نیشابور بیست و پنجمین مقصد جراحان شکاف کام و لب است

مشهد - ایرنا - مدیر عامل موسسه ملی 'مرهم' گفت: شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی بیست و پنجمین مقصد سفر پزشکان خیرخواه این موسسه برای درمان رایگان کودکان مبتلا به شکاف کام و لب است.مطالب مرتبط

نیشابور بیست و پنجمین مقصد جراحان شکاف کام و لب است

مشهد - ایرنا - مدیر عامل موسسه ملی 'مرهم' گفت: شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی بیست و پنجمین مقصد سفر پزشکان خیرخواه این موسسه برای درمان رایگان کودکان مبتلا به شکاف کام و لب است.

نیشابور بیست و پنجمین مقصد جراحان شکاف کام و لب است

مشهد- ایرنا- مدیر عامل موسسه ملی 'مرهم' گفت: شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی بیست و پنجمین مقصد سفر پزشکان خیرخواه این موسسه برای درمان رایگان کودکان مبتلا به شکاف کام و لب است.

ویزیت، درمان و جراحی رایگان کودکان بیمار در نیشابور

رمضان امسال نیشابور مقصد سفر پزشکان خیرخواه کشور برای ویزیت، درمان و جراحی رایگان کودکان مبتلا به بیماری شکاف کام و لب است.

برگزاری کنگره جامعه جراحان

کنگره جامعه جراحان از ۱۸ تا ۲۲ خرداد برگزار می‌شود و جدیدترین دستاورد‌های علمی این حوزه در آن ارائه خواهد شد

جامعه جراحان واسطه فیض خالق به مخلوق

جامعه جراحان از آنجا که سلامت را به بیماران به ویژه بیماران پیوند عضو اهدا می کنند واسطه فیض و رحمت خدا به بندگان هستند

جراحان انگلیسی نخاع یک جنین را ترمیم کردند

جراحان انگلیسی توانستند با یک روش غیرتهاجمی، نخاع یک نوزاد را در رحم مادر ترمیم کنند.

برگزاری ۵۵ پاتوق فیلم کوتاه طی یکسال در نیشابور

انجمن سینمای جوان نیشابور نیشابور از سال ۹۷ تا پایان فروردین ۹۸ توانسته ۵۵ پاتوق فیلم کوتاه را در این شهرستان برگزار نماید.

500 زن مددجو در نیشابور تحت پوشش بیمه زنان خانه دار هستند

مشهد- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی نیشابور گفت: بیش از 500 نفر از زنان مددجوی این اداره تحت پوشش بیمه زنان خانه دار هستند و نیشابور از این لحاظ در استان مقام اول را دارد.

کشف شکاف خطرناک در نیروگاه هسته‌ای سوئد

کشف یک شکاف چند میلیمتری در قدیمی‌ترین نیروگاه هسته‌ای سوئد یک بار دیگر به بحث و جدل در مورد ضرورت به روزرسانی تجهیزات نیروگاه یادشده دامن زده است.

«ایران»، عامل ایجاد شکاف در کاخ سفید

تهران- ایرنا- در روزهای اخیر تشدید اختلافات بین ایران و آمریکا، شکاف در کاخ سفید را نمایان ساخته است؛ اختلافاتی بین «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور با وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی خود که پیشتر به دلیل شرایط عادی به بیرون درز نکرده بود.

گاهی کارگزاران درحرکت اشتباهی می کنندکه درجامعه شکاف ایجاد می کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور تاکید کردند: گاهی کارگزاران در حرکت اشتباهی می کنند که در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند.

‌نسخه‌پیچی غلط برای مسکن/تشدید شکاف طبقاتی نتیجه وام شناور خرید

کارشناسان معتقدند پرداخت تسهیلات مسکن به تناسب درآمد خانوارها و قدرت بازپرداخت آنها، جز تشدید شکاف طبقاتی میان اقشار مختلف جامعه نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

چین، شکاف مرزی افغانستان و تاجیکستان را می بندد

تهران - ایرنا - افزایش حضور گروه های تروریستی در برخی شکاف های مرزی و کوهستانی افغانستان و تاجیکستان که نظارتی بر آن صورت نمی گیرد، نگرانی همسایگان تاجیکستان به ویژه چین را برانگیخته است؛ از این رو چین از ساخت راه های مرزی در تاجیکستان به منظور جلوگیری ته

متخصصان: ژنتیک عامل اساسی ایجاد بیماری شکاف لب و کام

اصفهان- ایرنا- شکاف لب و کام از شایع ترین نقایص دهانی- صورتی و شامل وجود فضای غیر طبیعی در لب بالا یا کام بوده که به اعتقاد شماری از پزشکان و متخصصان امر حدود 50 درصد عوامل ایجاد این بیماری مربوط به ژنتیک است.

متخصصان: ژنتیک عامل اساسی ایجاد بیماری شکاف لب و کام

اصفهان- ایرنا- شکاف لب و کام از شایع ترین نقایص دهانی- صورتی و شامل وجود فضای غیر طبیعی در لب بالا یا کام بوده که به اعتقاد شماری از پزشکان و متخصصان امر حدود 50 درصد عوامل ایجاد این بیماری مربوط به ژنتیک است.

️نیشابور پیشتاز ارائه خدمات پیشگیرانه در عرصه سلامت کشور

دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای نخستین بار در کشور، پیشتاز و پیش قراول پویش ملی مقابله با پرفشاری خون شد.

درخواست عفو بین‌الملل از اسرائیل برای اقدام علیه عامل شکاف امنیتی واتس‌اپ

عفو بین‌الملل از دولت اسرائیل درخواست کرد، از مسئول قرار گرفتن یک شرکت اسرائیلی که جاسوس‌افزار آن در شکاف امنیتی واتس‌اپ نقش داشته، اطمینان حاصل کند.

نماینده نیشابور: بانکها از خلاءهای قانونی سوءاستفاده می‌کنند

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: جامعه ایران دچار بی‌اخلاقی و فراموشی شده است. عده‌ای در چنین جامعه‌ای که گرفتار تحریم و تورم است، غنی‌ و غنی‌تر شده و عده‌ای فقیر و فقیرتر می‌شوند.

نیشابور میزبان کاروان علم و فناوری کشور

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در قالب هیاتی متشکل از مدیران فناوری و کار آفرینان برتر کشور وارد نیشابور شد.

ظریف پکن را به مقصد تهران ترک کرد

وزیر امور خارجه پس از سفر به چهار کشور ترکمنستان، هند، ژاپن و چین، دقایقی پیش پکن را به مقصد تهران ترک کرد.