رزاقی: تجمعات قانونمند از راه‌های امربه معروف مسئولین است/ کنعانی‌مقدم: تحت تاثیر جنگ روانی دشمن قرار نگیریم
مطالب مرتبط

رزاقی: تجمعات قانونمند از راه‌های امربه معروف مسئولین است/ کنعانی‌مقدم: تحت تاثیر جنگ روانی دشمن قرار نگیریم

مصداق‌های امر به معروف و نهی از منکر در نمایشگاه قرآن بررسی شد

دومین نشست از سلسله‌نشست‌های غرفه امر به معروف و نهی از منکر، با موضوع «بسترها و موانع امر به معروف مردم توسط مسئولان در سیاست و اقتصاد» با حضور ابراهیم رزاقی- اقتصاددان و حسین کنعانی مقدم-دبیر کل حزب سبز ایران در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

سیاسیون بیش از نهی منکر، نیازمند امر به معروف هستند

عضو شورای مرکزی خانه احزاب گفت: طبق نظر مراجع دین مبین اسلام، امر به معروف مقدم است بر نهی از منکر و بسیار بر این امر سفارش شده و سیاسیون بیش از نهی از منکر، به امربه معروف نیازمندند.

روابط عمومی‌ها به عنوان خط مقدم در جنگ روانی دشمن، نظام را یاری کنند

دیپلمات ها در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند

تهران- ایرنا - تحلیلگر مسائل سیاست خارجی با تاکید بر این که دیپلمات ها در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند، گفت: اگر می خواهیم با آمریکایی که شدیدترین و بی سابقه ترین تحریم ها را علیه ایران تحمیل کرده است، مقابله کنیم، باید از سربازان خود دفاع کرده و گل

محسنی‌اژه‌ای: چرا فیلم قانون‌گریزی و بی‌عفتی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد، گفت: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال ق

دستگاه های اجرایی ایستگاه اول امربه معروف ونهی از منکر

حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز: احیای امر به معروف ونهی ازمنکر را باید از دستگاه‌های اجرایی شروع کرد.

امام جمعه پردیس: جنگ روانی و پرهیاهوی دشمن تو خالی است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهر پردیس گفت: جنگ روانی عجیبی از سوی دشمن طی یک ماه اخیر آغاز و با هیاهویی زیاد، شدت گرفته اما همه بدانند که این نمایش پوچ و توخالی است.

نماینده مجلس: خرید تهاجمی کالا ناشی از فضای روانی دشمن است

نوشهر – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : هجوم مردم به فروشگاهها و خرید تهاجمی کالا ناشی از فضای روانی است که دشمن ایجاد کرده است و مردم نباید فریب توطئه ها و فضای مسموم دشمن را بخورند.

مردم آینه مسئولین هستند/ نقش مردم در امر به معروف و نهی از منکر

سیده فاطمه ذوالقدر گفت: مسئولین و مقامات یکی از مهمترین الگوهای جامعه به حساب می آیند و رعایت مسائل مختلف از طرف مردم به نحوه عملکرد الگوهای اجتماعی در پست های مختلف بستگی دارد.

کنعانی‌زادگان: فصل خوبی داشتم چون در انتخاب تیمم دقت کردم/ پرسپولیس به پشتوانه نتایج خوب نیم‌فصل اول قهرمان شد

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز انتخاب این تیم را یکی از دلایل عملکرد خوبش در فصلی که گذشت، دانست.

ترقی: صاحبان تریبون در پازل دشمن بازی نکنند

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به این‌که «نباید اظهارنظرها در داخل کشور به گونه‌ای باشد که به گسترش جنگ روانی دشمن کمک کند»، گفت: کسانی که تریبون دارند باید دقت داشته باشند تا در پازل دشمن بازی نکنند.

آموزش نحوه صحیح امر به معروف در اولویت قرار دارد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ما آموزش نحوه صحیح امر به معروف و ترویج مطالبه‌گری از طریق رسانه را در اولویت قرارداده‌‌ایم.

گرفتار جنگ روانی دشمن نشویم

عملیات روانی دشمن در خصوص جنگ واهی تشدید شده است

قزوین - ایرنا - مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: این روزها دشمنان داخلی و خارجی با تشدید عملیات روانی خود جنگ های واهی به راه انداخته اند که باید بیش از گذشته هوشیار بود.

آملی لاریجانی: راه مقابله با دشمن استقامت است

تهران - ایرنا - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که رفتارهای اخیر آمریکا جنگ روانی و به منظورتخریب اذهان و به تسلیم وا داشتن مردم ایران است، گفت: ملت بصیر ما بهتر از هر کسی می داند که راه مقابله با دشمن استقامت است.

امام جمعه قم: ملت از جنگ روانی دشمن هراس ندارد

هدف جنگ روانی دشمن منحرف کردن ذهن مسؤولان از حل مشکلات اقتصادی است

اراده ملت ایران پادرزهری مقابل جنگ نرم دشمن است

اهواز - ایرنا - معاون سیاسی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: دشمن جنگ نرم خود را با هدف ایران هراسی آغاز کرده اما این عملیات روانی نیز مانند سایر توطئه ها در طول 40 سال گذشته ، پادزری به نام اراده ملت ایران را مقابل خود دارد.

تنها راه مقابله با دشمن استقامت است

امام جمعه باخرزگفت:دشمن به دنبال تسلیم کردن مسئولان و قرار دادن مردم در مقابل نظام است و راه مقابله با دشمن در این شرایط استقامت است.