توقیف 2 کشتی ترال در جنوب شرق
مطالب مرتبط

توقیف 2 کشتی ترال در آبهای سیستان و بلوچستان

2 کشتی صیادی ترال در آب های ساحلی بندر کنارک توقیف شدند.

‌توقیف ۲ کشتی با ۲۰ تن صید ماهی ترال در کنارک ‌

‌فرماندار کنارک گفت: دو شب قبل، صیادان محلی کنارک که برای صید شبانه به دریا رفته بودند، خبر دادند دو کشتی در حال انجام صید ترال هستند که این موضوع از طریق دریابانی پیگیر شد و ۲ کشتی که هر کدام ۱۰ تن صید کرده بودند، توقیف شدند.

توقیف 2 کشتی ترال در جنوب شرق

صیادان چابهار به صید کشتی‌های ترال در آب‌های جنوب شرق معترض هستند

جمعی از صیادان چابهار نسبت به تردد غیرمجاز کشتی‌های ترال در محدود زیر ۱۲ مایل انتقاد کردند. ]]>

کشتی های ترال و سفره خالی صیادان کنارک و چابهار

چابهار - ایرنا - حضور چند ساله کشتی های ترال در محدوده آب های ساحلی کنارک و چابهار و صید بی رویه در فصل صید موجی از نارضایتی صیادان به راه انداخته و سبب نگرانی خانواده هایی که از راه صید و صیادی امرار معاش می کنند شده است.

کشتی های ترال و سفره های خالی صیادان کنارک و چابهار

چابهار- ایرنا- حضور چند ساله کشتی های ترال در محدوده آبهای ساحلی کنارک و چابهار و صید بی رویه در فصل صید موجی از نارضایتی صیادان را راه انداخته و سبب نگرانی خانواده هایی که از راه صید صیادی امرار معاش می کنند شده است.

کره‌شمالی: آمریکا با توقیف کشتی ما توافق را نقض کرده است

کره‌شمالی امروز (سه‌شنبه) با بیان اینکه توقیف یکی از کشتی‌های باری آن به دست ایالات متحده، اقدامی غیر قانونی و نقض روح توافق میان رهبران دو کشور است، خواستار بازگرداندن آن کشتی شد.

کره شمالی: آمریکا باید پیامدهای توقیف کشتی باری ما را مد نظر بگیرد

سفیر کره شمالی در سازمان ملل تاکید کرد: دولت واشنگتن باید پیامدهای احتمالی را که توقیف اخیر کشتی باری کره شمالی توسط آمریکا می‌تواند بر روابط این دو کشور بگذارد، در نظر بگیرد و فوراً این کشتی را بازگرداند.

سازمان ملل به نامه کره شمالی درباره توقیف کشتی‌اش توسط آمریکا رسیدگی می‌کند

سخنگوی سازمان ملل در جریان کنفرانسی خبری اعلام کرد: سازمان ملل به نامه پیونگ یانگ در رابطه با توقیف یکی از کشتی‌های باری کره شمالی توسط آمریکا رسیدگی خواهد کرد.

کره شمالی در سازمان ملل به اقدام آمریکا در توقیف کشتی باری خود اعتراض کرد

رسانه رسمی کره شمالی گزارش داد، این کشور از بابت توقیف یک کشتی باری خود به بهانه نقض تحریم ها از سوی آمریکا به سازمان ملل اعتراض کرده و از دبیر کل این سازمان خواستار برخورد با این اقدام "غیرقانونی" آمریکا شده است.

کره شمالی : آمریکا باید کشتی توقیف شده ما را بازگرداند

پیونگ‌یانگ: توقیف کشتی باری ما از سوی آمریکا، غیرقانونی و ظالمانه است

محموله 22 کیلویی هروئین در رودبار جنوب توقیف شد

جیرفت - ایرنا - فرمانده انتظامی رودبار جنوب گفت: محموله 22کیلوگرمی مواد مخدر از نوع هروئین توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان کشف و ضبط شد.

حضور ۴ کشتی گیر کرمانشاهی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد

۴ کشتی گیر کرمانشاهی به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان جهت حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو دعوت شدند.

کره شمالی: آمریکا با زور نمی‌تواند ما را کنترل کند

کره شمالی به توقیف یک فروند کشتی این کشور توسط آمریکا به شدت واکنش نشان داد.

کشتی گیران خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مشهد- ایرنا- دبیر هیات کشتی خراسان رضوی گفت: پنج کشتی گیر آزادکار نوجوان این استان به اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد ایران دعوت شده اند.

علیرضا رضایی: همه کاندیداها درد کشتی را می‌دانند/ دیگر نایب رئیس نیستم

دارنده مدال نقره المپیک و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران با بیان اینکه تمانی کاندیداهای کشتی از خانواده کشتی و افتخارآفرینان این رشته هستند، برگزاری سریع‌تر انتخابات را خواستار شد.

دلیریان: قطب کشتی فرنگی فوت کرد اما یک نماینده هم از وزارت ورزش نیامد/ خانواده کشتی مقصرند

عضو شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: برخی می‌گویند چرا یک نفر را خارج از خانواده کشتی برای سرپرستی فدراسیون آورده‌اند، درحالیکه وقتی ما خودمان به هم رحم نمی‌کنیم، معلوم است یکی را از بیرون می‌آورند.

توقیف پراید با بیش از ۱۰۰نمره منفی و ۶۲میلیون ریال جریمه

خودروی راننده‌ای با رکورد عجیب در عبور از چراغ قرمز در رشت توقیف شد.

حسین‌خانی: کشتی از بلاتکلیفی ضرر می‌کند/ باروس همچنان کشتی می‌گیرد

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال 2016 گفت: در شرایطی که همه تیم‌ها و رقبای ما دارند خودشان را برای جهانی و گرفتن سهمیه المپیک آماده می‌کنند این بلاتکلیفی برای کشتی ما اصلا خوب نیست.