«ستایش» جدید تلخ نیست

ساخت مجموعه‌ی ستایش که اسفند ۹۷ به اتمام رسید، این روزها صداگذاری و آهنگسازی آن توسط مهرشاد ملکوتی و ستار اورکی در حال انجام است برای پخش آماده می‌شود.مطالب مرتبط

«ستایش» جدید تلخ نیست

ساخت مجموعه‌ی ستایش که اسفند ۹۷ به اتمام رسید، این روزها صداگذاری و آهنگسازی آن توسط مهرشاد ملکوتی و ستار اورکی در حال انجام است برای پخش آماده می‌شود.

نمایش آخرین فصل «ستایش» در تابستان

مراحل فنی فصل جدید «ستایش» به پایان رسیده و گزینه پخش تابستان تلویزیون است.

ستایش 5 ساله حمایت های روانی و اجتماعی را دریافت می کند

تهران- ایرنا- رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: ستایش دختربچه پنج ساله ارومیه ای که توسط نامادری خود مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، اکنون نزد مادربزرگ و پدربزرگ خود است و حمایت های روانی و اجتماعی را از سوی مددکاران اجتماعی دریافت می کند.

ستادامر به معروف و نهی از منکرگشت ارشاد نیست/تشریح رویکردهای جدید

میرزایی، معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستادامر به معروف ونهی از منکر گفت:متاسفانه برخی فعالیت های ستاد را محدود به عفاف و حجاب می دانند در حالیکه ستادامربه معروف و نهی ازمنکر گشت ارشاد نیست.

پوچتینو: بازیکنانم قهرمانان واقعی هستند

سرمربی تاتنهام بعد از شب رویایی آمستردام به ستایش از شاگردانش به ویژه لوکاس مورا پرداخت.

ترامپ: آزمایش های موشکی کره شمالی ناقض اعتماد نیست

رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به اقدام کره شمالی در آزمایش موشکی جدید عنوان داشت که این اقدام سئول ناقض اعتماد نیست.

کشور دچار قحط الرجال نیست/ ورود افراد جدید به سازمان‌ها به بهانه منع به‌کارگیری بازنشستگان

مخالفت وزیر خارجه هلند با "شرط‌های جدید ایران" در قبال برجام

وزیر امور خارجه هلند در جمع خبرنگاران در بروکسل ضمن تاکید بر اهمیت مذاکره درباره وضعیت برجام اظهار کرد شرط‌ های جدید مطرح شده از سوی ایران "عاقلانه" نیست.

کسی که کپی می‌کند، هنرمند نیست!

یک گالری‌دار با بیان اینکه «کسی که کپی می‌کند، دیگر هنرمند نیست»، خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند در هنر معاصر کپی کردن معنا و با اصول حرفه‌ای مغایرتی ندارد؛ در حالی که اصلاً اینچنین نیست.

آلگری: رونالدو مثل زلاتان است

سرمربی یوونتوس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را به زلاتان تشبیه کرد.

پامپئو: آمریکا به‌ دنبال جنگ نیست

وزیر خارجه آمریکا گفت که افزایش حضور نظامی آمریکا در خاورمیانه به خاطر آن نیست که واشنگتن به دنبال جنگ است، هدف ما جنگ نیست.

همکاری کانون‌های وکلا و مرکز امور وکلای قوه قضائیه منوط به ادغام و الحاق نیست

رئیس جدید مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه با اشاره به اینکه این مرکز و کانون‌های وکلا با هم همکاری می‌کنند، گفت: اینها کاملا با هم کار می‌کنند و مهم نیست که ادغام یا الحاق شوند.

سبزعلیپور: آقای واعظی! " معاونت جدید بازرگانی" سوپرمن نیست

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران در واکنش به تهدید رئیس دفتر رئیس جمهور برای تشکیل معاونت بازرگانی در ریاست جمهوری در صورت عدم رای مجلس به تفکیک وزارت صمت گفت: معاون اقتصادی رئیس جمهور چه گلی بر سر اقتصاد ایران زده که معاونت جدید بازرگانی میخواهد بزند؟

«کچل کفتر باز» در ستایش شادی است

آزاده انصاری ضمن اشاره به استقبال خوب تماشاگران از نمایش «کچل کفتر باز» گفت: بسیاری از خانواده‌های ما نمی‌دانند کانون پرورش فکری وجود دارد که برای کودکان نمایش و تئاتر هم در آن اجرا می‌شود و اطلاع‌رسانی در این زمینه ضعیف است.

قصری بر گرفته از کاخ سر کنسول فرانسه +تصاویر

در معماری بافت قدیم بوشهر و در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس خانه‌هایی همچنان پابرجا و سرفراز ایستاده اند که هر رهگذر و مسافری ناخودآگاه سر به سوی بلندی این عمارت‌ها می‌چرخاند و زبان به ستایش ترکیب و معماری خاص به کار رفته در آنها باز می‌کند.

پورمحمدی: امروز مردم ما در رفاه وضعیتشان از اروپا بهتر است

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: فقر ایران، فقر گرسنگی نیست بلکه فقر تمتع و رفاه و فقر اشتغال مطلوب است چرا که نوع توقعات بر اساس مطالبات جدید است.

نوای روحانی «دُم دُم سحری»، بدرقه سحرگاهان روزه داران

تهران- ایرنا- آیین نمایشی «دُم دُم سحری» از جمله رفتارهای فرهنگی مردمان جنوب کشور به ویژه منطقه بوشهر است که به واسطه آن روزه داران را در سحرگاه به ستایش پروردگار و برپایی مناسک معنوی اذان صبح دعوت می کند.

جلالی: مقایسه ویلموتس و کی‌روش درست نیست/ باید ۳ سال به او فرصت دهیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می‌گوید: باید به سرمربی جدید تیم ملی فرصت سه ساله داد.

پروانه روزپر آفت نیست

هجوم میلیونها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان اصفهان نگران کننده نیست.

گام دوم، گام آزمون و خطا نیست/ روشنفکران حقیقی جامعه ما شهداهستند

رئیس قوه قضائیه بیان اینکه گام اول انقلاب با خون شهدا و مجاهدات ایثارگران و هدایت‌های امام و رهبری طی شده است، گفت: گام دوم، گام آزمون و خطا نیست.