اداره کل استاندارد تهران: طلای آب شده نخرید

تهران- ایرنا- مدیرکل استاندارد تهران هشدار داد که امکان تقلب در طلای آب ‌شده وجود دارد و مردم برای سرمایه گذاری آن را خریداری نکنند.مطالب مرتبط

اداره کل استاندارد تهران: طلای آب شده نخرید

تهران- ایرنا- مدیرکل استاندارد تهران هشدار داد که امکان تقلب در طلای آب ‌شده وجود دارد و مردم برای سرمایه گذاری آن را خریداری نکنند.

مردم طلای آب‌شده نخرند

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره بر امکان تقلب در طلای آب‌شده گفت: طلای آب‌شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست.

مردم برای سرمایه‌گذاری طلای آب‌شده خریداری نکنند

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به امکان تقلب در طلای آب‌شده تاکید کرد: طلای آب‌شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست.

104 گرم طلای فاقد کُد در دیواندره قیچی شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل استاندارد کردستان گفت: 104 گرم طلای فاقد کُد شناسایی، در دیواندره به همت کارشناسان استاندارد و بازرسان سازمان صمت شناسایی و قیچی شد.

تاییدیه بازرسی ادواری برای ۴۰ درصد جایگاه‌های CNG استان تهران

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به وجود ۱۵۷ جایگاه فعال CNG در استان گفت: با اجرای مراحل عملیاتی طرح بازرسی ادواری جایگاه‌های CNG استان تهران، در سال گذشته ۶۱ جایگاه موفق به دریافت تاییدیه رفع موارد نقص بحرانی از اداره‌کل استاندارد استان شدند.

قیمت مصوب شکر 3400 تومان است، گران تر نخرید

انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در قالب اطلاعیه‌ای قیمت مصوب شکر را 3400 تومان اعلام و به مردم توصیه کرد به هیچ عنوان شکر گران نخرید.

امباپه: توپ طلای 2019 مال «مسی» است

تهران- ایرنا- «کیلین امباپه» ستاره باشگاه پاری سن ژرمن معتقد است همتای آرژانتینی وی در بارسلونا، محتمل ترین گزینه برای کسب توپ طلای سال 2019 است.

کلاهبرداری طلایی، فروش سرویسهای مستعمل به جای طلای نو

پایگاه خبری قدس آنلاین 29 اردیبهشت ماه در مصاحبه ای به نقل از رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد با عنوان 'کلاهبرداری طلایی، فروش سرویسهای مستعمل به جای طلای نو' نوشت: برخی از طلا فروشان طلای مستعمل را به عنوان طلای نو به خریدار فروخته و اجرت ساخت هم

بانوی کاراته کا شهرری مدال طلای لیگ جهانی ترکیه را کسب کرد

شهرری- ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: «حمیده عباسعلی» بانوی کارته کای اهل شهرری مدال طلای وزن مثبت 60 کیلوگرم مسابقات لیگ جهانی کاراته در ترکیه را کسب کرد.

وسایل بازی مستقر در پارک‌های ایلام استاندارد نیست

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: تمام تجهیزات بازی در پارک‌های شهرستان ایلام غیراستاندارد است که شهرداری باید در زمینه استاندارد سازی آنها اقدام کند.

طرح نظارت بر بازار مواد غذایی در ماه رمضان آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیرکل استاندارد تهران گفت: طرح نظارت بر مواد غذایی پرمصرف در ماه مبارک رمضان، با فعالیت گشت‌های بازرسان این اداره کل آغاز شد.

شهرکرد به سالن تیراندازی استاندارد نیاز دارد

شهرکرد- معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: احداث سالن تیراندازی استاندارد در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری نیاز دارد.

تغذیه استاندارد؛ ضامن سلامت دانشجویان

تهران- ایرنا- چهارمین روز از هفته خوابگاه‌ های دانشجویی دانشگاه‌ های علوم پزشکی در سال 98 به نام «تغذیه استاندارد، ضامن سلامت دانشجویان» نام گذاری شده است.

39 وسیله شهربازی ایلام استاندارد سازی شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام از کنترل مستمر تجهیزات شهر بازی های استان خبر داد و گفت: 39 وسیله شهر بازی تاکنون استاندارد سازی شده است.

بهترین تورهای مسافرتی را گران نخرید

تغذیه استاندارد‎؛ ضامن سلامت دانشجویان

اهمیت موضوع تغذیه سالم و استاندارد در جامعه بویژه در فضاهای دانشگاهی بر هیچ کسی پوشیده نیست. اهمیت این موضوع به حدی است که امسال چهارمین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به نام «تغذیه استاندارد، ضامن سلامت دانشجویان» نامگذاری شده اس

شماره‌گذاری خودروها منوط به تایید سازمان ملی استاندارد است

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان ملی استاندارد را مکلف کردند که شماره‌گذاری خودروها توسط نیروی انتظامی، منوط به تایید این سازمان باشد.

تقویت نظارت استاندارد اقلام غذایی

استاندارد مواد غذایی با سلامت مردم سروکار دارد که براساس آن باید نظارت‌ها در این حوزه افزایش یابد

جولان شهربازی ‌های غیر استاندارد در ایلام

ایلام - ایرنا - در حالی که به فصل تابستان و تعطیلی مدارس نزدیک می‌شویم باز هم کودکان ایلامی برای این فصل و بازی کردن شاهد وسایلی در شهربازی‌ های غیر استاندارد هستند.

سارق طلای مادر، مردِ مشکوک متروی پایتخت بود

فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت از دستگیری مرد جوانی به اتهام سرقت طلای مادرش در متروی پایتخت خبر داد.