«روابط بینامتنی قرآن و نهج‌البلاغه» بررسی می‌شود

«روابط بینامتنی قرآن و نهج‌البلاغه» چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) در بیست‌ وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بررسی می‌شود.مطالب مرتبط

«روابط بینامتنی قرآن و نهج‌البلاغه» بررسی می‌شود

«روابط بینامتنی قرآن و نهج‌البلاغه» چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) در بیست‌ وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بررسی می‌شود.

احیای نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی به روش آسان و ارزان در نمایشگاه قرآن

بنیانگذار نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی با تاکید بر این موضوع که این نهضت یک نهضت کاملاً مردمی و خود جوش است که ز سال ۹۱ کار خود را آغاز کرده و با آسان‌سازی و ارزان‌سازی در صدد ایجاد ترویج مفاهیم نهج‌البلاغه در ایران و جهان هستیم گفت: خوشبختانه به لطف خداو

افسر دیر: نهج‌البلاغه تفسیر کامل و دقیقی از آیات قرآن است

رونمایی از کتاب های نامه‌های نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه

از 9 جلد کتاب با موضوعات "نامه‌های نهج‌البلاغه" و "صحیفه سجادیه" در نمایشگاه قرآن مشهد رونمایی شد.

برگزاری نشست سلوک اجتماعی در منطق حضرت علی (ع) در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

نشست سلوک اجتماعی در منطق حضرت علی (ع)، در بخش عترت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصطفی زهره‌ای، کارشناس نهج البلاغه برگزار شد.

۴۵۰ نفر از پرسنل وظیفه و زندانیان رجایی شهر به استقبال ختم قرآن کریم رفتند

روابط عمومی زندان رجایی شهراعلام کرد: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم با حضور قریب به ۴۵۰ نفر از عاشقان قرآن و روزه داران در حسینیه زندان رجایی شهر برگزار می شود.

بررسی چالش‌های پیش روی روابط عمومی‌ها در میزگرد ایسنا یزد

مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های استان یزد بدون تأیید شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها رسمیت نخواهند داشت، تصمیمی که هیأت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان آن را تنها به لحاظ نگاه کارشناسی و ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها می‌داند.

 نشست بررسی روابط ایران و اروپا در برجام

نشست بررسی روابط ایران و اروپا یکسال پس از خروج آمریکا از برجام در موسسه فردریش اِبرت وابسته به حزب سوسیال دموکرات آلمان بدون حضور رسانه ها برگزار شد.

کتاب شرح نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی آماده انتشار شد

جلد نخست از کتاب ارزشمند «سَلُونِی قَبْلَ أَن ْتَفْقِدُونِی»؛ مجموعه شرح و تحریر نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی، به زودی منتشر می شود.

نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی در نمایشگاه قرآن

نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی، که به تازگی رونمایی شده است، شامگاه ۲۴ اردیبهشت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور مرتضی توکلی، مدیر تحقیقات مرکز طبع و نشر برگزار شد.

نهج البلاغه را از غربت خارج کنیم

حجت الاسلام محمدتقی رهبر در نشست غرفه خانه کتاب گفت: نهج البلاغه در غربت است و باید با توجه کردن به این کتاب آن را از غربت خارج کنیم.

نشست سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار شد

یک مدرس حوزه و دانشگاه در نشستی تخصصی در نمایشگاه قرآن کریم موضوع «سبک زندگی اسلامی با تکیه بر آیات قرآنی» را مورد بررسی قرار داد.

«فهم تمدنی قرآن» امشب در «ضیافت» بررسی می‌شود

هفتمین قسمت از برنامه تلویزیونی «ضیافت» امشب با موضوع «فهم تمدنی قرآن» از شبکه ۴ سیما پخش می‌شود.

بانوی خادم قرآن میهمان هشتمین شب نمایشگاه قرآن در بخش خادمان

انجمن خادمان قرآن کریم جمهوری اسلامی در هشتمین شب از نمایشگاه قرآن کریم میزبان یکی از بانوان قرآنی کشورمان بود که افتخار خادمی قرآن را در سال‌های گذشته به دست آورده است.

انس با قرآن در ماه رمضان

رمضان، ماه انس با قرآن و فرصتی مغتنم برای شناخت و بهره برداری فکری و عملی از کلام وحی است. برگزاری مجالس تفسیر قرآن کریم در مساجد، مجالی است تا روزه داران با درک مفاهیم قرآن کریم، موجب تکامل ملکوتی خود شوند. گزارش همکارم از یک جلسه تفسیر قرآن در مسجد انقل

هدف از برگزاری نمایشگاه قرآن، گسترش ظرفیت‌های قرآن در سطح ملی است

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به گسترش ظرفیت‌های قرآن در سطح ملی به عنوان هدف برگزاری نمایشگاه قرآن، گفت: قرآن معجزه بیانی است، اما در عین حال باید توجه داشته باشیم که معجزه هدایتی و انسان‌سازی هم است؛ اگر این معجزه انسان‌ساز را ره

میزگرد تسنیم| کارگاه‌های آموزشی سواد رسانه ویژه روابط عمومی‌ها در قم برگزار می‌شود

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم گفت: به‌منظور ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای و همچنین بررسی و حل مشکلات روابط عمومی‌ها، کارگاه‌های آموزشی ارتباط و سواد رسانه‌ای ویژه روابط عمومی‌ها در قم برگزار می‌شود.

بررسی مصحف منسوب به امام علی (ع) در نمایشگاه قرآن

بررسی ترجمه‌های قرآن از گذشته تا امروز در سرای اهل قلم

بررسی «ترجمه قرآن به فارسی از روزگاران کهن تا امروز»

«ترجمه قرآن به فارسی از روزگاران کهن تا امروز» بررسی می‌شود.