رشد ۲۰درصدی شرکت‌کنندگان درمسابقات قرآن دانشگاه تهران/ضرورت برنامه‌ریزی برای ترویج مفاهیم قرآنی

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آیین اختتامیه مسابقات قرآن و عترت با اشاره به رشد ۲۰ درصدی آمار شرکت‌کنندگان در این مسابقات، گفت: دانشگاه‌ها باید محل رشد و ترویج مفاهیم قرآنی باشند.مطالب مرتبط

رشد ۲۰درصدی شرکت‌کنندگان درمسابقات قرآن دانشگاه تهران/ضرورت برنامه‌ریزی برای ترویج مفاهیم قرآنی

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آیین اختتامیه مسابقات قرآن و عترت با اشاره به رشد ۲۰ درصدی آمار شرکت‌کنندگان در این مسابقات، گفت: دانشگاه‌ها باید محل رشد و ترویج مفاهیم قرآنی باشند.

مفاهیم عالی قرآنی در استان توسعه و ترویج ‌یابد

یزد- ‌استاندار یزد بر ضرورت توسعه و ترویج مفاهیم عالی قرآنی در استان تاکید کرد.

مدیرکل ارشاد فارس: موسسات قرآنی برای ترویج قرآن از زبان هنر بهره گیرند

شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: بایسته است موسسات قرآنی برای ترویج قرآن کریم از زبان هنر استفاده کنند و خلق شیوه های جدید آموزش را برای ترویج آموزه‌های قرآنی مدنظر داشته باشند.

سنت قرآن خوانی در منازل را زنده کنیم/ ضرورت آموزش قرآن به کودکان

سید محسن میرباقری مدیر موسسه نورالمجتبی(ع) و مدرس و کارشناس قرآنی گفت: باید برای فراگیرکردن آموزش قرآن برنامه ریزی کنیم تا سنت قرآن خواندن در منازل دوباره زنده شود.

افزایش ۲۰ درصدی شمار شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه تهران

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران از افزایش ۲۰ درصدی شمار شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن و عترت امسال خبر داد و گفت: امسال بیش از ۱۴۰۰ نفر در مسابقات شرکت کردند که نسبت به سال پیش رشد ۲۰ درصدی داشتند.

هنر وسیله ای برای گسترش مفاهیم قرآنی

هنر باعث انتقال قوی‌تر مفاهیم قرآنی می‌شود

تأکید بر ضرورت فهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ولایت معنوی قرآن

نشست چشم‌انداز گام دوم انقلاب و تبیین نقش مؤسسات قرآنی در تحقق اهداف آن با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی از سوی غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

دیدارفعالان قرآنی با امام جمعه ایلام

ضرورت توجه به مبلغین ومفسرین قرآنی ،ایجاد کارگروه اندیشه ورزی قرآن در استان ،وپاسداشت چهره های قرآنی از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

تولید پویانمایی "هبوط" با بهره گیری از آیات قرآن در سمنان

پویانمایی "هبوط" با هدف ترویج مفاهیم قرآنی از طریق بهره گیری از زبان هنر در سمنان  تولید شد.

مبنای اجرای عدالت برنامه ریزی است

رئیس شورای اسلامی استان تهران: مبنای اجرای عدالت برنامه ریزی است و مبنای تحقق مفاهیم اساسی قانون اساسی حرکت در مسیر برنامه است

برگزاری کارگاه مفاهیم و حفظ قرآن کریم در محلات

به مناسبت ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن کارگاه یک روزه مفاهیم و حفظ قرآن کریم با حضور استاد کشوری در شهرستان محلات برگزار شد.

نگاهی به فعالیت قرآنی دانشگاه‌ها در بهار قرآن

یکی از محل‌هایی که می‌تواند در پربارکردن نمایشگاه قرآن نقش جدی ایفا کند و محلی برای دیدن ایده‌های نو و فعالیت‌های پر محتوا و علمی باشد، غرفه‌های دانشگاه‌هاست؛ چیزی که به نظر می‌رسد در حال حاضر شاهد آن نیستیم.

گفتگوی خبر قرآنی با موضوع شب قدر

برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما، این هفته با موضوع شب‌های قدر و با حضور حجت الاسلام منصوریان دامغانی، استاد حوزه و دانشگاه، صبح جمعه از این شبکه پخش خواهد شد

فعالیت های قرآنی شهرداری تهران در نمایشگاه قرآن کریم معرفی می شود

تهران-ایرنا- رییس اجرایی شورای عالی قرآن شهرداری تهران گفت: این نهاد امسال برای نخستین بار ضمن برپایی غرفه در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، خدماتی را به قرآن دوستان ارائه می کند.

آغاز فعالیت غرفه دانشگاه تهران در نمایشگاه بین المللی قرآن

تهران- ایرنا- غرفه دانشگاه تهران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فعالیت خود را با شعار ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی آغاز کرد.

جزئیات نشست های تخصصی در نمایشگاه قرآن اعلام شد

نشست‌های تخصصی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از امروز ۲۳ اردیبهشت‌ماه، آغاز و در اولین نشست به تحلیل محتوای مفاهیم قرآنی پرداخته می‌شود.

تاکید عضو مجلس خبرگان رهبری بر برنامه ریزی مسئولان برای ترویج حجاب و عفاف

عضو مجلس خبرگان رهبری بر برنامه ریزی جدی مسئولان برای ترویج حجاب و عفاف از دوران کودکی تأکید کرد.

حضور چشمگیر دانشگاه علمی کاربردی در نمایشگاه قرآن

تهران- ایرنا- دانشگاه جامع علمی کاربردی با عرضه کتاب و اجرای کارگاه های هنری، برگزاری مسابقات ویژه قرآنی، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری چشمگیری دارد.

ارتباط حوزه مفاهیم قرآن و هنرهای دینی باید تقویت شود

تهران- ایرنا-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر مقدار بتوانیم ارتباط حوزه مفاهیم قرآن و هنرهای دینی را تقویت کنیم مخاطب عام بیشتری به این موضوع سوق پیدا می‌کند که می‌تواند نقطه شروع خوبی باشد.

ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی را از بین می‌برد‌

مدیر مؤسسه راهبردی بیداری گفت: قرآن کریم منبع معرفت بی‌پایان الهی است و بهترین راهکار پاسخ‌گویی به شبهات و مقابله با فرقه‌های انحرافی توجه به قرآن و آموزه‌های آن است.