پرداخت ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغلی با برند اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌غربی
مطالب مرتبط

پرداخت ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغلی با برند اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌غربی

پرداخت 7000 میلیارد تومان تسهیلات به بخش روستایی؛ آمایش5000 روستا عملیاتی می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از پرداخت 7 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات به بخش روستایی کشور خبر داد و گفت: نزدیک به 10 هزار میلیارد تومان دیگر نیز در بانک ها بررسی می‌شود.

بیش از 16 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در نهبندان پرداخت شد

بیرجند - ایرنا - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهبندان گفت: 16 میلیارد و 596 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری سال گذشته به 118 طرح در این شهرستان پرداخت شد.

تصویب پرداخت 16 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت یکصد و چهار میلیارد تومان تسهیلات به شانزده واحد تولیدی و صنعتی را تصویب کرد .

پرداخت 17.2 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: دو هزار و 398 پرونده برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی تشکیل شد که بانک‌های عامل به 17 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به یک‌هزار و 750 طرح پرداخت کرده‌اند که سبب اشتغال یک‌هزار و 800 نفر می‌شود.

اختصاص 162.2 میلیارد تومان تسهیلات جبرانی به کشاورزان آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت : برای جبران بخشی از خسارات سیل و سرمای دیررس بهاره 162 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به کشاورزان استان اختصاص یافته است.

بیش از 106 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قم پرداخت شد

مدیرکل تعاون و کار استان قم با اشاره به مراجعه 667 طرح برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی گفت: از این تعداد 358 طرح منجر به انعقاد قرارداد شد که از این تعداد 343 طرح در بانک مصوب پرداخت شدند که مبلغ حدود 106 میلیارد و 864 میلیون تومان می‌شود.

۲۰هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در آذربایجان غربی انجام شده است

ارومیه – استاندار آذربایجان غربی گفت:در طول فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان انجام شده است.

2200 میلیارد تومان طرح توسعه منابع آب و خاک آذربایجان غربی افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: چهار طرح بزرگ توسعه منابع آب و خاک که با 2200 میلیارد تومان هزینه در این استان اجرا شده است، فردا/سه شنبه/ با حضور دکتر حسن روحانی به بهره برداری می رسد.

جزییات پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال

معاون اشتغال وزیر کار از پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد و میزان اشتغال ایجاد شده در این طرح طی سال ۹۷ را ۱۱۴ هزار شغل اعلام کرد. وی همچنین از پیشنهاد اختصاص سالانه ۵۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی خبر

4465 میلیارد تومان طرح با حضور رییس جمهوری در آذربایجان غربی افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان، گفت: در این سفر 27 طرح با چهار هزار و 465 میلیارد تومان هزینه توسط دکتر حسن روحانی در شهرستان های مختلف استان افتتاح می شود.

4465 میلیارد تومان طرح با حضور رییس جمهوری در آذربایجان غربی افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان، گفت: در این سفر 27 طرح با چهار هزار و 465 میلیارد تومان هزینه توسط دکتر حسن روحانی در شهرستان های مختلف استان افتتاح می شود.

۳۲۲ میلیارد تومان تسهیلات بهین یاب در استان قزوین پرداخت شد

قزوین-معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت استان قزوین گفت: ۲۳۲ فقره تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب به مبلغ ۳۲۲ میلیارد تومان سال گذشته در استان قزوین پرداخت شده است.

تصویب ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت منازل مناطق سیل‌زده

وزیر کشور گفت: در دولت تصویب شده است که ۱۵ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات به افرادی که خانه‌هایشان در سیل خسارت دیده پرداخت شود.

تصویب ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت و بازسازی منازل مناطق سیل‌زده

وزیر کشور گفت: در دولت تصویب شده است که ۱۵ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات به افرادی که خانه‌هایشان در سیل خسارت دیده پرداخت شود.

پرداخت هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات به 90 هزار طرح اشتغالزایی روستایی

تهران- ایرنا- معاون امور سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: بیش از هفت هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات به90هزار طرح اشتغالزایی روستایی پرداخت شده که پیش بینی می شود با این رقم بیش از 150هزار شغل در مناطق روستایی و مناطق

ظرفیت پرداخت100میلیارد تومان زکات در آذربایجان غربی وجود دارد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان در بخش زکات گندم و جو با توجه به مساحت زیرکشت این محصولات ظرفیت جمع آوری 100 میلیارد تومان را دارد.

افتتاح طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در سفر ریاست جمهور به استان آذربایجان‌غربی

مجموع هزینه‌کرد طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در استان آذربایجان‌غربی 3600 میلیارد تومان هزینه شده و در این مرحله بخش‌هایی از این طرح‌ها با هزینه کرد 2200 میلیارد تومان افتتاح یا آبگیری می‌شوند. با کمک این پروژه‌ها، آب شرب برای بیش از 400.000 نفر تامین ش

یارانه صادراتی به صادرکنندگان سیب درختی آذربایجان غربی پرداخت می‌شود

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ۱۰۰ میلیارد ریال مشوق یارانه صادراتی مصوب برای صادر کنندگان سیب درختی استان، تا کنون ۷۰ میلیارد ریال آن جهت پرداخت به صادر کنندگان استان تخصیص یافته است.

3500 میلیارد تومان تسهیلات به 104 هزار آسیب‌دیده از زلزله در کرمانشاه پرداخت شد‌

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: تاکنون 3500 میلیارد تومان تسهیلات به 104 هزار آسیب‌دیده از زلزله پرداخت شده است.