اظهارات‬ تنها شاهد زن حادثه تصادف مهدی قائدی

فقط می‌خواهد حقیقت را بداند. اینکه آن روز چه کسی پشت فرمان بود و ‏چطور در جاده‌ای صاف و هموار آن تصادف وحشتناک رخ داد. حرف‌های زیادی شنیده، از بی‌‏تقصیر بودن مهدی تا سرخوشی و جنون سرعت همه ٥ سرنشین آن خودروی لعنتی. اما هیچ‌کدام را ‏باور ندارد. نه او و نهمطالب مرتبط

اظهارات‬ تنها شاهد زن حادثه تصادف مهدی قائدی

فقط می‌خواهد حقیقت را بداند. اینکه آن روز چه کسی پشت فرمان بود و ‏چطور در جاده‌ای صاف و هموار آن تصادف وحشتناک رخ داد. حرف‌های زیادی شنیده، از بی‌‏تقصیر بودن مهدی تا سرخوشی و جنون سرعت همه ٥ سرنشین آن خودروی لعنتی. اما هیچ‌کدام را ‏باور ندارد. نه او و نه

تصادف کامیون و اتوبوس در سرخه ۵ مجروح برجای گذاشت

سمنان - رئیس پلیس راه استان سمنان از تصادف تریلی و اتوبوس با ۳۷مسافر در سرخه خبر داد و گفت: این حادثه پنج زخمی داشته است.

مرگ راکب موتورسیکلت در تصادف 3 خودرو

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف چند دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه موتورسیکلت در خیابان امام خمینی خبر داد و گفت: راکب موتورسیکلت در این حادثه جان باخت.

خواب آلودگی راننده پیکان حادثه آفرید/ 3 جوان در تصادف با تریلر کشته شدند

حادثه رانندگی در محور همدان - رزن در استان همدان ۳ کشته برجای گذاشت.]]>

تصادف مرگبار در مرکز پایتخت/فوت موتورسوار در حادثه صبحگاهی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، از برخورد سه خودرو سواری و یک موتورسیکلت در خیابان امام خمینی(ره) تهران خبر داد که در این حادثه فرد موتورسوار جان خود را از دست داد.

مصدومیت ۴ دختر جوان در تصادف خودروی سواری

۴ دختر جوان در حادثه تصادف خودروی سواری در شهرستان دزفول مصدوم شدند.]]>

تصادف زنجیره‌ای در کرمان 13 مصدوم برجای گذاشت

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تصادف زنجیره‌ای بیش از 10 خودرو در کرمان خبر داد و گفت: این حادثه 13 نفر مصدوم برجای گذاشته است.

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات منتسب به یک نماینده

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان تأکید کرد «دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی» تنها نهاد صاحب صلاحیت برای اظهارنظر در موضوعات راهبردی کشور است و اظهارات شخصی افراد حقیقی و حقوقی غیر مرتبط، تاثیری بر تصمیمات ذکر شده ندارد.

علت تصادف راننده جنجالی خودروی پورشه کورس گذاشتن نبود/ جوان خاطی گواهینامه نداشت

فرمانده انتظامی پلیس شهرستان اصفهان با تاکید بر اینکه پلیس با هنجارشکنان به طور جدی برخورد می کند، علت حادثه تصادف دلخراش اصفهان که منجر به فوت یک جوان شد، کورس گذاشتن شبانه نبود.]]>

جاده گهرباران بازهم حادثه آفرید/ تصادف در چهارراه ورکلا یک کشته و 2مصدوم برجای گذاشت

اصلاح ۱۶ نقطه حادثه‎خیزدر جاده‌های استان 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از شناسایی ۱۰۲ نقطه حادثه‌خیز در محور‌های استان خبر داد و گفت:: آشکارسازی و اصلاح نقاط پر تصادف در اولویت اصلاح قرار دارد.

دستگیری راننده فراری تصادف پورشه و پراید/شایعات صحت ندارد

اصفهان - رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان از دستگیر شدن راننده فراری تصادف پورشه و پراید در خیابان کارگر اصفهان خبر داد و گفت: شایعات پخش شده در فضای مجازی درباره علت حادثه صحت ندارد.

انفجار ناشی از تصادف در جاده اهواز-اندیمشک 2 کشته برجا گذاشت

اهواز- ایرنا- رییس پلیس راه خوزستان با اشاره به اینکه 9 کشته در حوادث رانندگی امروز استان گزارش شده، گفت: در آخرین حادثه امروز، در جاده اهواز- اندیمشک به دلیل انفجار ناشی از تصادف پراید با یک دستگاه پژو 2 نفر کشته شدند.

مصدوم شدن ۱۳ نفر در پی وقوع تصادف زنجیره‌ای در کرمان

رئیس اورژانس کرمان از وقوع یک تصادف زنجیره‌ای در شهر کرمان و مصدوم شدن ۱۳ نفر در این حادثه خبر داد.

خستگی و خواب آلودگی بازهم حادثه آفرید

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: براثر تصادف درجاده دالاهو به سمت سر پلذهاب راننده خودرو در دم جان باخت.

عوامل حادثه شغلی در فعالیت های اقتصادی/آوار و تخریب بیشترین فراوانی را دارند

بررسی علت مستقیم حادثه شغلی در فعالیت های اقتصادی بیان دارد ، ”آوار و تخریب »، ”تصادف و برخورد » و ”تماس با اشیا تیز و برنده » به ترتیب با221، 188و 129 مورد در معادن با فعالیت اقتصادی ”استخراج زغال سنگ خشک » بیشترین فراوانی را داشته اند.

تکرار سیاست‌های ایران‌هراسانه عربستان از سوی عادل‌ الجبیر

وزیر مشاور در امور خارجی عربستان سعودی در اظهارات اخیر خود مدعی شده است که عربستان تنها به دنبال صلح است!

سی ان ان:حادثه فجیره می تواند به مناطق دیگر هم سرایت کند

تهران – ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: حادثه بندر فجیره هشدار به دولت هایی است که از تنش با ایران حمایت می کنند و اینکه نباید تنها نگران تنگه هرمز بود بلکه چنین رخدادهایی می تواند به دیگر مناطق از جمله دریای عمان نیز گسترش یابد.

دستگیری پورشه سوار فراری در اصفهان/ متهم جوان 24 ساله است

راننده خودروی پورشه که پس از تصادف منجر به فوت از محل حادثه متواری شده بود در اصفهان دستگیر شد.]]>

اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: به دلیل اینکه امسال مدارس شاهد تازه تأسیس نداریم پیش‌بینی افزایش تعداد دانش‌آموزان را نمی‌دهیم.