کودکان کار کرمان، پشت چراغ قرمز قانون

کرمان - ایرنا - با دست های کوچکش به التماس و تضرع سر هر چهار راه فال می فروشد، یا جوراب، آدامس و گُل که هیچ کدام کیفیت لازم هم ندارند، اینان کودکان کارند که حالا با تدبیر مسئولان کرمانی، پشت چراغ قرمز قانون مانده اند.مطالب مرتبط

کودکان کار کرمان، پشت چراغ قرمز قانون

کرمان - ایرنا - با دست های کوچکش به التماس و تضرع سر هر چهار راه فال می فروشد، یا جوراب، آدامس و گُل که هیچ کدام کیفیت لازم هم ندارند، اینان کودکان کارند که حالا با تدبیر مسئولان کرمانی، پشت چراغ قرمز قانون مانده اند.

ونیز شهر بدون چراغ قرمز

در شهر تاریخی ونیز ایتالیا که بر روی آب ساخته شده است، چراغ راهنمایی و رانندگی وجود ندارد.

فرماندار کرمان:هیچ اقدام غیرقانونی علیه کودکان کار انجام نشده است

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به نشر مطالبی در زمینه اقدامات غیرقانونی بمنظور جمع آوری کودکان کار در این شهر گفت: هیچ اقدام غیرقانونی علیه این کودکان انجام نشده است.

توقیف پراید با بیش از ۱۰۰نمره منفی و ۶۲میلیون ریال جریمه

خودروی راننده‌ای با رکورد عجیب در عبور از چراغ قرمز در رشت توقیف شد.

خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم است

رییس ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر اینکه توجه به مرّ قانون و رعایت اصل بی‌طرفی باید در دستور کار ستاد انتخابات استان باشد، گفت: خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم و اهتمام نسبت به سلامت انتخابات است.

نمایشگاه مهرواره ای از تبار باران در کرمان گشایش یافت

کرمان - ایرنا - نمایشگاه مهرواره ای از تبار باران امروز (سه شنبه) با تلاش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر کرمان گشایش یافت.

راه‌حلی امروزی‌تر برای خرید کیف و کفش

امروزه دیگر زمان کافی برای آن نیست که به همراه دوستانمان ساعت‌ها در ترافیک و پشت چراغ‌قرمز بایستیم و به بازار برویم و پس از ساعت‌ها جستجو و خستگی خرید کنیم و شاید هم کالای موردنظرمان رو پیدا نکنیم و دست‌خالی به خانه برگردیم و درنهایت یک روز را از دست بدهی

۵۶ درصد کودکان کار اتباع غیر ایرانی هستند

کرمان - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: ۵۶ درصد کودکان کار در کشور، اتباع غیر ایرانی هستند.

گیسو و چراغ جادو چاپ دومی شد

انتشارات قدیانی رمان نوجوان «گیسو و چراغ جادو» نوشته ابراهیم حسن‌بیگی را در نوبت چاپ دوم روانه بازار کتاب کرد.

کودکان بیشتر از چه کسانی الگو می‌گیرند؟

نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که کودکان با گوش دادن به گفت‌وگوهای کودکان دیگر، کلمات جدیدتر را بهتر یاد می‌گیرند.

فرهنگ سوزی با چراغ خاموش/ «سگ گردانی» تفریحی با رنگ و بوی توطئه

بیرجند-نگهداری از حیواناتی مانند سگ و سگ گردانی در خیابان و پارک‌ها این روزها یکی از تفریحات جوانان شده که چراغ خاموش فرهنگ این مرز و بوم را هدف قرار داده و این زنگ هشداری برای مسئولان است.

«کابل» دلتنگ چراغ های راهنمایی و رانندگی است

کابل- ایرنا- وقتی گذری هر چند کوتاه در شهر زیبای کابل داشته باشید، یک موضوع نظرتان را جلب می کند و آن اینکه در هیچ یک از چهارراهها و میادین پرتردد این شهر، چراغ راهنمایی و رانندگی وجود ندارد.

کشف اولین رنگ قرمز در یک فسیل باستانی

پژوهشگران برای نخستین بار موفق به کشف رد رنگدانه قرمز در یک فسیل دیرینه شده‌اند.

«قرمز» و «صورتی» فیلم‌های سینمایی تلویزیون می‌شوند

شبکه نمایش در مرور آثار اصغر شاهوردی، «قرمز»، «صورتی»، «پری» و «کیمیا» را روی آنتن می‌برد.

چگونه بفهمیم دچار فقر آهن هستیم؟

کاهش تعداد گلبول‌های قرمز خون یا کمبود هموگلوبین در گلبول قرمز که مسئول انتقال اکسیژن به تمامی نقاط بدن است منجر به کم‌خونی می‌شود.]]>

چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در اردبیل تولید شد

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل از تولید چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در این شهرستان در سال گذشته خبرداد و گفت: این میزان تولید 15.1 درصد تولید گوشت قرمز استان را شامل می شود.

هجوم ملخ‌های صحرایی در کرمان شدت گرفته است

کرمان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: تعداد روستاهای در معرض تهدید ملخ به دلیل بارندگی های اخیر در حال افزایش است.

180 پیوند عضو در کرمان انجام شده است

کرمان - ایرنا - کارشناس پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: پیوند از افراد مرگ مغزی از سال 85 در کرمان آغاز شده و تاکنون 180مورد اهدای عضو انجام شده که 60 مورد پیوند کبد بوده است.

7000 فرصت شغلی در کرمان فاقد متقاضی است

فرماندار کرمان از وجود 7 هزار فرصت شغلی بدون متقاضی در کرمان خبر داد و گفت: واحدهای تولیدی کوچک کرمان وضعیت اسفباری دارند.

وقتی توسعه یافتگی ضامن بهبود زندگی کودکان نمی شود

تهران- ایرنا- یک موسسه مردم نهاد هلندی موسوم به سازمان حمایت از حقوق کودکان، انگلستان و نیوزلند را در زمینه رعایت حقوق کودکان در رتبه هایی پایین تر از سوریه و کره شمالی قرار داده است.