تشکیل هیات اندیشه‌ورز به عنوان اتاق فکر علوم انسانی در لرستان

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حاصل کار دانشگاه باید تربیت دانشجوی کارآمد و توانمند در حل مشکلات جامعه باشد.مطالب مرتبط

تشکیل هیئت اندیشه‌ورز به عنوان اتاق فکر علوم انسانی

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد از تشکیل هیئت اندیشه‌ورز برای تعالی علوم انسانی در واحدهای دانشگاهی مرکز استان به عنوان اتاق فکر علوم انسانی خبر داد.

تشکیل هیات اندیشه‌ورز به عنوان اتاق فکر علوم انسانی در لرستان

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حاصل کار دانشگاه باید تربیت دانشجوی کارآمد و توانمند در حل مشکلات جامعه باشد.

انتشار حدود ۵۰۰ کتاب در حوزه علوم انسانی اسلامی

رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در دیدار با روسای موسسات پژوهشی علوم انسانی تونس از انتشار حدود ۵۰۰ کتاب علوم انسانی اسلامی خبر داد که ۲۰۰ عنوان آن آماده ترجمه در جهان عرب است.

میزان حق و باطل در اندیشه حضرت علی (ع) بررسی می شود

نشست میزان حق و باطل در اندیشه حضرت علی (ع) در راستای طرح بصیرت افزایی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.

ضرورت به روزرسانی آخرین دستاوردهای علمی در علوم انسانی و هنر

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد کشور : برای پیشرفت در علوم انسانی و هنر باید اخرین دستاوردهای علمی در این حوزه به روزرسانی شود.

توسعه نیازمند تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران، با بیان اینکه برای توسعه باید نیروی انسانی را به سرمایه انسانی تبدیل کنیم، گفت: فقدان اخلاق مبتنی بر فضیلت، ضعف نیروی انسانی، تبدیل نکردن نیروی انسانی به سرمایه انسانی و اختلال در اعتماد عمودی و افقی مانع توسعه است.

تحول علوم انسانی با تعریف رشته‌های جدید و میان رشته‌ای

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با تعریف رشته‌های جدید و میان‌رشته‌ای که داوطلبان زیادی نیز دارد، می‌توانیم به رشد و تعالی علوم انسانی و تحول آن کمک کنیم.

سرنوشت گروه روش­ شناسی علوم انسانی اسلامی پژوهشگاه علوم انسانی

تا زمانی که مسایل علمی در مراکز آموزشی و پژوهشی ما با تلاطم‌های سیاسی و برخوردهای تنگ‌نظرانه روبرواست، چه انتظاری از جامعۀ علمی می‌توان داشت که پی‌گیر تولید حرف نو باشد؟

درآمدی بر مسئله کارآمدی منتشر شد

تازه‌ترین کتاب پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نوشته علیرضا زهیری با عنوان درآمدی بر مسئله کارآمدی چاپ و منتشر شد.

نخبگان علوم پزشکی در علوم انسانی ادامه تحصیل دهند

مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت گفت: دانشجویان استعداد درخشان علوم پزشکی در رشته دوم علوم انسانی تحصیل کنند.

زیرساخت‎های کشور به علوم انسانی وابسته است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: زیرساخت‎های کشور به علوم انسانی وابسته است.

دو خبر کوتاه ورزشی

رشت - ایرنا - رئیس هیات بولینگ و بیلیارد گیلان به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون مربوطه و رئیس هیات ورزش های رزمی گیلان به عنوان رئیس کمیته امور استان ها انتخاب شدند.

کنفرانس بین‌المللی علوم انسانی در جامعه تکنولوژیک برگزار می شود

کنفرانس بین‌المللی علوم انسانی در جامعه تکنولوژیک: میان علم و بشریت آگوست ۲۰۱۹ در دانشگاه نانجینگ- چین برگزار می‌شود.

هجدهمین همایش هیات روسای اتاق بازرگانی حوزه دریای خزر برگزار می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: هجدهمین همایش هیات روسای اتاق بازرگانی حوزه دریای خزر خردادماه به میزبانی استان مازندران برگزار می شود.]]>

گردشگری افق روشن شهر اندیشه است

شهردار اندیشه با اشاره به ویژگی‌های بالقوه شهر اندیشه گفت: گردشگری افق روشن شهر اندیشه است.

رییس اتاق بازرگانی لرستان: سیلاب به چهارهزار واحد صنفی خسارات زد

خرم آباد - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان گفت: سیلاب اخیر به زیرساخت 17شهرک و نواحی صنعتی، 25 واحد معدنی و چهارهزار واحد صنفی آسیب جدی وارد کرد که حجم خسارات آنها در حوزه های مختلف بسیار بالا است.

تشکیل تیم های عملیات واکنش سریع اطفاء حریق در لرستان

خرم آباد - ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در راستای حفاظت از عرصه های طبیعی تیم های عملیاتی واکنش سریع جهت اطفاء حریق در مناطق تحت مدیریت تشکیل شد.

خطر "ناگ انسانی" در خوزستان هنوز رفع نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به بروز بیماری "ناگ انسانی" در برخی مناطق خوزستان در پی وقوع سیل گفت: اکنون در فصل گرما قرار داریم و هر چند در ارتباط با ناگ نسبت به چند روز قبل وضعیت بهتر شده اما این موضوع دلیلی بر این نیست که همه نگرانی

ظرفیت‌های اندیشه سیاسی اسلام در تولید سرمایه اجتماعی منتشر شد

ظرفیت های اندیشه سیاسی اسلام در تولید سرمایه اجتماعی تألیف راضیه زارعی به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

ضرورت راه‌اندازی کرسی‌های علمی و مدارس مهارتی در دانشگاه آزاد

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ضرورت دارد جهت تعالی و رشد علوم انسانی و هنر، کرسی‌های علمی و مدارس مهارتی در دانشگاه راه‌اندازی شود.