واکاوی اثرات سیل در منابع آبی همدان

همدان- ایرنا- به گفته کارشناسان، حجم زیاد بارش های نوروز 98، همدان را وارد ترسالی کرد و امید به زندگی را در روستاهای این استان افزایش داد.مطالب مرتبط

واکاوی اثرات سیل بر منابع آبی همدان

واکاوی اثرات سیل در منابع آبی همدان

همدان- ایرنا- به گفته کارشناسان، حجم زیاد بارش های نوروز 98، همدان را وارد ترسالی کرد و امید به زندگی را در روستاهای این استان افزایش داد.

واکاوی اثرات سیل در منابع آبی همدان

همدان- ایرنا- به گفته کارشناسان، حجم زیاد بارش های نوروز 98، همدان را وارد ترسالی کرد و امید به زندگی را در روستاهای این استان افزایش داد.

هژبری: تردیدهایی درباره موقعیت‌ مکانی هگمتانه وجود دارد

استاندار همدان در جلسه بررسی و تدوین سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان دستوری مبنی بر تشکیل ستاد پیگیری «ثبت‌جهانی تپه هگمتانه» داد؛ ایلنا این موضوع را مورد واکاوی قرار داده است.]]>

صرفه جویی ۶۵۲ هزار متر مربعی منابع آبی استان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای همدان، از انسداد ۴۱ حلقه چاه غیر مجاز در استان همدان خبر داد.

کاهش جرم از اثرات خوب بهار قرآن

زاهدان - ایرنا - پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون روز چهارشنبه/25 اردیبهشت مطلبی با عنوان «ماه رمضان انرژی معنوی را در جامعه منتشر می‌کند/کاهش جرم از اثرات خوب بهار قرآن» منتشر کرده است.

تسهیلات از محل منابع بانکی همدان باید به 75 درصد برسد

مستند نگاری‌ و ‌آسیب شناسی وضع موجود؛ راهی برای احیای بافت تاریخی همدان

سرپرست پایگاه بافت تاریخی شهر همدان، پویا بودن بافت تاریخی همدان، ساخت و سازهای موجود در بافت تاریخی در گذشته و زمان حال و اقتصاد شهر همدان در بحث ملک را از عوامل اصلی از بین رفتن بافت تاریخی همدان برشمرد و گفت: بافت تاریخی همدان ۵۰۰ هکتار مساحت دارد.

بررسی و ارزیابی اثرات اقتصادی و اجتماعی ‍پروژه حبله رود فیروزکوه

کارشناسان سازمان جنگلها ومراتع کشورو منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با حضور در روستای لزور ازنزدیک پروژه ملی حبله رود فیروزکوه(شرکت تعاونی ریزبرگ البرز )را مورد بررسی وارزیابی قرار دادند.

سامانه بارشی همدان را فرا می گیرد

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: سامانه بارشی امروز /یکشنبه/ از ناحیه شمال غرب وارد استان شده است و تا روز چهارشنبه در آسمان همدان فعالیت می کند.

نشست زمین در همدان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از ایجاد فروچاله‌ای در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد.

عدم واکاوی اتفاقات دهه 60 جای شهید و جلاد را در جامعه عوض می‌کند

شهرداری همدان در پی تحقق شهر هوشمند است

همدان-ایرنا- رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: راهبرد شهرداری همدان در برنامه جامع، ارایه خدمات الکترونیکی، حرکت به سمت شهر هوشمند و الکترونیک است.

سرعت وزش باد در همدان به 72 کیلومتر در ساعت رسید

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با فعالیت یک سامانه ضعیف در نقاط مختلف استان، وزش باد با سرعت 72 کیلومتر بر ساعت همدان را درنوردید.

سرعت وزش باد در همدان به 72 کیلومتر در ساعت رسید

همدان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با فعالیت یک سامانه ضعیف در نقاط مختلف استان، وزش باد با سرعت 72 کیلومتر بر ساعت همدان را درنوردید.

جمع ‌آوری ‌بیش از 1.5 تن مس و ۱۴ کیلو طلا در ‌همدان

‌رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان گفت: هر ساله بیش از ۵۰ درصد درآمد توسط بانوان همدان محقق می‌شود و در سال گذشته بیش از یک و نیم تن مس و ۱۴ کیلو طلا در استان همدان جمع‌آوری شد.

صنعت چاپ و نشر همدان در خواب خرگوشی؛ تیراژ کتاب‌ها در همدان به 20 جلد رسید

در حالی که همدان در سال 1402 پایتخت کتاب اسلامی می‌شود صنعت چاپ و نشر کتاب در استان همدان وضعیت مطلوبی ندارد و در سال گذشته به ازای هر همدانی 7 صدم جلد کتاب چاپ شده و شمارگان کتاب هم به 50 و 20 جلد کاهش یافته است.

مجتمع تاریخ پژوهی غرب کشور در همدان ایجاد می‌شود

همدان - مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان بابیان اینکه حجم کار تخصصی و محتوایی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی بالا است، از پیگیری احداث مجتمع تاریخ پژوهی غرب کشور در همدان خبر داد.

طرح پیشنهادی پیاده راه شدن ۴ خیابان اصلی همدان آماده شده است

همدان -شهردار همدان با اشاره به اینکه طرح پیشنهادی پیاده راه شدن ۴ خیابان همدان آماده شده است، گفت: بعضی‌ها در تصمیمات مدیریت شهری به کسب و کارشان آسیب وارد می‌شود و این جزئی از الزامات است.

آموزش مینی گلف و بهکاپ وارد مدارس همدان شد

همدان- ایرنا- دبیر هیات گلف همدان گفت: منتخب مربیان ورزش منتخب مدارس همدان به صورت رایگان رشته های مینی گلف و بهکاپ را فرا گرفتند.