هستند به ۴۵ درصد رسیده است.

سنای افغانستان: عملیات شبانه نیروهای آمریکایی عامل کشتار غیرنظامیان است

رئیس سنای افغانستان اعلام کرد که 95 درصد از کسانی که در عملیات‌های شبانه نیروهای آمریکایی در این کشور کشته می‌شوند از افراد غیرنظامی هستند.

هشدار رابرت گیتس درباره قدرت‌یابی مجدد طالبان پس از خروج آمریکا از افغانستان

وزیر دفاع سابق آمریکا در مصاحبه‌ای گفت اگر نیروهای آمریکایی از افغانستان خارج شوند این یک خطر واقعی است که طالبان می‌تواند افغانستان را بار دیگر تصرف کند.

45 درصد آمریکایی ها خواستار استیضاح ترامپ هستند

تهران – ایرنا – نتایج یک نظرسنجی تازه نشان می دهد که آمریکایی های خواهان استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به 45 درصد افزایش یافته است.

هزینه جنگ تجاری ترامپ با چین را مصرف کنندگان آمریکایی‌ می پردازند

بانک سرمایه گذاری گلدمن سچز آمریکا اعلام کرد هزینه عوارض وضع شده توسط دونالد ترامپ بر کالاهای چینی کاملا بر دوش کسب و کارها و خانواده‌های آمریکایی است و باعث افزایش قیمت کالاها در آمریکا شده است.

وزیر دفاع پیشین آمریکا: طالبان می‌خواهد بار دیگر افغانستان را کنترل کند

به تازگی مقامات آمریکایی از جمله وزیر دفاع پیشین آمریکا تاکید می‌کنند که با خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان احتمال کنترل دوباره طالبان بر این کشور وجود دارد.

استراتژیست دموکرات: یهودیان آمریکایی به شدت علیه ترامپ هستند

یک استراتژیست دموکرات تاکید کرد، با وجود حمایت زیادی که رئیس‌جمهوری آمریکا از دولت رژیم صهیونیستی نشان داده است اما یهودیان آمریکایی به شدت دونالد ترامپ را پس می‌زنند.

واشنگتن تایمز:ترامپ مذاکرات صلح افغانستان رادر خفا پیگیر است

تهران - ایرنا - روزنامه واشنگتن تایمز می‌نویسد، مذاکرات صلح افغانستان میان مامور دولت دونالد ترامپ و نمایندگان طالبان در حالی انجام می‌گیرد که جزئیات این مذاکرات هرگز با دولت کابل مطرح نمی‌شود و امور در خفا دنبال می شود.

دیلی تایمز: آمریکایی ها ترامپ را از ایجاد جنگ جدید برحذر کنند

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه «دیلی تایمز» پاکستان نوشت: آمریکایی ها دونالد ترامپ را متقاعد کنند که این کشور به جای جنگ جدید، باید به جنگ های غیرضروری در سراسر جهان پایان دهد.

ترامپ رسانه های آمریکایی را به مزخرف گویی متهم کرد

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گزارش برخی رسانه های آمریکایی در خصوص اختلاف نظر در درون کاخ سفید بخصوص درباره ایران را به تندی رد کرد و این گزارش ها را 'مزخرف گویی' خواند.

نشریه آمریکایی:سیاست ترامپ درباره ایران،جمهوری خواها را هم ناامید کرد

تهران- تارنمای نشریه آمریکایی هیل نوشت که سناتورهای جمهوری خواه ازسیاست «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا درقبال ایران ناامید شده و از او می خواهند به ابهام های آنها پاسخ دهند.

حقایق زندگی در حومه‌ پاریس/ «بینوایان» امروزی در کن چه می‌کنند؟

لادی لی فیلمساز فرانسوی می‌گوید با نمایش «بینوایان» در جشنواره فیلم کن، ماموریتش را که به نمایش گذاشتن حقایق زندگی حومه شهر پاریس است، انجام می‌دهد.

عربده کشی ترامپ و آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: عربده کشی ترامپ و آمریکایی ها مصداق بارز طبل توخالی است و نباید به آنها اعتنا کرد.

افزایش شمار آمریکایی‌های خواستار استیضاح ترامپ

بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید شمار آمریکایی‌های خواستار استیضاح ترامپ افزایش یافته است.

انگیزه آمریکا برای مذاکره با طالبان، خروج نظامی آبرومندانه از افغانستان است

تهران- ایرنا- یک کارشناس مسائل افغانستان با توجه به روند مذاکرات آمریکا و طالبان و هدفگذاری های صورت گرفته در آن، خروج نظامی آبرومندانه را از انگیزه های مهم آمریکایی ها در این گفت وگوها دانست. البته این به آن معنی نیست که آمریکا افغانستان را در میان رقبای

افزایش 50 برابری تولید مواد مخدر در افغانستان

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از زمان حضور آمریکایی ها در افغانستان تقریبا تولید مواد مخدر 50 برابر رشد داشته است.