فارس من| ساعات کار نانوایی‌ها قابل تغییر نیست
مطالب مرتبط

فارس من| ساعات کار نانوایی‌ها قابل تغییر نیست

خودشیفتگی بدون مشاوره قابل درمان نیست

تهران- ایرنا- عضو انجمن علمی روانپزشکان گفت: خودشیفتگی یا نارسیست، اختلال روانی است که بدون راهنمایی و مشاوره گرفتن از روانپزشک یا روانکاو قابل درمان و تغییر رفتار نیست و توصیه اطرافیان تا حدودی خودآگاهی چنین افرادی را افزایش می دهد.

معارضان سودانی: سخنان برهان قابل پذیرش نیست

ائتلاف آزادی و تغییر با ابراز تاسف از تعلیق مذاکرات شورای نظامی با این ائتلاف اعلام کرد: سخنان سرلشکر برهان درباره اعتصاب در برابر مقر فرماندهی ارتش برای منحرف کردن اعتصاب کنندگان از روند مسالمت آمیز خواسته های خود است و این سخنان قابل پذیرش نیست.

تغییر ساعات کار اداری خوزستان از اول خرداد

تعطیلی نانوایی محلی متخلف در نی‌ریز

یک نانوایی تولید نان محلی به دلیل نداشتن مجوز و رعایت نکردن موازین بهداشتی در نی‌ریز پلمپ شد.

تکنولوژی با پول قابل خریداری نیست/پژوهش با بودجه دولت محصول ندارد

یزد ـ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تکنولوژی با پول قابل خریداری نیست و پژوهشی که با پول دولت انجام شود، محصول نخواهد داشت.

تجهیزات نظامی ایران با زمان جنگ قابل قیاس نیست

ری- جانشین فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به اینکه نباید خودرا دست کم بگیریم وروزهای با دست خالی جنگیدن تمام شده است گفت: تجهیزات نظامی ایران با زمان جنگ قابل قیاس نیست.

حناچی:وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس در ساعات پیک مناسب نیست

شهرکرد| مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال قابل انتشار نیست; «ویلموتس» یکی از بهترین‌ها است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مبلغ قرارداد با ویلموتس مشخص شده اما از دو طرف قابل انتشار نیست چرا که سبب برو مشکلاتی می‌شود.

چرا کارگران نانوایی در خراسان‌شمالی نمی‌مانند؟

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از کمبود کارگرهای حرفه‌ای در نانوایی‌های این استان خبر داد.

گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست

تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام مخالفت قاطع با برگزاری کنفرانس اقتصادی بحرین تحت نظارت آمریکا، آن را گامی خطرناک برای نابودی مساله فلسطین دانستند و افزودند که حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست.

نانوایی‌ها کمک کنند نان کم نمک به دست مردم برسد

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه شیوع فشار خون بالا در ایران حدود ۱۸ درصد گزارش شده و مصرف زیاد نمک، یکی از دلایل اصلی آن به شمار می‌رود، در عین حال به میزان دریافتی نمک از نان‌های مصرفی اشاره کرد و از نانوایی‌ها خواست تا کمک کنند

آمریکا تنها قدرت دنیا نیست که نقشه‌ها را به اراده خود تغییر دهد

عضو کمیته مرکزی جنبش فتح ضمن حمله شدید به نشست اقتصادی منامه آنرا نشان دهنده زورگویی آمریکا دانست و گفت: آمریکا تنها قدرت در دنیا نیست که به میل خود نقشه ها را تغییر دهد.

امام‌جمعه کرج: توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست

امام‌جمعه کرج گفت: دشمنان خارجی و وادادهای داخلی بدانند توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست.

بیش از 8 هزار نانوایی در سیستان و بلوچستان بازرسی شدند

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته 8 هزار و 223 بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح استان انجام که این امر منجر به تشکیل 361 پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون ریال شده است.

بازرسی از واحدهای نانوایی در استان اردبیل تشدید می شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: بازرسی از واحدهای نانوایی در خصوص استفاده از آرد سهیمه بندی تشدید می شود.

تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست

وزیر آموزش و پرورش گفت: سهمیه بندی مناطق سیل زده و تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست ولی وزارتخانه پیگیر این موضوعات است.

یک هزار کیسه پارچه ای ویژه نان بین نانوایی های لاهیجان توزیع شد

لاهیجان - ایرنا - مسئول اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان گفت: به منظور کاهش مصرف پلاستیک، بیش از یک هزار کیسه پارچه ای ویژه نان برای توزیع بین شهروندان در اختیار نانوایی های شهرستان قرار گرفت.

تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست

وزیر آموزش و پرورش : سهمیه بندی مناطق سیل زده و تغییر زمان کنکور در اختیار آموزش و پرورش نیست

دریادار تنگسیری: توانمندی و اقتدار ما امروز به هیچ وجه قابل مقایسه با گذشته نیست

دریادار تنگسیری با اشاره به اقدامات و توطئه های خصمانه دشمنان علیه ایران اسلامی،گفت: دشمن بداند ملت ما جنگ طلب نیست؛ ما خواهان جنگ نیستیم، اما مرد جنگیم.