ترزا می بار دیگر توافق برگزیت را به رای پارلمان می‌گذارد

یک سخنگوی دولت انگلیس از تلاش مجدد ترزا می برای کسب رای اکثریت از پارلمان این کشور درباره توافق برگزیت در هفته اول ماه ژوئن خبر داد.مطالب مرتبط

ترزا می بار دیگر توافق برگزیت را به رای پارلمان می‌گذارد

یک سخنگوی دولت انگلیس از تلاش مجدد ترزا می برای کسب رای اکثریت از پارلمان این کشور درباره توافق برگزیت در هفته اول ماه ژوئن خبر داد.

اخرین تلاش‌های ترزا می برای نجات توافق برگزیت

نخست وزیر انگلیس قصد دارد پیشنهاد جدیدی را به نمایندگان پارلمان ارائه دهد تا توافق برگزیت را از شکست نهایی دور کند.

«ترزا می» برای چهارمین بار برگزیت را در پارلمان به رای می‌گذارد

وزیر خارجه آلمان: برجام بر امنیت اروپا تاثیر می گذارد

تهران - ایرنا - وزیر خارجه آلمان با اشاره به اهمیت توافق هسته ای ایران و 1+5 که برغم خروج یک جانبه آمریکا از آن همچنان پابرجا است، گفت: از بین رفتن این توافق بر امنیت اروپا تاثیر منفی می گذارد.

بی نتیجه ماندن گفتگوها درباره برگزیت

رهبر حزب کارگر انگلیس: گفتگوها درباره شرایط خروج از اتحادیه اروپا، مشهور به برگزیت (Brexit) بی نتیجه است و دو حزب اصلی نمی توانند به توافق دست یابند.

مرکل: برگزیت مهم ترین نقطه عطف اروپا در پنج سال گذشته بوده است

صدر اعظم آلمان مسئله برگزیت را مهم ترین نقطه عطف اروپا در عرض پنج سال گذشته عنوان کرده و تنها راه برای خاتمه دادن به این بحران را موافقت پارلمان انگلیس با راهکاری برای حل آن دانست.

پایان بی‌نتیجه مذاکرات احزاب انگلیس درباره برگزیت

مذاکرات بین حزب محافظه کار و حزب کارگر انگلیس درباره موضوع برگزیت بدون دستیابی به توافق روشنی پایان یافته است.

عضو بانفوذ حزب محافظه‌کار انگلیس: ترزا می باید تاریخ استعفایش را مشخص کند

رئیس یک کمیته بانفوذ قانونگذاران محافظه‌کار انگلیس، امروز شنبه هشدار داد ترزا می باید هنگامی که چند روز دیگر با رهبران این کمیته بر سر آینده نخست وزیری‌اش دیدار می‌کند، تاریخی را برای کناره‌گیری خود تعیین کند.

کوربین: حزب کارگر به توافق برگزیت رای منفی خواهد داد

حزب برگزیت انگلیس از دیگر احزاب سیاسی پیش افتاد

تهران - ایرنا - بر اساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته، «نایجل فراژ» رهبر حزب جدید برگزیت انگلیس توانست محبوبیت بیشتری نسبت به احزاب محافظه کار حاکم و حزب مخالف کارگر کسب کند.

رئیس پارلمان اسلوونی: لوبلیانا به صلح متعهد است

بلگراد-ایرنا-رئیس پارلمان اسلوونی در دیدار با سفیر کشورمان در لوبلیانا گفت: اسلوونی کشوری است که واقعا به صلح متعهد است و همواره گفت وگوها و توافق چندجانبه را باور دارد.

حمایت حزب کارگر انگلیس از برگزاری یک همه‌پرسی جدید بر سر بریگزیت

حزب کارگر انگلیس اعلام کرد، این حزب خواهان گنجانده شدن برگزاری یک همه‌پرسی عمومی دیگر بر سر خروج از اتحادیه اروپا در لایحه مربوط به تصویب توافق پیشنهادی بریگزیت پیش از ارائه شدن این لاحیه به پارلمان و به رأی گذاشته شدن آن در میان قانونگذاران در ماه آینده

پارلمان اصلاحات بزودی نهایی خواهد شد

دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران گفت: تمام اعضا شورای عالی سیاست گذاری در پارلمان اصلاحات حضور خواهند داشت بنابراین دیگر نیازی به مجموعه موازی نیست.

رهبر حزب کارگر انگلیس: هیچ شانسی برای تصویب قانون برگزیت وجود ندارد

رهبر حزب کارگر انگلیس بر این باور است که هیچ شانسی برای تصویب قانون برگزیت از سوی نمایندگان پارلمان تا پایان ماه جولای وجود ندارد.

تنش میان ایران و آمریکا موضوع نشست امروز پارلمان آلمان

پارلمان آلمان نشست امروز خود را به موضوع توافق هسته ای ایران و تنش اخیر میان تهران- واشنگتن اختصاص داده است.

زلنسکی از انحلال پارلمان اوکراین و برگزاری انتخابات زودهنگام خبر داد

رئیس جمهوری جدید اوکراین پس از ادای سوگند، انحلال پارلمان اعلاء (رادا) و برگزاری انتخابات پیش از موعد (دو ماه دیگر) را اعلام کرده و از نمایندگان خواست رئیس سرویس امنیت، دادستان کل و وزیر دفاع این کشور را برکنار کنند.

رقابت پشت پرده، برای جانشینی «ترزا می» کلید خورد

لندن – ایرنا – یک هفته پس‌از اعلام آمادگی «ترزا می» برای کناره‌گیری از قدرت، رقابت تنگاتنگی میان هم‌حزبی‌های او برای تصدی کرسی نخست‌وزیری در پشت پرده، آغازشده است.

مخاطبان اصلی راست افراطی، قربانیان نظام اقتصادی جدید هستند/ روسیه در جهت تخریب اتحادیه اروپا گام برمی‌دارد/ هیچ‌کس قادر به پیش‌بینی سرانجام برگزیت نیست

استاد تاریخ و روابط بین‌الملل دانشگاه بوستون گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند برگزیت چه سرانجامی خواهد داشت. دلیلش هم این است که هواداران برگزیت کاری با حقایق یا داده‌های قابل‌اثبات ندارند. آن‌ها تنها می‌خواهند باور داشته باشند که می‌توانیم به دهه ۱۹۵

روزهای «می» در قدرت به شمارش افتاد

لندن–ایرنا– درحالی‌که فشارها برای کناره‌گیری «ترزا می» از قدرت به دلیل نارضایتی عمومی از عملکردش در روند خروج از اتحادیه اروپا به اوج رسیده،رئیس فراکسیون بانفوذ حزب محافظه‌کار موسوم به کمیته 1922 روز پنجشنبه از توافق نخست‌وزیر برای تعیین تاریخ استعفایش در

پوند انگلیس در پایین ترین سطح چهار ماهه

افزایش نگرانی‌ها از برگزیت بار دیگر به کاهش ارزش پوند در معاملات ارزی انجامید.